Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel vam leglo 30 evrica

> MinaMasa: > Juce, Postanska. Zvala trubace, castila celo selo, ostao kusur za neko putovanje x-) 😂😂😂😂😂😂😂 Šta ćeš sa drugim delom?
2021 05 13
Ih, to kad legne, pa gde ce mi kraj biti :') :') :')
2021 05 13
Leglo danas.Komercijalna banka.
2021 05 13
Sipak. Nema nista.
2021 05 13
> stefaniii: > erste, nisam dobila ,:) isto :')
2021 05 14
> LUCIFERCE: > Da li ima to veze sa prijavom, u smislu kada ste aplicirali ili random isplaćuju? Ja sam se prijavila pre par dana, verovatno cu čekati još, ako to ima neke veze. vrlo moguce, to najvise ima smisla
2021 05 14
> MinaMasa: > Juce, Postanska. Zvala trubace, castila celo selo, ostao kusur za neko putovanje x-) :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2021 05 14
> SvetlanaRadic: > > LUCIFERCE: > > Da li ima to veze sa prijavom, u smislu kada ste aplicirali ili random isplaćuju? Ja sam se prijavila pre par dana, verovatno cu čekati još, ako to ima neke veze. > vrlo moguce, to najvise ima smisla Jok, ja sam se prijavila prvu noc oko 1, jos nisam dobila. Zavisi od banke! Moj racun je u unicredit
2021 05 14
Nit me sleduje nit se opterecujem 🙄😊
2021 05 14
Ja sam u unicredit banci, tamo imam račun od školske stipendije, pa me zanima da li znate možda da li će uplatiti tu ili otvaraju novi?
2021 05 14
> Sandratomic02: > Ja sam u unicredit banci, tamo imam račun od školske stipendije, pa me zanima da li znate možda da li će uplatiti tu ili otvaraju novi? Ako si navela unicredit, mislim da ce ti leci na poszojeci
2021 05 14
> Sandratomic02: > Ja sam u unicredit banci, tamo imam račun od školske stipendije, pa me zanima da li znate možda da li će uplatiti tu ili otvaraju novi? Hoće, imam i ja taj. Ni meni još nije leglo, ali biće, opušteno :)
2021 05 14
Nisam se ni prijavio.. Ne treba mi Vučicevih 30 eura
2021 05 14
> Ralekrusevac: > Nisam se ni prijavio.. > Ne treba mi Vučicevih 30 eura To su pare SVIH NAS, koje nam kradu na razne na ine. Nek vrate makar nesto. Ne odbijam.. Kome ne trebaju, nek ih uzme i prosledi za lece je dece ili tako nesto
2021 05 14
Bas tako!
2021 05 14