Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko postavljanja predmeta

Zdravo, vec par puta mi se desi da zelim da postavim predmet, upladujem slike, popunim sve sto treba, kad stisnem da se postavi predmet - nista se ne desava. Postoji li neko resenje?
2021 05 17
Moguce je da imate ili vise tagova nego sto je dozvoljeno ili emoji u samom naslovu, barem meni nije dalo da okacim sa time 😄
2021 05 17
Malo skratite sliku prije nego sto je stavite. Pomaze 🙂
2021 05 17
Proverite da li su sva polja popunjena, takodje i ono novo polje o stanju predmeta (novo sa etiketom, novo bez etikete...). Broj tagova je ogranicen na pet. Takodje i od velicine fotografije zavisi.
2021 05 17
> Sofijapp: > Zdravo, vec par puta mi se desi da zelim da postavim predmet, upladujem slike, popunim sve sto treba, kad stisnem da se postavi predmet - nista se ne desava. Postoji li neko resenje? Meni se dešava da postavim oglas ponovo udjem na profil i oglas je postavljen kada izadjem sa mk udjem i nema ga više.
2021 05 18
> Sofijapp: > Zdravo, vec par puta mi se desi da zelim da postavim predmet, upladujem slike, popunim sve sto treba, kad stisnem da se postavi predmet - nista se ne desava. Postoji li neko resenje? Isto! Evo mucim se pola sata i nista ne mogu da uradim! Jednostavno ne reaguje!
2021 05 19