Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Obrati pažnju

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/41602457ddc13afa86c2649437452876.jpg) Posle recite kako neki nisu zasticeni i kako admin radi svoj posao kako treba i odakle toliko prevaranata.
2021 03 11
To što je oglas brže bolje obrisan bi trebalo da ide u prilog tome da je nezadovoljan kupac u pravu. ( Jedino preostaje da pravimo screenshot oglasa predmeta kojeg kupujemo.)
2021 03 11
Ova logika je pobedila zaista. Svaki komentar je suvisan i bolje da ne pocinjem..... :@
2021 03 11
Pa ja ne verujem sta sam procitala 🤬
2021 03 11
Baš mi je žao što ostaje ocena, ne bi trebalo da bude tako...
2021 03 11
Ma, meni ocena nista ne znaci, ko zeli da saradjuje sa mnom videce na koji nacin sam dobila ocenu, samo mi je stvarno hit, jer definitivno clanice imaju opravdan strah da ostave negativnu nekome ko zasluzuje.
2021 03 11
Uopste nije ocigledno da ne vaze ista pravila za sve :D
2021 03 11
Dakle, meni se nije svidela nepismenost kupca koji je uplatio robu 3 minuta nakon dogovora i paket podigao 15 minuta nakon sto je stigao u njegovu postu. Ja mu dajem negativnu jer me nervira koliko je nepismen i to je ok, jer u negativnu spada sve u toku saradnje? :D
2021 03 11
> UltraStore: > Dakle, meni se nije svidela nepismenost kupca koji je uplatio robu 3 minuta nakon dogovora i paket podigao 15 minuta nakon sto je stigao u njegovu postu. Ja mu dajem negativnu jer me nervira koliko je nepismen i to je ok, jer u negativnu spada sve u toku saradnje? :D Pa, da. Ili ono: nadjes se sa kupcem, kad ono neka rugoba. U, naravno, das joj negativnu, jer, pobogu, ruzna je 😂
2021 03 11
Ovo je bruka i sramota za Admina. Znači sama određuje svoja pravila i to je to. 🤮🤮🤮 Bukvalno treba slikati oglas pre kupovine a pitanje da li će onda neko da tvrdi da je fotošopirano. Zaista mi je žao što neko nije napravio sličan sajt još uvek sa forumima da se preselimo konačno.
2021 03 11
Na stranu sto toliko pocepan predmet, takoreci neupotrebljiv, krsi pravila sajta samim tim sto je uopste i postavljen. Ako cemo vec da se drzimo pravila kao pijan plota.....
2021 03 11
Strasno. 😡
2021 03 11
Ja bas nisam upucena sta se desilo.. ako sam skontala dobila si predmet za koji si platila unapred ali je predmet bio sa ostecenjem? Admin prvi brise prodate predmete clanovima, a sada kaze da je predmet obrisan😒 Ne znam koje je to pravilo.. okej da obrise oglas gde u naslovu predmeta stoji PRODATO a predmet nije oznacen kao prodat.. Strasno je sta se radi clanicama.. Ja sam dobila negativnu od devojke koja je tvrdila da joj je majica mala jer sam joj izmerila da je 55cm a ona je bila 52 ili 53 ne secam se tacno.. ja sam joj trazila da mi je vrati da je premerim i da ako sam ja pogresila da cu joj sve nadoknaditi i vratiti novac za majicu, medjutim ona je rekla da je bacila u kantu.. ja sam je zamolila da je izvadi iz kante i tako je poslaje samo da je premerim i ona je odbila.. Kada sam se zalila adminu dobila sam odgovor da nisam poslala celu konverzaciju sa doticnom.. a ja sam poslala celu prepisku i ovde i preko poruka.. nego me je ona zvala nekoliko puta pa je mozda njoj zbog toga konverzacija delovala nepotpuno.. Ali bas me briga, ja mirno spavam, znam da radim savesno i da nikog nisam ostetila.. Tako savetujem i tebi.. 🌸❣
2021 03 11
Iskreno mislim da ponašanje članica na sajtu nema veze sa adminima već sa njima lično i šta prodaju. To ne može da se iskontroliše... Vi već na nekim fotografijama možete videti da je nešto iznošeno i prljavo, a opis “novo da novije ne može biti”. I šta onda? Ja uvek ostavim oglas, a generalno imam fotografije svakog predmeta detaljno kod sebe i to obrišem nakon prodaje kada je dostavljen. Jedino da se radi screenshot stranice, razgovor svakako ostaje. Nemam velika očekivanja od admina, sa ovolikom količinom ružnog ponašanja na sajtu, jedini način je da se vodi računa o svemu i svakoj saradnji. Na sajtu sam bila aktivna davno, sada povremeno kad se selim objavim ponešto, moram priznati da nikad nisam videla da se članice ovako ponašaju od đubreta koje se prodaje do prijavljivanja drugih članica i upiranja prstom - e vidi onoj tamo nije obrisano a meni jeste...
2021 03 11
Ovaj sajt je postao pre toksičan, ne razumem šta se dešava sa devojkama, sa ljudima generalno od prevara, do pravljenja dva naloga i istovremeno sa oba naloga se šalju upiti za kupovinu istog predmeta, što se meni desilo, osobi pošaljem podatke, kaže uplatiće sutra i ne javi se više nikada i tako mi drzi predmet rezervisan u nedogled neće da otkaže, a loguje se, a nije htela da mi ostavi svoje podatke za slanje, znači u startu je imala predumišlja, naravno ima samo jednu utisak, moja greška što nisam proverila, kao javiće mi kada uplati, što bukvalno niko nikad ne radi jer ako uplaćuješ nešto pre slanja naravno da ti je u interesu da prodavcu ostaviš svoje podatke, a onda se ista osoba sa drugog naloga loguje i prvo fino zapitkuje 'jel otakazana rezervacija, pa kada će, pa evo ona može odmah da uplati, provocira i tera me da njoj prodam, verovatno da sam to uradila javila bi se sa onog prvog profila i i rekla da je uplatila, možda bi i uplatila da bi mi napravila haos. Ja sam u šoku čime se ljudi bave, ali u šoku. I ono kad skinete rezervaciju sa predmeta ljudi vas napadaju što niste njima prodali, brate, mogu da prodam kome ja hoću osim ako mi neka budala kao ova sa kojom imam prpblem nešto ne rezerviše i neće da otkaže. Ponovoću aktivirati svoj nalog na Limundu i Kupindu da uživam ako gospođa jer tamo admini bukvalo sankcionišu svaki pokušaj prevare, i reaguje se gašenjem momentalno, sa druge strane ko klikne kupi taj je kupio, nema zezanja, imaš rok za plaćanje, rok za slanje paketa i karj priče, Ovaj sajt ovde je postalo za neke kao istureno odeljenje psihijatrije.
2021 03 11
1 2