Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dekanti zabranjeni?!

Nadjoh medju adminovim ocenama odgovor Koja su pravila za postavljanje kozmetike? Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena.
2021 04 08
Ninuskica, stvarno mi nije palo na pamet da po profilima trazim adminove tekstove i da se na taj nacin informisem o pravilima sajta. Na spisku nedozvoljenih predmeta na profilu admina nema reci o dekantima. Godinama na MK kupujem dekante, niko nije uklanjao takve oglase. I divno je sto parfemski entuzijasti zele da odvoje u vialama ili dekant bocicama parfeme, kako bi se i drugi parfemski ljubitelji upoznali sa mnogim parfemskim kompozicijama i eventualno odlucili za kupovinu cele bocice. Ovaj sajt puca od komercijalne prodaje odece i tasni i to neretko po cenama koje su znatno vise nego na zvanicnim sajtovima tih firmi. Mislila sam da je poenta sajta koji nosi naziv Moje Krpice da se prodaju i kupuju stvari koje smo kupile, ali nam iz nekog razloga vise ne odgovaraju. Medjutim, MK su sve, samo ne to. Gomila profila sa ponudom bogatijom nego u prosecnoj prodavnici nekog trznog centra, kataloska prodaja, preprodavci, nakupci, sverceri... i poneko ko zaista proda nesto sto mu je visak iz svoje licne kolekcije odece, obuce, parfema, tasni.
2021 04 08
Srebrna,hvala na sjajnom clanku,ulepsalo mi je dan! <3 TatCat,takodje ni slika boce parfema sa batch code ne garantuje nista,u slucaju prevare nece se nositi adminu na mirisanje,znaci,rizik je podjednak i za parfeme u bocama i u dekantima,nema razlike. AppleRed,ovo je vise diskusija, doduse,uz negodovanje ,:) iako znamo da admini nece promeniti odluku ali ova tema svakako zasluzuje mesto na forumu,pored svakodnevnih ponavljajucih tema do besvesti kao "Zara", "Zasto nesto toliko kosta", "Nece slike da mi se ucitaju" ,:) pa mogu onda i parfemi/dekanti. Mislim,generalno je tesko shvatljivo ljudima koji nisu ljubitelji parfema ili su indiferentni prema njima ili su u fazonu "samo da na nesto lepo mirisem"i koji vole parfeme ali "razumno" jer im je dovoljno da imaju jedan,dva,tri parfema u kolekciji,da shvate nas zasto sad kao dramimo zbog zabrane prodaje dekanta. Negodujemo jer nam parfemi znace vise od krpa,diraju nam dusu,pruzaju nam radost,ljubav,podsecaju na neke davne zaboravljene divne trenutke,pruzaju utehu u ovom sivilu...uz njih se sanjari,sneva,putuje u neke druge daleke predele i horizonte,uziva kao u najlepsem vrhunskom umetnickom delu kao sto je film,knjiga,slika,pesma,e, sve to postoji samo u jednoj parfemskoj kapi :")
2021 04 08
simona7, divno receno, upravo to. <3<3<3 Srebrna, hvala za clanak! <3<3<3 I da dodam: ne dramim ja sto ne mogu da prodajem ovde dekante, ionako sam dekantovala smesno mali broj parfema, vec zato sto necu moci da ih kupim. :@
2021 04 08
Otvorila sam temu pre par dana, "Parfem priča" . Imala sam ideju da delimo iskustva, utiske o njima i slično. Ne znam zbog čega se niste pridružile. Zamisao je bila da razbijemo "sivilo" i pišemo o nečemu lepom, što nam raduje dušu i čini živote i dane lepšim. Kada ih već volimo hajde da malo podelimo iskustva o njima, damo predlog nekome i slično. Dekante možete pronaći svuda i prodati ih svuda, osim ovde. 😁 Ali ovde se možete pridružiti temi i dati svoj doprinos i možda pomoći nekome da izabere pravi za sebe. ❤️
2021 04 08
Nisam se pridruzila jer nisam videla tu temu. Uostalom, po vasoj logici, iskustva o parfemima mozete pronaci svuda.
2021 04 08
> saskabg: > Nisam se pridruzila jer nisam videla tu temu. Uostalom, po vasoj logici, iskustva o parfemima mozete pronaci svuda. 😂😂 Saska , pravo u metu
2021 04 08
Po mojoj logici iskustva ne bas svuda, ali kupovinu i prodaju da. Zbog toga sam i otvorila temu. Žene smo, volimo krpice, volimo Zare i razne druge. Hajde malo da razmenimo mišljenja i o nečemu što se ne vidi a govori, oseća, budi i slično. Verujem da nas ima mnogo. Takođe ih obožavam, volim, živim sa njima i uz njih. Takođe su mi važniji od krpa, oni su deo nas. Oni nas prezentuju i govore bez reči. To što mi nije važno da li će se ili ne prodavati dekant ne znači da ne volim parfeme i ne uživam u njima. Takođe ni da nisam veliki zaludjenik po pitanju njih. Samo znači da ako stvarno voliš i želiš, moraš biti spreman na sve i da rizikuje i ulozis. Da ga ganjas, štedis za njega, razmišljaš o njemu, odvajas od svega ostalog da bi ga konačno imao. Kada se to desi onda je tvoj, onda te je vredan, onda ga zaslužujes. Rizikovao si, bio si spreman na to. Sve i da ti se ne dopada, nema veze, tu je i drago ti je sto je konačno tvoj.
2021 04 08
> LUCIFERCE: > Otvorila sam temu pre par dana, "Parfem priča" . Imala sam ideju da delimo iskustva, utiske o njima i slično. Ne znam zbog čega se niste pridružile. Zamisao je bila da razbijemo "sivilo" i pišemo o nečemu lepom, što nam raduje dušu i čini živote i dane lepšim. Kada ih već volimo hajde da malo podelimo iskustva o njima, damo predlog nekome i slično. Dekante možete pronaći svuda i prodati ih svuda, osim ovde. 😁 Ali ovde se možete pridružiti temi i dati svoj doprinos i možda pomoći nekome da izabere pravi za sebe. ❤️ a sta za one koji nisu svuda , nego su samo ovde? i odecu mozete kupiti svuda , dakle ne treba vam ovaj sajt 😀 Pa isto mozemo na bilo sta da primenimo...Ako hocu da otvorim svoju modnu kucu na primer -sto bih to uopste radila? Ima vec tolikooo dizajnera , nema potrebe da i ja to radim ili bilo sta drugo Argument je non sense kao i pravilo
2021 04 08
> lilali: > > LUCIFERCE: > > Otvorila sam temu pre par dana, "Parfem priča" . Imala sam ideju da delimo iskustva, utiske o njima i slično. Ne znam zbog čega se niste pridružile. Zamisao je bila da razbijemo "sivilo" i pišemo o nečemu lepom, što nam raduje dušu i čini živote i dane lepšim. Kada ih već volimo hajde da malo podelimo iskustva o njima, damo predlog nekome i slično. Dekante možete pronaći svuda i prodati ih svuda, osim ovde. 😁 Ali ovde se možete pridružiti temi i dati svoj doprinos i možda pomoći nekome da izabere pravi za sebe. ❤️ > a sta za one koji nisu svuda , nego su samo ovde? > i odecu mozete kupiti svuda , dakle ne treba vam ovaj sajt 😀 > Pa isto mozemo na bilo sta da primenimo...Ako hocu da otvorim svoju modnu kucu na primer -sto bih to uopste radila? Ima vec tolikooo dizajnera , nema potrebe da i ja to radim > ili bilo sta drugo > Argument je non sense > kao i pravilo Potpuno se slazem.
2021 04 08
> LUCIFERCE: > Po mojoj logici iskustva ne bas svuda, ali kupovinu i prodaju da. Zbog toga sam i otvorila temu. Žene smo, volimo krpice, volimo Zare i razne druge. Hajde malo da razmenimo mišljenja i o nečemu što se ne vidi a govori, oseća, budi i slično. Verujem da nas ima mnogo. Takođe ih obožavam, volim, živim sa njima i uz njih. Takođe su mi važniji od krpa, oni su deo nas. Oni nas prezentuju i govore bez reči. To što mi nije važno da li će se ili ne prodavati dekant ne znači da ne volim parfeme i ne uživam u njima. Takođe ni da nisam veliki zaludjenik po pitanju njih. Samo znači da ako stvarno voliš i želiš, moraš biti spreman na sve i da rizikuje i ulozis. Da ga ganjas, štedis za njega, razmišljaš o njemu, odvajas od svega ostalog da bi ga konačno imao. Kada se to desi onda je tvoj, onda te je vredan, onda ga zaslužujes. Rizikovao si, bio si spreman na to. Sve i da ti se ne dopada, nema veze, tu je i drago ti je sto je konačno tvoj. to je super u slucaju da imas gde prethodno da ga probas kad se radi o jako retkim niche parfemima , to ne mozes Samo po notama narucivati celu bocicu od 150, 200 itd evra ...je veliki rizik, cak i da imas novca viska . Jer note ne znace puno , a u dosta slucajeva kuce ni ne kazu sve note u jednom parfemu Mislim da imate pravo da imate svoje misljenje , naravno Ali gresite
2021 04 08
Žene nema dekanta više, možete me hejtovati do sutra, nisam ja to odlučila. 😁 Na drugim sajtovima možete, pa izvolite. Ili lepo na slepo kupite, šta tome fali. Ako vam se ne dopada prosledite dalje.
2021 04 08
> lilali: > > LUCIFERCE: > > Po mojoj logici iskustva ne bas svuda, ali kupovinu i prodaju da. Zbog toga sam i otvorila temu. Žene smo, volimo krpice, volimo Zare i razne druge. Hajde malo da razmenimo mišljenja i o nečemu što se ne vidi a govori, oseća, budi i slično. Verujem da nas ima mnogo. Takođe ih obožavam, volim, živim sa njima i uz njih. Takođe su mi važniji od krpa, oni su deo nas. Oni nas prezentuju i govore bez reči. To što mi nije važno da li će se ili ne prodavati dekant ne znači da ne volim parfeme i ne uživam u njima. Takođe ni da nisam veliki zaludjenik po pitanju njih. Samo znači da ako stvarno voliš i želiš, moraš biti spreman na sve i da rizikuje i ulozis. Da ga ganjas, štedis za njega, razmišljaš o njemu, odvajas od svega ostalog da bi ga konačno imao. Kada se to desi onda je tvoj, onda te je vredan, onda ga zaslužujes. Rizikovao si, bio si spreman na to. Sve i da ti se ne dopada, nema veze, tu je i drago ti je sto je konačno tvoj. > to je super u slucaju da imas gde prethodno da ga probas > kad se radi o jako retkim niche parfemima , to ne mozes > Samo po notama narucicati celu bocicu od 150, 200 itd evra ...je veliki rizik, cak i da imas novca viska . Jer note ne znace puno , a u dosta slucajeva kuce ni ne kazu sve note u jednom parfemu > Mislim da imate pravo da imate svoje misljenje , naravno > Ali gresite Već rekoh da jeste rizik. Naravno kao Vi, tako i ja i bilo ko drugi ovde. Odlazim sa vaše teme, vi ste na moju i dalje dobrodošle. ❤️
2021 04 08
> LUCIFERCE: > Žene nema dekanta više, možete me hejtovati do sutra, nisam ja to odlučila. 😁 Na drugim sajtovima možete, pa izvolite. Ili lepo na slepo kupite, šta tome fali. Ako vam se ne dopada prosledite dalje. ja i kupujem na slepo : )) ali nekad zelim od nekog parfema da imam samo 10ml dovoljno mi je ..,pored moje trocifrene kolekcije ili je parfem za odredjene prilike i ne treba mi vise Postoji puno razloga zasto je opravdano imati 10ml ili 5ml ne hejtujem vas , samo kazem da imate samo jedan pogled na ovu temu, a postoje i drugi uglovi Nije dekant uvek i jedino usteda vremena, energije i novca ali , super je sto su izmislili jos jedno novo pravilo ovaj sajt je buckuris i do sad bio😇😜 a sad jos fale samo auto delovi i bice bas Moje krpice 🤦🏻‍♂️
2021 04 08
> LUCIFERCE: > Po mojoj logici iskustva ne bas svuda, ali kupovinu i prodaju da. Zbog toga sam i otvorila temu. Žene smo, volimo krpice, volimo Zare i razne druge. Hajde malo da razmenimo mišljenja i o nečemu što se ne vidi a govori, oseća, budi i slično. Verujem da nas ima mnogo. Takođe ih obožavam, volim, živim sa njima i uz njih. Takođe su mi važniji od krpa, oni su deo nas. Oni nas prezentuju i govore bez reči. To što mi nije važno da li će se ili ne prodavati dekant ne znači da ne volim parfeme i ne uživam u njima. Takođe ni da nisam veliki zaludjenik po pitanju njih. Samo znači da ako stvarno voliš i želiš, moraš biti spreman na sve i da rizikuje i ulozis. Da ga ganjas, štedis za njega, razmišljaš o njemu, odvajas od svega ostalog da bi ga konačno imao. Kada se to desi onda je tvoj, onda te je vredan, onda ga zaslužujes. Rizikovao si, bio si spreman na to. Sve i da ti se ne dopada, nema veze, tu je i drago ti je sto je konačno tvoj. Uopste nema potrebe da se rizikuje i ulozi veci iznos u kupovinu parfema, pa da posle shvatis da ti se ne dopada. Parfemi su skup hobi i dekanti su odlican nacin upravo za to da se izbegne bacanje para na celu bocicu. Ne znam za druge, ali ja bas izbegavam kupovinu na slepo. Mislim, ne razumem zasto bih davala npr 100 evra, a da ne znam da li ce mi se dopasti. I ne znaci mi nista sto je konacno moj, ako ne mogu da ga nanosim na sebe i uzivam u mirisu.Nego lepo pronadjem vialu, sempl, dekant, isprobam vise puta i onda znam da li da kupujem celu bocu ili ne.
2021 04 08
1 2 3 4 5 6 7