Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Price iz Nepricave:)

Caos, Dugo sam razmisljala da li da vam ovo ispricam I resih sad..pre nekoliko godina,dok sam vise bila clan limunda,nego ovog sajta,naletim tamo na vec ovde poznatu clanicu sa mnosto markirane garderobe ciji opisi uvek pocinju sa "skupoceno"..bio je u pitanju neki beli tufnasti sako,maxmara Ili massimo duti,vise se I ne secam,pocetna cena bila 2500..I posto se nije prodao,krenem u pregovaranje I jedva namolim da spustim na 2000(pre par godina ovo nije bilo malo za polovnu stvar)..stigne on meni,super stanje,ali u dzepu nadjem etiketu koju je clanica zaboravila da baci.. pise second hand radnja textilhouse,400din..zamislite,ona je ovo kupila za 400 I prodala je pet puta skuplje..to se zove posao..A kaze da joj se jedva isplati da da ispod 2000.a vidim da I sada haljine prodaje po 5,6,7000,a vrv isto Ili mozda malo vise plati..I zaista u pancevu ima ovaj second hand I ima super garderobu,pa ko je u blizini,evo mu ideje za biznis,a I da sebe obraduje..ne znam zasto sam vam ovo ispricala,ali znam da ne moze da skodi :)
2021 05 26
😂🤣😂🤣😂🤣
2021 05 26
> AppleRed: > 😂🤣😂🤣😂🤣 I sto je najcrnje,ja bih opet nesto kupila od nje,ali mi zao,jer znam da je platila nesto dz..lakse bi mi bilo da kupim od druge clanice I platim dobro,ako sam uvererena da je ona stvarno kupila u radnji 8-)
2021 05 26
A sta ti ocekujes za 2000 dinara? Da neko ode u Max Maru, plati ga 500 evra i proda tebi za 2000 dinara? Zanimljivo :D
2021 05 26
Nesto mi se cini da ovde, na MK, ima vise tih "skupocenih" preprodavacica. E sad, neke preprodavacice imaju mere sa odredjivanjem cene, a neke, kao ova iz Panceva, mnoze sa 5, 6... Na stranu cinjenica da je to komercijalna prodaja koja ovde, na MK, neometano cveta, buja (navodno, nije dozvoljena buahaha), ali to je druga tema. Zene se trude da nesto zarade, vremena su teska, neizvesnost, zivi se od danas do sutra. Ali, brate mili, prodati stvar 5 puta skuplje, i tako ne znam koliko stvari, a sve uz kicenje "skupoceno", "retko", "jednom noseno" (vrv misle na jednom noseno u dzaku iz second handa do kuce), "ekskluzivna linija", "ogranicena kolekcija"... a vecina stvari je, zapravo, iz second handa (onih u Srbiji i onih van Srbije... ma nebitno) i uotlet-ova... Kazes "to se zove posao"... ma ok, svako procenjuje za sebe sta je to. Jeste, posao je, samo se takav posao u mojoj galaksiji zove alavost, gramzivost i prevara. Mislim, kapiram ja da ne mogu da iskorenim te pojave, ali ono sto mogu je da se klonim bilo kakve saradnje sa takvim markiranim skupocenim wannabe damama od stila (cuj stila... damama od dzakova).
2021 05 26
> ladescarada: > A sta ti ocekujes za 2000 dinara? Da neko ode u Max Maru, plati ga 500 evra i proda tebi za 2000 dinara? Zanimljivo :D Iskreno,ne ocekujem nista..ovo sam vise napisala da se malo razdrmamo I nasmejemo,ne da ide odmah u negativne konotacije..Svakako je prica istinita,a zeni svaka cast,zelela bih da budem njen ucenik,a vama prijatno 8-)
2021 05 26
Nije ovo dno, Lalafo i muškarci su hm, pogledajte 😮😮😮 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c207b33cc07a27fa9a0193fed68f21ac.jpg)
2021 05 26
Ja se izvinjavam ali mi malopre stigao upit od dotičnog gospodina i nisam mogla da odolim da ne podelim.
2021 05 26
> AppleRed: > Nije ovo dno, Lalafo i muškarci su hm, pogledajte 😮😮😮 > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c207b33cc07a27fa9a0193fed68f21ac.jpg) Pobedila si me veceras ,:) ,:)
2021 05 26
A zasto ovaj uckur ide gore? Neki model sa vezivanjem ovo vrata?
2021 05 26
Ne precenjuje preterano svoju skromnu robu. Možda je second-hand. 😉😉😉
2021 05 26
Neka hand sigurno jeste :D
2021 05 26
> AppleRed: > Ne precenjuje preterano svoju skromnu robu. Možda je second-hand. 😉😉😉 Da ne poklanja mozda cajnu kobasicu uz trenerke..a mi se odmah uhvatile uckura ,:) (Ako se secate iz serije "mucke"kada je lik/pevac stavio cajnu u farke da izgleda mocnije)
2021 05 26
> saskabg: > A zasto ovaj uckur ide gore? Neki model sa vezivanjem ovo vrata? Umirem 😂😂😂😂😂
2021 05 26
Daaa. 😂😂😂
2021 05 26
1 2 3