KOCKE SA MEDENIM SRCEM.......jedan kolac za sve ljubitelje medenog srca♥ a mislim da smo svi.
.BISKVIT:2 solje brasna,1 solja ulja,1 solja secera,1 solja mlevenih oraha,1 solja vode,2 kasike kakaa,1 prasak za pecivo(ja sam merila sa casom od jogurta)....FIL:1 lit gaziranog soka od narandze,200 gr secera,3 pudinga vanila,5 kasika gustina,1 margarin,300 gr medenog srca....GLAZURA:150 gr cokolade,4 kasike ulja.....U ciniju staviti sve sastojke za koru pa ih dobro sjediniti mikserom.Sipati u velik podmazan i brasnom posut pleh i peci na 180 stepeni...Za fil odvojiti malo soka od onih 1 lit i sjediniti sa pudingom i gustinom.Ostatak soka staviti da provri,dodati secer i sipati smjesu od pudinga i gustina.Skuvati fil i ohladiti i dodati margarin i iseckano medeno srce.Na koru staviti fil,od gore preliti sa glazurom od cokolade.
KOCKE SA MEDENIM SRCEM.......jedan kolac za sve ljubitelje medenog srca♥ a mislim da smo svi.
.BISKVIT:2 solje brasna,1 solja ulja,1 solja secera,1 solja mlevenih oraha,1 solja vode,2 kasike kakaa,1 prasak za pecivo(ja sam merila sa casom od jogurta)....FIL:1 lit gaziranog soka od narandze,200 gr secera,3 pudinga vanila,5 kasika gustina,1 margarin,300 gr medenog srca....GLAZURA:150 gr cokolade,4 kasike ulja.....U ciniju staviti sve sastojke za koru pa ih dobro sjediniti mikserom.Sipati u velik podmazan i brasnom posut pleh i peci na 180 stepeni...Za fil odvojiti malo soka od onih 1 lit i sjediniti sa pudingom i gustinom.Ostatak soka staviti da provri,dodati secer i sipati smjesu od pudinga i gustina.Skuvati fil i ohladiti i dodati margarin i iseckano medeno srce.Na koru staviti fil,od gore preliti sa glazurom od cokolade.