Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vas iznenade pokloni prilikom kupovine

Nekoliko puta nisam dobila ni "hvala", ni utisak, ni nista. Ne radim to zbog utisaka naravno, nego da obradujem nekoga kao sto se obradujem i ja kad vidim poklon, ali jednostavno kad nemam povratnu reakciju to u meni budi neku tugu, tako da to sve manje radim. 🤷🏽‍♀️
2021 04 01
Uvek saljem poklone uz kupovinu ☺️. A to da se dosta njih ne seti ni da kaze hvala a nekad ni utisak ne ostavi, to je vec njihova sramota. Navikla sam se😶
2021 04 01
Daaaa, bas im se obradujem! <3 Posto sam na MK najvise kupovala parfeme (dekante i ostatke u orig. bocicama), u najvecem broju slucajeva uz kupljeno prodavac posalje i neku vialu ili sempl parfema. I desilo mi se da sam jadnom dobila vialu parfema za koji sam znala da postoji, ali me mirisna piramida nije zainteresovala da ga uopste probam. Elem, zavrsilo se tako sto se nisam smirila dok nisam kupila 100 ml tog parfema. Sto se mene kao prodavca tice, najcesce sam uz prodat parfem/dekant slala viale, sempl, mada mi se par puta desilo da posaljem bez toga: jednostavno, nisam imala vise praznih viala. I bilo mi je krivo jer znam koliko se ljubitelj parfema obraduje takvim sitnicama.
2021 04 09
1 2