Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Desava li se i vama?

Da li imate situacije da spakujete paket za slanje, samo sto niste posli do grada da taj isti paket posaljete i stize poruka "Draga nemoj slati paket, itd..."? Pogotovu to "draga" koliko je cinicno na ovom sajtu...
2021 03 31
Meni se dosta puta to desilo! Kao pomrli svi u familiji, potrošila novac, iskočila neka "dažbina" ... Na kraju krajeva, mislim da tako neko nikada i nije hteo da kupi, već mu je bilo dosadno u životu pa je hteo neke "akciju".
2021 03 31
😂😂😂😂 ..UŽAS Toliko jadno da mi je uvek smešno Zamišljam te izraze lica i ličnosti koje su spremne na gluposti takve vrste u svojim životima Blago njima...
2021 03 31
Dosta puta mi se desi da odusatanu i to clanice sa mnogo utisaka, traze podatke za uplatu, onda dani prodju ,naravno ne uplate i onda na kraju kazu da odustaju. Bezobrazluk nevidjeni
2021 03 31
Zato nista od slanja pre uplate na racun,tako je najsigurnije.
2021 03 31
Bolje odustajanje nego dupla postarina..just sayin’ 😃
2021 03 31
Svako moze da odustane na vreme, ali da vas cimaju da im slikate 30 slika iz 10 razlicitih uglova, merite sve i svasta, objasnjavate, odgovarate na 50 pitanja jer je njima dosadno pa bi da pricaju sa nekim, i onda vas iskuliraju ili se naprave da hoce da kupe pa kao odustanu pred uplatu ili pred slanje. Nekim ljudima je stvarno mnogo dosadno u zivotu.
2021 03 31
Ne saljem pre provere uplate. Danas sam slala neki kardigan (ima hrpu negativnih na Limundu zbog odustajanja), vukla me pet dana, onda javila da ima registraciju auta, da ce uplatiti 30. ili 31. Usudim se danas da pitam, kaze uplatila i stvarno jeste o:) Vec sam je bila ottpisala, ali eto... A drage drage mile mile obicno zavrse u temama na forumu gde se pljuju :')
2021 03 31
Meni se jednom desila bizarna situacija, danima sam slala mere, slike, smimke i napokon ugovora prodaju cizama. Ujutro proverila poruke, otisla u postu-poslala paket, krenula da javim devojci broj posiljke, a sacekala me je poruka tipa nemoj mi slatipogresila sam broj obuce, ne nosim 38 nego 39.
2021 04 02