Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbog jedne ribe, pogibe 50 ljudi

Gledam stari slasher Vrisak i ne mogu da se ne zapitam kakav je to zaplet kad zbog jedne zenske izbijaju 472. ljudi 😂😂😂 volim da gledam te budalastine i uvek se pitam o cemu scenarista razmislja. Jel i vama padaju na pamet neku horori sa totalno glupim zapletom, ali prosto volite da ih pogledate povremeno
2021 03 17
'Poslednja ekskuzija' saga! Vrhunac transfera blama i nevidjena tresina, al uvek rado odgledam :')
2021 03 17
Cela the final destination fransiza 😂
2021 03 17
> IsidoraC96: > Cela the final destination fransiza 😂 ahahaahhaha to je to :') solidno drugo mesto je 'Znam sta ste radili proslog leta'
2021 03 17
> SvetlanaRadic: > > IsidoraC96: > > Cela the final destination fransiza 😂 > ahahaahhaha to je to :') solidno drugo mesto je 'Znam sta ste radili proslog leta' I svih 1000 delova saw-a 😂 mada prvi je i imao skroz korektan plot twist 😄
2021 03 17
Kung Pow: Enter the Fist? x-) Vecu glupost u zivotu nisam videla
2021 03 17
Sad me podsetila @stefaniii kad rece Kung Pau... Ovo nije horor, ali je definitivno najbolji akcioni niskobudzetni tres koju sam u zivotu gledala <3 :') ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ecdf3b578ff725389e1ed26d4fbbeb57.jpg) Takodje sto se tice akcionih tres filmova - pioniri u tome su Wakaliwood filmovi, odnosno akcioni filmovi Z kategorije iz Gane i Ugande. Ono je nesto najbolje sto je coveciji mozak ikada smislio https://www.youtube.com/watch?v=jfLHKDJD9yI https://www.youtube.com/watch?v=0HMib_s1B-A :') :') :') :') :') :')
2021 03 17
> IsidoraC96: > > SvetlanaRadic: > > > IsidoraC96: > > > Cela the final destination fransiza 😂 > > ahahaahhaha to je to :') solidno drugo mesto je 'Znam sta ste radili proslog leta' > I svih 1000 delova saw-a 😂 mada prvi je i imao skroz korektan plot twist 😄 E, ali meni saw na primer ima totalno ssmisl. Nije bas toliki tres 😉😊. Jer realno Dzigi "regrutuje"ljude koji su totalno protracili svoju zivotnu priliku. Dok npr HOSTEL, e tp je vec prica za sebe 🤣
2021 03 17
Evo jutros sam imala paralizu sna sa sve zvucnim efektima kise tako da mi je to dovoljno sto se horora tice :')
2021 03 17
Kung Fury, nije horor, ali je treserana zivota od pola sata :') :') :')
2021 03 17
> Dadanagaga: > > IsidoraC96: > > > SvetlanaRadic: > > > > IsidoraC96: > > > > Cela the final destination fransiza 😂 > > > ahahaahhaha to je to :') solidno drugo mesto je 'Znam sta ste radili proslog leta' > > I svih 1000 delova saw-a 😂 mada prvi je i imao skroz korektan plot twist 😄 > E, ali meni saw na primer ima totalno ssmisl. Nije bas toliki tres 😉😊. Jer realno Dzigi "regrutuje"ljude koji su totalno protracili svoju zivotnu priliku. Dok npr HOSTEL, e tp je vec prica za sebe 🤣 Mislim da je hostel True story
2021 03 17
> IsidoraC96: > Cela the final destination fransiza 😂 Haha, da, slažem se... 🤣🤣
2021 03 17
Na stranu bas komercijalne, ali recimo ja se od Dece kukuruza jezim. I na svaku Kingovu ekranizovanu pricu. Dzejson mi je isto smehoteka sa onom papirnom kesom na glavi, ali zato se sa Krugerom ne bih zajebavala
2021 03 17
Na stranu bas komercijalne, ali recimo ja se od Dece kukuruza jezim. I na svaku Kingovu ekranizovanu pricu. Dzejson mi je isto smehoteka sa onom papirnom kesom na glavi, ali zato se sa Krugerom ne bih zajebavala
2021 03 17
Pogresno skretanje,idiotluk koji rado pogledam ,:)
2021 03 17
1 2 3