Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Vracanje u Zari

Zanima me da li je neko vracao paket koji je online kupljen? Jer se sad sve izmenjalo, ne salju kurira kao nekada, nego kako sam cula saljemo mi sami.. Isla sam, ali devojka u posti nije umela da mii posalje paket :/
2021 07 04
Здраво! Ја сам мењала у радњи оно што ми није одговарало, а било је купљено онлајн. Међутим, нису имали тај артикал у одговарајућој величини, па су ми вратили новац. 😊
2021 07 04
Posle koliko dana otprilike legne novac na racun?
2021 07 04
Da i ja sam vratila u radnji jednom, ali sada nisam u mogucnosti, a sada valjda preko post expresa ide to menjanje, ali ne znam kako 🤷🏼‍♀️ A vracaju novac u roku od 14 dana
2021 07 05
https://www.zara.com/rs/sr/help/kako-izvr%C5%A1iti-povra%C4%87aj-h37.html Imas na njihovom sajtu live chat pa ih pitaj za detaljno uputstvo.
2021 07 05
hhahhaa, ja pročitala "vraČanje u zari", mada, kakva su sekta, ne bi ni čudno bilo. :D
2021 07 05
Pozdrav devojke, ja nisam bas aktivna na sajtu, zapravo samo kupujem, prodaja mi bas i nije nikad isla pa sam odustajala nekoliko puta i vise se ne bavim time, ali volim da kupujem ovde i uvek svasta nadjem, uglavnom, posto ne znam gde da pitam, a pitala sam vec u nekom postu ovde, al su me svi iskulirali, pitam ovde vas u nadi da ce mi neko pomoci. Radi se o tome da sam dobila Zarinu poklon karticu u vrednosti od 5000 din imam i racuna za nju, e sad ja ne volim Zaru, zapravo jednom sam za zivota usla tamo i izasla napolje :D totalno sam u nekom svom fazonu i ne svidjaju mi se njihove stvari, e sad jel ja mogu ovde na sajtu da prodam ovu karticu u zamenu za novac u istoj vrednosti ili ne? Htela sam da je vratim u Zaru, ali mi rekose daa to ne rade, ne znam sto, al tako je. Hvala
2021 07 06
Imate opciju i kurir da dodje po paket, a uveli su i opciju da nosite paket u posti, pa post expressom se salje. Vi birate kako zelite da vratite
2021 07 06
@NevenaMlevena, ti vauceri uglavnom dugo traju, bolje ih cuvajte, kada krene sezona mantila i kaputa sigurno ce nesto lepo da iskrsne :D i ja leti u Zari retko sta nadjem...
2021 07 06
hvala i to je dobar info, u pravu ste kaputi su im dobri 😊> Mar1ja: > @NevenaMlevena, ti vauceri uglavnom dugo traju, bolje ih cuvajte, kada krene sezona mantila i kaputa sigurno ce nesto lepo da iskrsne :D > i ja leti u Zari retko sta nadjem...
2021 07 07
:")
2021 07 09
> NevenaMlevena: > hvala i to je dobar info, u pravu ste kaputi su im dobri 😊> Mar1ja: > > @NevenaMlevena, ti vauceri uglavnom dugo traju, bolje ih cuvajte, kada krene sezona mantila i kaputa sigurno ce nesto lepo da iskrsne :D > > i ja leti u Zari retko sta nadjem... Draga Nevena, za razliku od tebe ja sam opsednuta Zarom i sve sto imam je Zara i mozda par artikla Manga ili dobre garderobe iz Turske. Meni svi prijatelji kao i rodbina kupuju vaucere za bilo koji praznik, ugl gledam da ih sve cuvam dok se bas ne zaljubim u nesto pa potrosim, a i kako sam neko ko ne zna da stedi, ja neretko i samoj sebi kupim vaucer da bi mi novac bio zarobljen :) Crazy girl. Sto se prodaje tice u zamenu za novac, polazim od sebe, ja i kada totalno novu stvar sa etiketom u aktuelnoj sezoni prodajem, ja moram da je snizim jer koja je logioka kada kupac isto moze online da kupi ii da ode u Zaru i kupi.
2021 07 29