Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Price iz Nepricave:)

> srebrna: > > lokibg: > > > supergaga: > > > Pre izvesnog vremena sam kupila ovde dizel kožnu torbu za 2000,očigledno je bila lični višak devojke koja ju je prodavala, torba je bila savršena (kao i cena), čak sam je prethodno stavila u temu 'podcenjeno' jer mislim da vredi više (ali tipa do 4000max) ali malopre nabasah na istu takvu , samo crnu, koju druga članica ( second hend snabdevač) ceni 9500...ok, svako može da stavi cenu koju hoće, ali to je praistorijski model i verovatno je u nabavci smešno koštao, pa nekako nije u redu... > > Znaci ti si mi je kupila ispred nosa? Grrrrrrrr....... > > Salim se, naravno. Zao mi je sto je ja nisam ulovila, savrsena je torba i nosi je slatko. :* > > P.S. kad ti dosadi slobodno mi javi ;) > Ako je ona braon vrećasta i meni si je otela, nesmajnice ,:) Ta je ! :) Pa i ćorava koka ponekad ubode zrno :):)
2021 05 28
Super neka te služi, koko ;) Na samom početku krpičarske karijere pazarila sam sexy sandale od prave kože za 300 dindži ganc nove za koje nema koja me žena nije pitala gde sam ih kupila i da li bi ih prodala. Početna fotka je bio đon i broj 39 na njemu :) :) :)
2021 05 28
> srebrna: > Početna fotka je bio đon i broj 39 na njemu :) :) :) :') :') :')
2021 05 28
1 2 3