Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dekanti zabranjeni?!

U moru nebuloznih pravila i ova zabrana.Pa da li je normalan onaj ko o pravilima odlučuje.Žele šta?????? Nekad si ovde mogao naći ono što nigde nema i po tome je sajt bio poznat. Sad ako ne želim ponjavice i posuđe ili ne daj bože ako ne oblačim samo ZARU,ćaoooo Nit da prodaš nit da kupiš Brukoooo
2021 04 09
Ja nemam ništa protiv dekantovanja jer u mom gradu u radnjama jako limitiran broj dostupnih parfema i rado bih probala nove mirise. Mogu na buvljak, prepun je parfema originala i kopija ali su isto skupi da bih kupila celu bocu i nakon 3 dana shvatila da meni uopšte ne stoji taj miris. Razumem što ste besni samo na žalost ne verujem da možemo da utičemo na pravila sajta. Naravno da ne želim ni šerpe, ni lonce, ni telefone, ni ništa što nisu 'moje krpice'. Naravno parfemi po meni jesu deo krpica jer su deo toga kako prezentujemo sebe. Sajt se pretvorio u komercijalnu prodaju precenjene odeće i obuće. Pravila godinama nejasna a izgleda i nebitna. I tako do sutra mogu da nabrajam šta sve ne valja ovde. 😢😢😢
2021 04 09
> Kada mi dogori do noktiju pa pozelim da otvorim temu kako bih nepoznatim ljudima sa sajta nicim izazvana pisala koji parfem nanosim pred spavanje, koji parfem voli moja mama, koji mi je omiljeni parfemski nos, koliko njegovih zivotinja imam i, sto mi je najveci biser, da pisem post o tome da na sajtu neko prodaje Trussardi Phyton (kao da pretraga ne postoji), obavezno vam se javljam radi konsultacije. :D > Dakle, pogledah vasu parfemsku temu. Eto, sada sam bogatija za gorenavedene informacije, samo ne znam koji ce mi to djavo i kakve to veze ima sa parfemima. :D Kažite šta hoćete, ali ovo 'puca' od hejta...ružno.
2021 04 09
Clanica dodje ovde na temu, kaze da takvu temu u zivotu ne bi postavila, pritom napise ne znam koliko postova na istoj toj temi... e to je ruzno.
2021 04 09
Devojka uopte nije bila neprijatna, a Vi jeste, ali ok...
2021 04 09
Ne slazem se sa vama, ali ok.
2021 04 09
> AppleRed: > Ja nemam ništa protiv dekantovanja jer u mom gradu u radnjama jako limitiran broj dostupnih parfema i rado bih probala nove mirise. Mogu na buvljak, prepun je parfema originala i kopija ali su isto skupi da bih kupila celu bocu i nakon 3 dana shvatila da meni uopšte ne stoji taj miris. > Razumem što ste besni samo na žalost ne verujem da možemo da utičemo na pravila sajta. > Naravno da ne želim ni šerpe, ni lonce, ni telefone, ni ništa što nisu 'moje krpice'. Naravno parfemi po meni jesu deo krpica jer su deo toga kako prezentujemo sebe. > Sajt se pretvorio u komercijalnu prodaju precenjene odeće i obuće. Pravila godinama nejasna a izgleda i nebitna. > I tako do sutra mogu da nabrajam šta sve ne valja ovde. 😢😢😢 Upravo to: sajt puca po savovima od komercijale, a sad odjednom dekanti problem i njihovim stavljanjem na listu nedozvoljenih predmeta se, zaboga, resava problem prodaje "sumnjivih vodica". Pa svaka tecnost moze biti sumnjiva: cak i da je parfem originalan, neotpakovan, u roku i sa sve kodom, ukoliko ga je prodavac drzao blizu izvora toplote (npr, na polici pored radijatora) vrlo je moguce da se parfem pokvario. I dzaba onda i neotvoreni celofan, i kod, i to sto je u roku. Sta tek da kazem o koriscenim parfemima: nesavestan prodavac moze da ulije u bocicu sta hoce. A ukoliko se donese pravilo na sajtu da ne mogu da se prodaju korisceni parfemi (sto me ne bi cudilo, sudeci prema odluci o dekantima), tj. da se prodaju samo neotpakovani parfemi, onda bi sajt otvoreno presao u komercijalne vode (mada je u tim vodama odavno, ali nije zvanicno). I sve ovo vazi i za kreme za lice, mleka za tela, losione, sminku, lakove, gelove, losione... Ako se primeni ista logika na svu kozmetiku, onda celokupna kozmetika treba da bude na listi nedozvoljenih predmeta.
2021 04 09
Danas naleteh na profil na kojem se prodaju skoro pa isključivo samo dekanti. Tako da @saskabg, izgleda nisu zabranjeni svima :|
2021 04 09
Mmikalacki, selektivno (ne)uklanjanje oglasa je druga tema. Mislim, takodje je vazna, ali je druga. Najmanje me dotice sto je mojih 5 oglasa uklonjeno jer ja te parfeme imam pa imam, ne mogu mi pobeci. :D Ali sama ideja da se dekanti stave na listu nedozvoljenih predmeta, a npr. lakovi za nokte ne, izaziva u meni revolt zbog svoje stupidnosti. Mnogo volim parfeme, volim da istrazujem tj. da kupujem viale, dekante, volim samu ideju dekantovanja kao nacin da se upoznajem sa mirisnim carolijama...
2021 04 09
Razumem, slažem se sa Vama. Naročito što smo o zabrani saznali "između redova". Isto pravilo se može primeniti na svu kozmetiku. Originalna ambalaža, celofan, kod, rok trajanja i ostalo nisu garancija da kupujemo ispravan proizvod.
2021 04 09
> emilyy: > Kad počnu masovno da se prodaju šerpe i tiganji dobijeni u Coca-Cola nagradnoj igri! 😩😆 hahahahahahaha BAS VALA, iskancerovacu se dodatno :') :') :') Najgluplja ideja ikad - da se uvede "Dom" sekcija na sajt koji se zove moje KRPICE. Osim ako clanice ne planiraju da prodaju svoje tepihe pod fol izgovorom da i Lenny Kravitz nosi tepihe oko vrata :') ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5fd00bcd8edc5910120cace14fb360d7.jpg)
2021 04 09
Definitivno nisu svima obrisani oglasi sa dekantima.Providno i ruzno je to sto su nekima obrisani oglasi, a nekima ne.Ili obrisite sve dekante, ili ostavite ljude na miru.Ne razumem zasto se ne bi prodavali dekanti, a parfemi mogu? Nije sad to tolko ni bitno, ne verujem da se bilo ko ovde obogatio od prodaje dekanata, a verovatno ni od krpica ili bilo kojih drugih stvarcica ovde...
2021 04 09
> Jelenafalcon: > Definitivno nisu svima obrisani oglasi sa dekantima.Providno i ruzno je to sto su nekima obrisani oglasi, a nekima ne.Ili obrisite sve dekante, ili ostavite ljude na miru.Ne razumem zasto se ne bi prodavali dekanti, a parfemi mogu? Nije sad to tolko ni bitno, ne verujem da se bilo ko ovde obogatio od prodaje dekanata, a verovatno ni od krpica ili bilo kojih drugih stvarcica ovde... Mislim da ce nam svima biti ako je to stvarno novo pravilo kako se cini Samo im treba vremena malo da svima obrisu
2021 04 09
Kao neko ko voli parfeme i nikada nije imao problem sa kupovinom dekanata na ovom sajtu-moram da kažem da sam razočarana ovom zabranom istih. A tester parfemi? Pa svi znamo da su to u 99% slučajeva kopije parfema . Pustite nas da uzivamo , nikada nisam dobila falš dekant...
2021 04 10
Dekanti "zabranjeni", predmeti tog tipa mnogim clanicama obrisani, a ovamo postavljena gomila novih oglasa iste vrste. Admini se na dodatna pitanja ne obaziru. Jako neprofesionalno i nekorektno.
2021 04 17
1 2 3 4 5 6 7