Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li verujete? Cudo se desilo

Pre dve godine sam uplatila clanici za patike,nisam ih nikad dobila. Javila se posle 2 godine i vratila mi novac.
2021 05 16
Griza savest...
2021 05 16
Ili karma ....
2021 05 16
> Ivana33petrovic: > Ili karma .... Neverovatno,trebale mi tada hitno patike 4000 sam uplatila,bilo vratio se paket poslace ponovo,vratice novac, na kraju sam odustala i eto posle 2 godine javila se.
2021 05 16
hahaha pa ovo je genijalno! :')
2021 05 16
Da li ima neko objasnjenje zasto je resila posle dve godine da se iskupi ..
2021 05 16
> <3Suncokret<3: > Da li ima neko objasnjenje zasto je resila posle dve godine da se iskupi .. Htela je i ranije ali bio joj blokiran profil od admina,pa me je jedva nasla. Nisam htela ni da pitam zasto je resila, da se ne predomisli ovako sam bar dobila novac.
2021 05 16
> sandrasandrita: > > Ivana33petrovic: > > Ili karma .... > Neverovatno,trebale mi tada hitno patike 4000 sam uplatila,bilo vratio se paket poslace ponovo,vratice novac, na kraju sam odustala i eto posle 2 godine javila se. Drago mi je da ste dobili svoj novac nek bude razlog koji god, ali opet nije u redu sa njene strane nise mali novac u pitanju
2021 05 16
Onda možda ima nade meni bude vraćeno 1700, ako se dobro sećam koje sam još prošlog proleća poklonila kako ispada, a zapravo platila, u zamenu za 2 stvari koje nikad stigle nisu 😁
2021 05 18
> sajberstrip: > Onda možda ima nade meni bude vraćeno 1700, ako se dobro sećam koje sam još prošlog proleća poklonila kako ispada, a zapravo platila, u zamenu za 2 stvari koje nikad stigle nisu 😁 Retko se desavaju ovakve situacije ali eto sta se desilo.
2021 05 18
ovo je za rubriku VEROVALI ILI NE :') :') :') :') :') :') :')
2021 05 18
> sandrasandrita: > > <3Suncokret<3: > > Da li ima neko objasnjenje zasto je resila posle dve godine da se iskupi .. > Htela je i ranije ali bio joj blokiran profil od admina,pa me je jedva nasla. Nisam htela ni da pitam zasto je resila, da se ne predomisli ovako sam bar dobila novac. Nema mi neke logike ovo, ako ste joj uplatili novac imala je bar vase ime i prezime od podataka, mogla vas je pronaci na nekoj drustvenoj mrezi ili uci na Krpice ovako neregistrovana i potraziti vas, mogla se setiti bar pola nicka jer SandraSandrita nije tesko za zapamtiti ako ste vec razmenjivale poruke i ugovorile saradnju. Ali u svakom slucaju pravda je spora ali dostizna izgleda 😁
2021 05 18
> ParisT: > ovo je za rubriku VEROVALI ILI NE :') :') :') :') :') :') :') Bukvalno, ja ne verujem.
2021 05 18
> Dani88: > > sandrasandrita: > > > <3Suncokret<3: > > > Da li ima neko objasnjenje zasto je resila posle dve godine da se iskupi .. > > Htela je i ranije ali bio joj blokiran profil od admina,pa me je jedva nasla. Nisam htela ni da pitam zasto je resila, da se ne predomisli ovako sam bar dobila novac. > Nema mi neke logike ovo, ako ste joj uplatili novac imala je bar vase ime i prezime od podataka, mogla vas je pronaci na nekoj drustvenoj mrezi ili uci na Krpice ovako neregistrovana i potraziti vas, mogla se setiti bar pola nicka jer SandraSandrita nije tesko za zapamtiti ako ste vec razmenjivale poruke i ugovorile saradnju. > Ali u svakom slucaju pravda je spora ali dostizna izgleda 😁 Naravno ali resila je da se javi. Ostao mi je tako i jedan bivsi poslodovac duzan 3000 pre 6 godina ali nije se nikad javio a ova devojka jeste 😁
2021 05 18
> sandrasandrita: > > ParisT: > > ovo je za rubriku VEROVALI ILI NE :') :') :') :') :') :') :') > Bukvalno, ja ne verujem. Pocinjem da verujem u cuda :)
2021 05 18
1 2