Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vas odbijaju preniske cene

Mislite da je nesto od 100 din u losem stanju ili se isplati kupovina?
2021 04 04
Ne odbijaju me uopšte, naročito ako je nešto kvalitetno. Štaviše, pogledala bi da uzmem više komada jer tim članicama je obično ceo profil povoljan
2021 04 04
Meni se cini da vecina i ne registruje te preniske cene.Pa me interesuje misljenje drugih.Hvala na odgovoru🙂
2021 04 04
Odbijaju me previsoke. Ranijih godina se na krpicama za 700 din mogao kupiti paket suknja-kosulja-salonke ili divan zimski kaput kao nov za 500 din, da ne govorim koliko sam majica i dukseva kupovala za 200-300 din a dan danas ih slatko nosim. A sada - obicna krpa sa nekim jeftinim printom 1200, preprodaja jednih te istih stvari po cenama koje nisu visoke ali nije im mesto na sajtu polovne garderobe, ionako su FB i IG preplavljeni identicnim pantalonama, kosuljama, haljinama.. Evo kod mene je skoro sve po 200 i 300 dinara a stvari bezmalo ganc nove pa niko ni da pita. Verovatno racunaju da imaju neku falinku pa zaobilaze.
2021 04 04
Не.
2021 04 04
Ne isplati se nikako kad se uzima samo jedan predmet. 2 do 3x skuplje se plati postarina u tom slucaju. Ukoliko je licno preuzimanje onda nema nikakvih dodatnih troskova, i to je optimalna situacija. Ali ako je to jedini predmet koji mi se kod clanice dopada, 100% ga necu kupiti. Ali, svi smo razliciti. Pre neki dan sam imala situaciju gde je kupac platio vise postarinu i otkup nego sam predmet, i nisam mnogo zalazila u to, ako zaista tako zele :D
2021 04 04
Ja stavila za samo 100 po komadu puno stvari pa vidim nista se ne desava.
2021 04 04
Djedovic, ja imam isti takav utisak. Kada mi dugo stoje neke stvari na profilu i nikako se ne prodaju, stavim cenu 100, 200, nekad 300 dinara i takve stvari gotovo nikad nisam prodala (mozda samo par puta).
2021 04 04
Kod mene uglavnom ne idu jeftinije stvari uopšte, čak često dobijam pitanja "šta fali" proizvodu, jel ima neke greške, što je jeftin itd.. Našla sam sredinu tako što uglavnom se dogovorim za neki popust stvari koje su srednje i jače cene, pa svi srećni na kraju 🥳
2021 04 04
Hmmm....mislim da ta cena budj sumnju da je osteceno, iznoseno, uflekano, sta god. A i sto rece neka clanica, isplatilo bi se kupiti po toj crni samo ako vam se kod te clanice svide 3, 4 krpice. Zbog postarine, naravno. Ja nosene majice cenim po 250 i 300, i to ocuvane, u smislu nosene jednom ili 2 puta, a nove majice cenim po 400, 500, 600 dinara, a sve te koje sam i mogla da ponudim za po 100, jer sam ih vise nosila, poklonila sam. Pa nek se neko i iznenadi i usreci. 😃
2021 04 04
Ja sam stvavila neke zarine stvari po 500 dinara, 800 najviše a neke su bile nove i niko ih nije uzimao dok me nisu počele pitatičlanice o stanju stvari i kada su videle da samo želim da se rešim toga jer ne nosim, uzimale su. Tako da se trudim da mi stvari budu pristupačne i uvek sam za dogovor oko cena ako se nekome nešto zaista dopada
2021 04 04
Isplati se i meni ne budi sumnju cena. Uvek pitam ako mi nešto nije jasno po pitanju stanja predmeta, ali ne zbog cene, već bih svakako to proverila pre kupovine i kod skupljih stvari, ako nije naznačeno. Problem je što se na sajtu traže tačno određene stvari, markirane, iz poslednjih kolekcija, pa ostalo se malo sporije prodaje.
2021 04 04
Ja sam npr stavila akciju -10 stvari za 500din, jer mi je u cilju sto veci broj stvari da prodam... clanice koje su vec uzimale od mene su naviknute na niske cene, dok naravno ima i clanica kojima nije jasno zasto... al naravno dobiju druge slike i odgovore, ako im se vec svidi nesto... Moje licno misljenje jeste da je sumanuto stavljati visoke cene pa i markiranih stvari, ako su se vec nasle ovde za prodaju trebalo bi biti minimum u pola jeftinije, inace mi isto dodje da odem u butik i istu kupim...
2021 04 04
Врло неозбиљно, уколико нису у питању предмети који стварно толико вреде (накит, машне, привесци, пертле итд). То су пијачарске цене и могу озбиљно да наруше рејтинг профила. Није све за огласе.
2021 04 04
Ja sam imala dosta polovnih stvari gde je cena bila niska, i opet se nisu prodale, a stanje je bilo super.. sad imam sa etiketom dosta povoljnih, zara pull&bear i tako i to se prodaje, ja ovde i ako naidjem na nesto povoljno stvarno se ne isplati zbog postarine😟
2021 04 04
1 2