Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prodaja na sajtu?

Ja ne znam da li je samo u mom slučaju, ali meni prodaja je u poslednje vreme bas stala. Kako ostalima ide, neke ideje i pomoć kako da to poboljšam i popravim?
2021 05 17
Mart i april su bili dosta loši, maj evo možda najbolji mesec. Nema pravila, malo jednima ide, posle malo drugima i sve tako 🙂
2021 05 17
> Chillnakit: > Mart i april su bili dosta loši, maj evo možda najbolji mesec. Nema pravila, malo jednima ide, posle malo drugima i sve tako 🙂 Zdravo svima, da li možete pomoći kako da se probijem na pocetku sam, neki savet šta i kako? razumem da je bitno izbacivati kvalitet ali šta mi još ovaj sajt nudi ko prednost? Hvala unapred 😁
2021 05 17
Bas bas lose ide prodaja. 🙃🙃🙃 Nadam se boljim danima.🤞🤞🤞
2021 05 17
Mislim da je vecini tako, takav period naisao. Ja nisam 3 meseca bila aktivna i dosta sam saradnji morala odbiti, ali opet nije ziv sajt narocito. Uvek ima izuzetaka🙂
2021 05 17
Nedeljno bar tri iste teme. 🙄🙄🙄
2021 05 17
> AppleRed: > Nedeljno bar tri iste teme. 🙄🙄🙄 Kako se više ne smore...
2021 05 17
> supergaga: > > AppleRed: > > Nedeljno bar tri iste teme. 🙄🙄🙄 > Kako se više ne smore... Ma to je marketing, nego se ne razumemo :').
2021 05 17
> zebrica79: > > Chillnakit: > > Mart i april su bili dosta loši, maj evo možda najbolji mesec. Nema pravila, malo jednima ide, posle malo drugima i sve tako 🙂 > Zdravo svima, da li možete pomoći kako da se probijem na pocetku sam, neki savet šta i kako? razumem da je bitno izbacivati kvalitet ali šta mi još ovaj sajt nudi ko prednost? Hvala unapred 😁 Nema nekog magičnog saveta, bar u mom slučaju. Ja sam nova evo već možda malo manje od dva meseca, nisam znala ni kako sve funkcionište. Jedino što sam shvatila jeste da fotografije bi trebalo da budu dobre kako bi kupac mogao da vidi proizvod, opis, i da cena proizvoda ne bude nešto papreno skupa, jer realno jeftinije mu je onda da ode do nekog Tržnog centra i da kupi neku stvar jer neće plaćati ni poštarinu uz to.
2021 05 18
> KutakAleks: > > zebrica79: > > > Chillnakit: > > > Mart i april su bili dosta loši, maj evo možda najbolji mesec. Nema pravila, malo jednima ide, posle malo drugima i sve tako 🙂 > > Zdravo svima, da li možete pomoći kako da se probijem na pocetku sam, neki savet šta i kako? razumem da je bitno izbacivati kvalitet ali šta mi još ovaj sajt nudi ko prednost? Hvala unapred 😁 > Nema nekog magičnog saveta, bar u mom slučaju. > Ja sam nova evo već možda malo manje od dva meseca, nisam znala ni kako sve funkcionište. > Jedino što sam shvatila jeste da fotografije bi trebalo da budu dobre kako bi kupac mogao da vidi proizvod, opis, i da cena proizvoda ne bude nešto papreno skupa, jer realno jeftinije mu je onda da ode do nekog Tržnog centra i da kupi neku stvar jer neće plaćati ni poštarinu uz to. Hvala ti
2021 05 18
Prodaja stvarno lose ide, 10 dana nisam dobila.poruku.... Nadam se boljim danima. Doduse ovih dana cu kaciti letnje stvari i kupace, pa se nadam da ce se prodati. Posto ja vise nemam mesta za svoje stvari bas bi mi znacilo da ih se resim.
2021 05 18