Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je realno?

Pozdrav, da li se i vama desavaju ovakve situacije? Upravo sam dobila poruku clanice u kojoj navodi da je nova na sajtu i da cisti svoj ormar pa mi nudi da bacim pogled na njen profil. Zaista ne razumem sta je sa ljudima. Odakle im pravo da bilo koga uznemiravaju na ovaj nacin. Pa zar nismo sve ovde upravo zato sto zelimo da se oslobodimo viska garderobe i rasteretimo ormare. Osim toga mislim da pravila sajta ovo ne tolerisu. Ispravite me ako nisam u pravu. :")
2021 04 15
Jadna ona, cisti ormar. Nemoj mi reci. A mi ostale smo okacile oglase, cisto da pokazemo jedna drugoj sta posedujemo od garderobe. Smaracica. Iskuliras poruku i "teras" dalje. Nikada necu razumeti pojedine persone i to ti je.
2021 04 15
Imala sam takve poruke dosta, i uvek bacim pogled, zahvalim se i kazem ako sam zainteresovana, ja licno nisam nikome slala,... e sad meni jedna clanica, bez utiska, salje non stop poruku ali jednu te istu, za razmenu, da zapratim profil na instagramu, i pogledam ponudu... e to me izludjuje malkice, jer sam stvarno dobila mnogo poruka od nje, i nemam stvarno vremena da na svaku odgovorim da nisam zainteresovana
2021 04 15
Malo preterujte, sta nazivate 'uznemiravanjem' 😂 Ako niste zainteresovani jednostavno obrisete poruku, odgovorite ne, hvala ili sta god... Svakako nisam ja licno za tu varijantu, ali na razne nacine ovde pokusavaju da prodaju nesto... Cak je pre neki dan jedna clanica pisala da je slala poruke devojkama koje su njene predmete stavile u omiljene ako zele da im spusti cenu i da je imala super reacije, tako da mozda zele da pokusaju i da se direktno obrate i skrenu paznju na sebe 🤷‍♀️
2021 04 15
Razumem da zele da skrenu paznju ali pitam se sta bi bilo kada bi sve clanice krenule da skrecu paznju na svoje profile. Inboksi bi nam bili zatrpani porukama. U redu je kada zelite razmenu ili se obratite clanicama koje u svojim omiljenim predmetima imaju vas, to mi je ok. Na takve poruke uredno odgovorim. Ali reklamirati se na ovaj nacin, po mom misljenju, je neprimereno. 😕
2021 04 15
Okej mi je ako imam predmet u omiljenim da mi neko ponudi taj predmet po dosta nižoj ceni. Takve poruke su mi okej, ali da random šalju poruke tipa “pogledajte moj profil”, “selim se rasprodaja”, “nova sam pogledajte” to mi je bezveze. Ja sam jedino slala poruke kada želim da poklonim nekom predmet koji ima u omiljenim, a meni stoji dugo i samo mi smeta.
2021 04 15
Reklama je sasvim uobičajena. Telenor nas zivka, stizu poruke od Djaka, bilbordi su na sve strane... Meni ne smeta. Cak nekada nesto i pronadjem
2021 04 15
Dobila i ja poruku.. Nemam nista protiv, jednostavno sam samo seen-ovala, Ja nisam u tom fazonu samoreklamiranja, ali eto, svako ima svoj nacin..
2021 04 15
> Shopaholic30: Odakle im pravo da bilo koga uznemiravaju na ovaj nacin. e hvala Bogu pa da još neko kaže da je ovo vid uznemiravanja... Gnušam se agresivnog marketinga, zivkanja od strane klima servisa, Delimana, nutkanja krpica i -bogznakakvih- popusta i akcija i besplatnih poštarina... Ako želim da kupim/pronađem uslugu - nisam maloumna, umem da uradim i sama, bez da mi neko pod nos gura svoj proizvod... Kod mene takvi postupci imaju baš kontraefekat...
2021 04 17
Meni je OK ako neko nudi nešto što imam u omiljenima ili konkretan komad odeće da pita za razmenu. Čisto da bacim pogled na profil obično iskuliram.
2021 04 17