Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Saradnje koje su prošle mnogo bolje nešto što ste očekivale

I previše je tema u kojima su članice oštećene i prevarene, a ja bih volela da čujem nešto pozitivno. Na koje načine su vas članice iznenadile, ko, kako...?
2013 09 09
Divnih ovde devojaka ima. Toliko sjajnih poklona sam dobila, ali nije uvek ni u materijalnom. Predivno sređene stvari, kulturna reč, komunikacija, odgovornost... Ljudskost, pre svega, da i ako nešto ne možemo odraditi kako smo prvobitno mislile, da se možemo lepo dogovoriti bez skrivanja, laganja, izmišljanja SF priča i slično
2013 09 09
Sa svakim do sada samo lepa iskustva...nadam se da ce tako I ostati [:lepota] [:poljubac]
2013 09 09
Blago tebi
2013 09 09
Odlicna ti je tema, svaka cast. Da ne ispadne da se ovde desavaju samo ružne stvari i losa iskustva, ima toliko divnih devojaka i u većini su, sigurna sam u to. [:lepota]
2013 09 09
Kod mene je do sad sve proslo super,ne mogu da verujem da se neko stalno lepi za prevarante [:sokiran] Samo da ne ureknem [:smejuljiti]
2013 09 09
Meni je saradnja sa tobom gnrvesna bila sjajno iskustvo. :) I do neba sam zahvalna sincicu sto se iscimao do Zemuna, jer sam ja smotana i u Beogradu se snalazim kao Alisa u Zemlji cuda. [:smejuljiti] Da ne govorim o tome kakva si ljudina. [:osmeh]
2013 09 09
sjajna tema, ja sam takodje imala odlicne saradnje, jedna od njih je i gnrvesna [:lepota] nadam se da ce tako i ostati [:smejuljiti] ima ovde mnogo dobrih devojaka
2013 09 09
@Bebi07: Ti si mi posebno omiljen lik. Glavna pudla sam u kraju [:smejati] [:poljubac] Kad reče prevoz: obožavam versus99 iz mog kraja. Žena-zmaj. Komšiluk mi je sjajan hellenita888 s kojom čovek uvek može pametno da prozbori. Sandrolina mi na ćošku. Druge BG lepotice, Gagaa995, Principessa (sjajno biće), Kaspert (lepotica moja, prva s krpica koju sam šminkala [:stidljiv] ). Ostali van BG kvalitetni ljudi za razgovor KittyKat, IrenicaShock (a da ne pričam pokloni, to me već sramota), Andjela1994 (prepametno stvorenje), lovesilver (to Bog klepio mokrom čarapom pa nas spojio [:smejati] ), emushka, crnobelo... Zabaguje mi se mozak, ali [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] setiću se već
2013 09 09
@Mrjana: dogovor je za ljude, to i kažem. Toliko toga lošeg je ovde bilo, da, nažalost čovek mora prvo da pomisli da je neko nešto izmislio, a ne da se zaista slomilo pri pakovanju ili šta već može da se desi. Čisto sam htela da se podsetimo da ima ovde jako finog sveta [:osmeh]
2013 09 09
Vesna, da me vidiš uživo, ne zatvaram usta [:smejuljiti] [:smejuljiti] Hahaha e ponekad majke mi, otvori mi se dizna i samo bla bla bla bla bla bla... md kaže da ga podsećam na pticu [:smejuljiti] Usput naravno, strava saradnje i sa tobom... [:osmeh] [:osmeh]
2013 09 09
Ahahhahahaha [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 09 09
meni je saradnja sa vesnom bila sjajna! Devojka uvek raspolozena i da procaska i da poprica i duhovita i nasmejana, prava milina dopisivati se!! [:lepota] [:lepota] [:lepota] Kitty me stalno nesto maltretira, ali dobro.. [:smejuljiti] Bilo je dosta clanica koje su me ispostovale , a nisam to ocekivala.. [:stidljiv] [:stidljiv] JelenicaKS, jedna divna devojka koja svima izlazi u susret.. [:lepota] [:lepota] [:lepota] Onda mojormar99 devojka od koje sam kupila prelepe baletanke koje se jos uvek mucim da razgazim [:smejuljiti] [:smejuljiti] makic87, od nje sam u razmeni dobila prelepe farke, prezadovoljna sam cak i ako su mi malo vece [:smejuljiti] Onda su tu LIKICA1000 i biljanabiki983 opkolile me za jedne cipelice, dobro me nisu rastrgle, a drugarice su [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 09 09
Anđelčiću čuj Kitty te maltretira [:jezik] ne znam ko je kome poslao pogrešnu adresu [:smejuljiti] JOOJ smehotresu [:smejati] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 09 09
Ih, odmah hvatas na jednu moju gresku.. :D
2013 09 09
1 2