Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vas odbijaju preniske cene

Ne, ako mi se artikal dopadne ne smeta mi niska cena i ne mislim da automatski nesto nije u redu...
2021 04 04
Ne.Niske cene jesu sustina ovog sajta.Mislim da bi trebalo da izbacimo taj trend i da se stavljaju realne cene,bez obzira sta ko mislio.Zato sto ovde ima i kontra strana koja kaze, da ne moze da bude kvalitetno ili brendirano,u dobrom stanju a povoljno.Zato devojke mahom i precenjuju svoje predmete da neko ne bi pomislio da nesto fali. Poenta cene treba da budu povoljne jer je to i sustina ovog sajta.
2021 04 04
> jelena2606: > Ne.Niske cene jesu sustina ovog sajta.Mislim da bi trebalo da izbacimo taj trend i da se stavljaju realne cene,bez obzira sta ko mislio.Zato sto ovde ima i kontra strana koja kaze, da ne moze da bude kvalitetno ili brendirano,u dobrom stanju a povoljno.Zato devojke mahom i precenjuju svoje predmete da neko ne bi pomislio da nesto fali. > Poenta cene treba da budu povoljne jer je to i sustina ovog sajta. Tako je!
2021 04 04
> Madeleine: > Врло неозбиљно, уколико нису у питању предмети који стварно толико вреде (накит, машне, привесци, пертле итд). > То су пијачарске цене и могу озбиљно да наруше рејтинг профила. > Није све за огласе. Ovo je sajt namenjen second hand odeći? Vaša izjava nema nikakvog smisla. Šta je to "pijačarska" cena? Ja sam za 100 dinara kupovala nove farmerice u second hand prodavnicama
2021 04 04
Ja imam više stvari koje sam obukla 1 ili 2 puta, ali mi fazon stoje dve godine u ormanu i onda na to stavim malu cenu. To je pošteno jer to onda nije nova stvar. Jednom me mama videla da stavljam cenu 800 din. na neki takav (mnogo lep) kardigan iz Zare i rekla: Neeee evo daću ti ja 800 din. :')
2021 04 04
> Lolabeauty: > Neeee evo daću ti ja 800 din. :') Haaaahahahha :') imam osecaj da je svaka mama takva, moja cuva Beneton farmerice od pre 20 godina, u nadi da ce smrsati 30 kila i nekako uci u njih :') A ja se jezim hordovanja, imam ocd, stalno smo vodile rat oko ciscenja ormara dok smo zivele zajedno. Mogao je neko da se obraduje za neke pristojne pare dobrih farmerica a ona sebi da kupi nove posto u te svakako nece uci xD
2021 04 04
> SvetlanaRadic: > > Lolabeauty: > > Neeee evo daću ti ja 800 din. :') > Haaaahahahha :') imam osecaj da je svaka mama takva, moja cuva Beneton farmerice od pre 20 godina, u nadi da ce smrsati 30 kila i nekako uci u njih :') > A ja se jezim hordovanja, imam ocd, stalno smo vodile rat oko ciscenja ormara dok smo zivele zajedno. Mogao je neko da se obraduje za neke pristojne pare dobrih farmerica a ona sebi da kupi nove posto u te svakako nece uci xD Isto isto sve i kod mene x-)
2021 04 04
> pufnastapufnica: > Odbijaju me previsoke. Ranijih godina se na krpicama za 700 din mogao kupiti paket suknja-kosulja-salonke ili divan zimski kaput kao nov za 500 din, da ne govorim koliko sam majica i dukseva kupovala za 200-300 din a dan danas ih slatko nosim. A sada - obicna krpa sa nekim jeftinim printom 1200, preprodaja jednih te istih stvari po cenama koje nisu visoke ali nije im mesto na sajtu polovne garderobe, ionako su FB i IG preplavljeni identicnim pantalonama, kosuljama, haljinama.. > Evo kod mene je skoro sve po 200 i 300 dinara a stvari bezmalo ganc nove pa niko ni da pita. Verovatno racunaju da imaju neku falinku pa zaobilaze. Slazem se. Pre sam ovde kupovala fine stvarcice dok su sada toliko podigli cene da mi ne pada na pamet da ovde kupujem nesto po visokoj ceni kad po toj visoj mogu da nadjem novu stvar u trznom centru bez problema. Uvek imaju neka snizenja ili promocije.
2021 04 05
Moje iskustvo je takvo da ljudi misle da ako nesto kosta 200din. da ima manu (nebuloza) dok ako je skuplje opet im ne odgovara. Najbolje se prodaju stvari na kojima pise neka marka, i naravno ZARA, sve ikada Zarino sam prodala cak i sa manama i rasiveno i sve bez problema, dok za neku drugu stvar koja je lepsa i kosta 200-300din. nece niko ni da pita :')
2021 04 05
Ima i jos jedna stvar,a to je da sem ostalih KP sajtova imamo i Texti haus,koji ima garderbe i to dobre na tone.Ljudi kada dodje na 100 din izlaze sa dzakovima..A stvari su im dobre plus imaju i brendirane stvari.I pored njih i snizenja po radnjama,gde moze i da se proba i relamira,ovde tek moraju cene da budu van svake konkurencije.
2021 04 05
1 2