Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet.. iznova i iznova.. Sta da radim?

Eto, naucila sam nesto na tudjim greskama pa ispravih svoje kako bih izbegla neprijatnosti sa kojima ste se Vi suocili. Mada, od svega mi je najvaznije da ste me Vi shvatili i pojasnili ostalim clanicama. Ako Vam to pricinjava zadovoljstvo uzivajte misleci da ste mi dali packu. Bice mi drago da Vas makar sta usreci i na tren. Znam da Ima i onih koje su ispravno razumele moj prvi komentar za razliku od onih koje sve shvataju kao zavist, mrznju, sabotazu i slicno. Sto mislim to najpostenije i kazem, nekada se mozda i nezgrapno izrazim i zazvucim grubo, ali ne umem drugacije pa Vi mislite sta Vam je volja i razumite kako hocete. A ja sad odoh malo da placem i zbog packe i zbog krune koju ste mi skinuli :D
2021 03 09
2021 03 09
Kod mene niko ne briše ,niko ne kupuje ..... bar vama zabavno ,ja crko od dosade😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021 03 09
A inace, ubija me u pojam taj podanicki mentalitet gde te neko tretira kao nize bice, a ti trpis izivljavanje i jos si zahvalan da nisi dobio jos batina kao clanica koja je zahvalna adminki sto joj nije zalepila negativnu. A sa kojim pravom da zalepi negativnu, zbog cega? Koga je ostetilo postavljanje lota stvari? Mnogima mozda bas tako odgovara da kupe jer je jeftinije, ali zbog nebuloznog pravila nisu u mogucnosti. Drage devojke, nisu pravila sajta od Boga data, neka su poprilicno nebulozna, a mi umesto da se drzimo zajedno gledamo samo kako cemo da se izujedamo medjusobno. Ovaj sajt zivi upravo od nas, a ne mi od ovog sajta. Ne zalazem se za anarhiju, ali da se razdvoji bitno od nebitnog-bila bih presrecna.
2021 03 09
Hvalaaa 🤗 Obraticu se i njoj, da je upoznam sa situacijom.. Inace da, ne bi trebalo da se plasimo admina ovde na sajtu, nego da zajednicki saradjujemo lepo i fino i da svi budu na dobitku i zadovoljni.. zajedno protiv prevaranata a ne jedne protiv drugih.. Za lot stvari potpuna glupost po meni.. Svakako i da neko postavi 5 suknjica recimo u lotu, uvek mozes da pitas za dodatne slike ako nesto posumnjas.. a nekome ko zeli da proda komad po 300 dinara dobro dodje.. Pa sta i da neko kupi dzak stvari pa preproda ovde, ako ce tako zaraditi, ako ce mu tako biti bolji zivot, ko si "ti" da to osporavas.. Da li je vazno da li prodajemo svoje stvari iz ormana ili kipljene stvari "na kilo".. opet je polovna roba u pitanju.. okrece se.. devojke kupe jeftine komade, prodavci zarade nesto novca, posta zaradi na postarini i svi srecni i zadovoljni 🤗 Ali zasto da svima bude lepo, dajte da nam bude lose.. izgleda da smo navikli samo na lose 😔
2021 03 09
> drajel: > Kod mene niko ne briše ,niko ne kupuje ..... bar vama zabavno ,ja crko od dosade😂😂😂😂😂😂😂😂😂 I kod mene 🥰🥰🥰
2021 03 09
> Iz_mog_ormara: > > drajel: > > Kod mene niko ne briše ,niko ne kupuje ..... bar vama zabavno ,ja crko od dosade😂😂😂😂😂😂😂😂😂 > I kod mene ☹☹☹☹☹☹
2021 03 09
Šalu na stranu. Zdravo svima. Ja sam Marija, nova članica. Ako se sećate svojih početaka, razumećete koliko je meni stresno postavljanje predmeta, vodjenje računa o tome da li sam sva pravila ispoštovala i strah od toga da neko možda nisam pa ću biti kažnjena na ovaj ili onaj način. Tek učim, a dosta sam naučila od vas sa foruma, a i pitala sam šta me interesuje. Iza mnogih profila se kriju stvarno divne osobe. Želela sam da vam zahvalim na podršci i da kažem da podržavam sve vas koje ovo radite časno i pošteno ,o čemu govori i broj utisaka koji imate. Želim vam još mnogo utisaka. Ja svaki svoj još uvek brojim.😂😂😂
2021 03 10
> lokibg: > A inace, ubija me u pojam taj podanicki mentalitet gde te neko tretira kao nize bice, a ti trpis izivljavanje i jos si zahvalan da nisi dobio jos batina kao clanica koja je zahvalna adminki sto joj nije zalepila negativnu. A sa kojim pravom da zalepi negativnu, zbog cega? Koga je ostetilo postavljanje lota stvari? Mnogima mozda bas tako odgovara da kupe jer je jeftinije, ali zbog nebuloznog pravila nisu u mogucnosti. > Drage devojke, nisu pravila sajta od Boga data, neka su poprilicno nebulozna, a mi umesto da se drzimo zajedno gledamo samo kako cemo da se izujedamo medjusobno. Ovaj sajt zivi upravo od nas, a ne mi od ovog sajta. Ne zalazem se za anarhiju, ali da se razdvoji bitno od nebitnog-bila bih presrecna. Možda neko bez iskustva pogreši iz neznanja. Slažem se sa vama oko svega izrečenog u potpunosti. Bravo.
2021 03 10
> LoolaA: > > GabiProdaja: > > Retko postavljam oglase i ne obnavljam ih pa su ko zna na kojoj strani. Moguce je da zbog toga na mene nisu naleteli,a ne verujem da ne bi bili obrisani. Vama hvala sto ste mi ukazali na greske, odmah ispravljam. > Aham, znaci na Vas nisu naleteli i nikom nista, pravila se "krse".. > Kod Vas dakle vazi parola da ako niko ne primeti niste prekrsili pravilo.. veoma zanimljivo.. > A o drugima kada govorite ste vrlo reciti i kompleksni u objasnjavanju toga "sta ne valja".. > Meni je sve jasno, a verujem i drugim devojkama koje ovo citaju.. samo ste se obrukali.. > Umesto da podrzavamo jedna drugu ovde (mislim ba sve clanove kada ovo kazem, ne samo na nas dve) daj da vidimo koga cemo vise da sabotiramo.. tuzna prica.. Bravo!👏 A sto se tice konkretno tvog obrisanog oglasa, moguce je da si sama slucajno obrisala. Meni se desavalo par puta kad listam, nisam ni znala, slucajno sam jednom videla da ja brisem.😀 Slike su ti ok, nema razloga da bude obrisan oglas od strane admina.☺
2021 03 10
Meni jos stoji negativna, adminka iskulirala slike kompletnog razgovora😂 javicu se na svakoj temi 😂
2021 03 10
> Debela_devojka: > Meni jos stoji negativna, adminka iskulirala slike kompletnog razgovora😂 javicu se na svakoj temi 😂 I trebaš DD, zaista ne razumem kako stigne da se briše sve i svašta a ovakve stvari se ne rešavaju. Kukaj bukvalno na svakoj temi. 😆😆😆
2021 03 10
> LoolaA: > Ovo je sada preslo svaku meru.. > Adminka mi je obrisala predmet u kojem su u kolazu obe slike moje.. > Pa zar je moguce da posoji tolika zavist i mrznja u ljudima :( > Ja zaista ne znam sta mi je ciniti.. > Da li postoji neki moderator sajta kome mogu prijaviti rad administratora? > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e1a1c4660c719139f0beb456ee824da9.jpg) Mislim da nije fer da Vam to rade, jer sam videla x ponuda sa slikama sa sajtova i to niko ne skida, kao i tagove kod stvari koje nisu tagovanog brenda, a kod Vas su slike skroz u redu. I neka prestanu više članice koje pomno prate "pravila" da Vam pridikuju mora kolaž ovako onako, pomerite u levo sliku itd, jer nije ovo oficijalni sajt zaboga...
2021 03 10
Meni je slika sasvim okej, ne znam zasto Vam je admin brise
2021 03 10
Hvala puno devojke 🌸 Ocigledno je da se oglasi brisu ukoliko se adminu ne dopadne kolaz :) ja nemam drugo objasnjenje.. Obratila sam se putem mail-a pa cemo videti kakav cu odgovor dobiti.. Ako i to ne urodi plodom moracu da pisem glavnom menadzeru..
2021 03 11