Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Price iz Nepricave:)

Sećamo se! 😆 https://youtu.be/_F9KZMeLa8g
2021 05 26
> maxmara: > > ladescarada: > > A sta ti ocekujes za 2000 dinara? Da neko ode u Max Maru, plati ga 500 evra i proda tebi za 2000 dinara? Zanimljivo :D > Iskreno,ne ocekujem nista..ovo sam vise napisala da se malo razdrmamo I nasmejemo,ne da ide odmah u negativne konotacije..Svakako je prica istinita,a zeni svaka cast,zelela bih da budem njen ucenik,a vama prijatno 8-) Nisam mislila nista lose, samo kazem vam jako je retko da na ovom sajtu kupite markiranu stvar koja je ocuvana ili nova, za neku smesnu cenu, eto npr 2000 dinara. Neko ko ode u radnju i plati po punoj ceni tesko da ce prodavati po toj ceni. Ovaj sajt i Limundo su puni preprodavaca. Licno meni ne smeta i cak drago mi je kada nadjem dobru stvar po smesnoj ceni. E sad da li je taj neko platio 500 dinara ili 500 evra, skroz mi je nebitno ako je krpica ocuvana.
2021 05 26
Ево малопре ми админрс обриса тему где напљувах комерцијалце и препродавце. Мислим да вам је све јасно.
2021 05 26
Ja sam pre par dana kupila "original" predmet kod iste članice koja me je pre par godina prevarila na limundu sa istom pričom 🤣 Samo što sam sad mnogo gore prošla ali vidim da joj prodaja super ide, za par dana je prodala 10 predmeta 🤣 I što je najgore niko je nije izvalio...
2021 05 26
Jel moze u pp koje su to clanice?
2021 05 27
> emilyy: > Sećamo se! 😆 > https://youtu.be/_F9KZMeLa8g Bravo x-)
2021 05 27
> maxmara: > I zaista u pancevu ima ovaj second hand I ima super garderobu,pa ko je u blizini,evo mu ideje za biznis,a I da sebe obraduje..ne znam zasto sam vam ovo ispricala,ali znam da ne moze da skodi :) Imaju minimum 5 lokala u Beogradu, a verovatno i u jos gradova i zaista umeju da se ulove vrhunski komadi :D Kupih pre par godina Massimo Dutti pulover boje sampanjca, sa svilom u sastavu - 250 dinara :')
2021 05 27
> AppleRed: > Ja se izvinjavam ali mi malopre stigao upit od dotičnog gospodina i nisam mogla da odolim da ne podelim. Moram pitati dotičnog za mere 😎🤣..
2021 05 27
Pre izvesnog vremena sam kupila ovde dizel kožnu torbu za 2000,očigledno je bila lični višak devojke koja ju je prodavala, torba je bila savršena (kao i cena), čak sam je prethodno stavila u temu 'podcenjeno' jer mislim da vredi više (ali tipa do 4000max) ali malopre nabasah na istu takvu , samo crnu, koju druga članica ( second hend snabdevač) ceni 9500...ok, svako može da stavi cenu koju hoće, ali to je praistorijski model i verovatno je u nabavci smešno koštao, pa nekako nije u redu...
2021 05 27
> MiciZara: > > AppleRed: > > Ja se izvinjavam ali mi malopre stigao upit od dotičnog gospodina i nisam mogla da odolim da ne podelim. > Moram pitati dotičnog za mere 😎🤣.. Trenerke? 😂😂😂 Prodaje i gaće, samo probane. 🙄🙄🙄
2021 05 27
> AppleRed: > > MiciZara: > > > AppleRed: > > > Ja se izvinjavam ali mi malopre stigao upit od dotičnog gospodina i nisam mogla da odolim da ne podelim. > > Moram pitati dotičnog za mere 😎🤣.. > Trenerke? 😂😂😂 > Prodaje i gaće, samo probane. 🙄🙄🙄 Da, da trenerke😂🤣😎
2021 05 27
> Njenjam: > Ja sam pre par dana kupila "original" predmet kod iste članice koja me je pre par godina prevarila na limundu sa istom pričom 🤣 Samo što sam sad mnogo gore prošla ali vidim da joj prodaja super ide, za par dana je prodala 10 predmeta 🤣 I što je najgore niko je nije izvalio... Ko?
2021 05 27
> supergaga: > Pre izvesnog vremena sam kupila ovde dizel kožnu torbu za 2000,očigledno je bila lični višak devojke koja ju je prodavala, torba je bila savršena (kao i cena), čak sam je prethodno stavila u temu 'podcenjeno' jer mislim da vredi više (ali tipa do 4000max) ali malopre nabasah na istu takvu , samo crnu, koju druga članica ( second hend snabdevač) ceni 9500...ok, svako može da stavi cenu koju hoće, ali to je praistorijski model i verovatno je u nabavci smešno koštao, pa nekako nije u redu... Znaci ti si mi je kupila ispred nosa? Grrrrrrrr....... Salim se, naravno. Zao mi je sto je ja nisam ulovila, savrsena je torba i nosi je slatko. :* P.S. kad ti dosadi slobodno mi javi ;)
2021 05 27
> lokibg: > > supergaga: > > Pre izvesnog vremena sam kupila ovde dizel kožnu torbu za 2000,očigledno je bila lični višak devojke koja ju je prodavala, torba je bila savršena (kao i cena), čak sam je prethodno stavila u temu 'podcenjeno' jer mislim da vredi više (ali tipa do 4000max) ali malopre nabasah na istu takvu , samo crnu, koju druga članica ( second hend snabdevač) ceni 9500...ok, svako može da stavi cenu koju hoće, ali to je praistorijski model i verovatno je u nabavci smešno koštao, pa nekako nije u redu... > Znaci ti si mi je kupila ispred nosa? Grrrrrrrr....... > Salim se, naravno. Zao mi je sto je ja nisam ulovila, savrsena je torba i nosi je slatko. :* > P.S. kad ti dosadi slobodno mi javi ;) 😁😁😁👍
2021 05 27
> lokibg: > > supergaga: > > Pre izvesnog vremena sam kupila ovde dizel kožnu torbu za 2000,očigledno je bila lični višak devojke koja ju je prodavala, torba je bila savršena (kao i cena), čak sam je prethodno stavila u temu 'podcenjeno' jer mislim da vredi više (ali tipa do 4000max) ali malopre nabasah na istu takvu , samo crnu, koju druga članica ( second hend snabdevač) ceni 9500...ok, svako može da stavi cenu koju hoće, ali to je praistorijski model i verovatno je u nabavci smešno koštao, pa nekako nije u redu... > Znaci ti si mi je kupila ispred nosa? Grrrrrrrr....... > Salim se, naravno. Zao mi je sto je ja nisam ulovila, savrsena je torba i nosi je slatko. :* > P.S. kad ti dosadi slobodno mi javi ;) Ako je ona braon vrećasta i meni si je otela, nesmajnice ,:)
2021 05 27