Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Minival s vocnim kiselinama - znate li gde

:) da li mozda imate neki salon/frizera za preporuku za minival s vocnim kiselinama:) Hvala
2021 06 21
A što baš voćne kiseline? Zašto ne klasičan, ako se dobro radi, oštećenje je manje nego kod blanša a efekat bar 6 meseci. Prvi put čujem... Da li manje oštećuje kosu, koliko je trajan efekat takvog minivala? Baš sam skoro pričala sa mojoj frizerkom koja zna da ga radi i radi ga često o tome kako ovi novi frizeri nemaju pojma da ga rade, niti kako sa kiselinom, niti kako posle... Pričala mi da je redovno na Instagramu pitaju kako je i šta je koristila... Došla nakon žene, ceo salon smrdeo po kiselini a njoj kosa kao prirodna, lepo radi pa smo ćaskale o tome... Ako niko ne odgovori kada budem išla na feniranje pitaću je pa pišem :*
2021 06 21
Heheh :) Pa nemam dobar razlog,frizerka kod Koje sada idem,a kojom sam zadovoljna 🥰 mi je rekla da ona ne radi minival,ali da potrazim ko radi vocne Pitacu je sutra sto :)
2021 06 22
Rece da je to preporucila jer imam pramenove 😊
2021 06 23
Pa zdravije su voćne, manje oštete kosu plus je leto suunce/hlor, ja bih minival trepavice radila i to se radi voćnim. Da li bi Vam bilo teško da postavite sliku kose, pre i posle mozda se i sama odlučim da probam. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/679f8ec693004fd17701c5e8ea75e049.jpg) Baš lepo izgleda za leto! 🌝
2021 06 27
😊 stavicu 🥰 jos uvek se dvoumim,bas zbog pramenova
2021 06 27