Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upozorenje!

Moram da upozorim članice da osoba koja ima nalog na kupujemprodajem i upisana je kao Lolita, krade slike predmeta od mnogih članica sa krpica, između ostalih naletela sam i na moje, i stavlja dosta veće cene. Na moje upozorenje da ću je prijaviti, bez odgovora je obrisala samo te oglase. 511 oglasa je ukradeno... Evo samo nekih oglasa ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/77002a21294389805645f4dd1cdf0f32.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8ce40f869ecf70fd0e74eb417f0892d5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/20d2ee69c01e8724f8ceda710fb3ec31.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fcc17387dee3838d857c6bbc2f1ebeaa.jpg)
2021 03 24
Videla sam i ja sinoc, prijavila sam Kp adminu, moj kaput je stavljen, za duplo skuplju cenu.
2021 03 24
Wooow! Kolike cojones ova macka ima da prodaje nesto sto nikad nije videla i samo na osnovu slike i necijeg opisa tvrdi da je to sto prodaje original i u odredjenom stanju.. Posto vidim da je kopirala mahom brendirane skupe krpice 😮
2021 03 24
Pre malo više od mesec dana sam naišla na profil na kp sa 300 oglasa bukvalno prekopiranih sa mk (i fotografije i kompletan tekst oglasa od različitih članica) samo cene 1000 do 2000 dinara više. Prijavila sam i odmah je kp tim reagovao. P.S. Ista je samo je promenila nik i grad.
2021 03 24
Izgleda da nije gubila vreme od tad s obzirom da je stigla da postavi skoro duplo veći broj oglasa... i ja sam je prijavila, nadam se da će profil biti blokiran
2021 03 24
Mene je skoro prevarila neka persona na sajtu kp, za koju sam tek posle slučajno skontala da je ukrala slike od neke članice sa ovog sajta...
2021 03 24
Bilo bi dobro da sada kod promene dizajna, osiguraju da se fotke ne mogu skidati.
2021 03 24
> Ana2018: > Mene je skoro prevarila neka persona na sajtu kp, za koju sam tek posle slučajno skontala da je ukrala slike od neke članice sa ovog sajta... Jako mi je žao što ste prevareni, baš iz tog razloga sam i objavila temu. Ne znam kakva je vrsta prevare u pitanju, u najboljem slučaju platile bismo stvar duplo skuplje ili u suprotnom bismo ostale i bez plaćene stvari i bez novca.
2021 03 24
> Dragana880: > > Ana2018: > > Mene je skoro prevarila neka persona na sajtu kp, za koju sam tek posle slučajno skontala da je ukrala slike od neke članice sa ovog sajta... > Jako mi je žao što ste prevareni, baš iz tog razloga sam i objavila temu. Ne znam kakva je vrsta prevare u pitanju, u najboljem slučaju platile bismo stvar duplo skuplje ili u suprotnom bismo ostale i bez plaćene stvari i bez novca. U mom slucaju je bilo da sam platila jednu jaknu, a dobila skroz neku drugu za kantu (cena je bila 2000 dinara)
2021 03 24
Ja za svaku kupovinu trazim snimak, nema igre vise Mnogo ima prevaranata- mada ni to nije sigurica .. ali posle snimka uzmem u razmatranje sve cinjenice i tako ko detektiv Recimo moram da pohvalim jednu novu clanicu koja mi je prodala 3 x jeftinije patike - nova je, bez utisaka i eto devojka skroz ok
2021 03 24
Није класичан преварант, кад купите ви њој уплатите 5000, она ствар купи за 3000 и тад вам шаље. Зарађују тако.
2021 03 24
Ja sam ovde videla moje fotke jedne bluze, posle sam izgubila clanicu koja je postavila, mada sto posto sam videla da ima puno utisaka, ne znam zasto je tesko fotkati svoje😂
2021 03 24
Људи, није баш тема, али мени у последње време нико не одговара на поруке! Да ли је несрећна случајност, можда до промена на сајту... Логично би било да неко одговори, ако већ желим да купим!
2021 03 24
> Brankenstain: > Људи, није баш тема, али мени у последње време нико не одговара на поруке! Да ли је несрећна случајност, можда до промена на сајту... Логично би било да неко одговори, ако већ желим да купим! Potrudi se da posaljes poruku sa drugim naslovom koja nije ona Ja zelim bla bla. Meni se 99% kupaca ne javi vise jer su slucajno stisnuli to Zelim :)
2021 03 24