Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

OUT OF STOCK

Naravno da je sve rasprodato brzinom svetlosti cim je otvoren online Sale Zato ovde mozete naci komade cuvene Zare po vecim cenama nego sto su se prodavale pre rasprodaje Savet Kada vidite nesto da vam se svidi proverite cenu na Zara online ili na googlu koji ce vas direktno odvesto do predmeta u aplikaciji i ako je prodato. Bice cena i pre rasprodaje i nova sale cena Ne dajte da vas sisaju !!!’ Bezobrazluk Ukoliko imate srece pa predmet nadjete na aplikaciji jeftinije nego ovde a nije rasprodat odlicite za opciju “ podici u radnji “ odaberite radnju i u tom slucaju nemate postarinu.
2021 07 14
Nedelju dana od pocetka snizenja sam zapazila kapute koji su po 3000-4000 na sajtu, ovde za 6500-7500. A da ne pominjem letnje haljine, to neces upecati ni u snu zbog preprodavaca. Na sajtu bi stvarno trebalo da uvedu zabranu da jedan artikal ne smes kupiti u vise od 2 komada u dve razlicite velicine - npr nisi sigurna koja velicina ti odgovara pa uzmes 38 i 40 i onu koja ti ne odgovara, vratis. I npr da u nedelju dana ne mozes kupiti vise od 30 artikala sa jednog naloga i eto, resen problem preprodavaca, donekle.
2021 07 14
Slazem se > UltraStore: > Nedelju dana od pocetka snizenja sam zapazila kapute koji su po 3000-4000 na sajtu, ovde za 6500-7500. A da ne pominjem letnje haljine, to neces upecati ni u snu zbog preprodavaca. Na sajtu bi stvarno trebalo da uvedu zabranu da jedan artikal ne smes kupiti u vise od 2 komada u dve razlicite velicine - npr nisi sigurna koja velicina ti odgovara pa uzmes 38 i 40 i onu koja ti ne odgovara, vratis. I npr da u nedelju dana ne mozes kupiti vise od 30 artikala sa jednog naloga i eto, resen problem preprodavaca, donekle.
2021 07 14
Mislim da zive od clanica kojima Zara nije u gradu gde zive
2021 07 14
,,Ne dajte da vas sisaju !!!" Срам их било! Мале пијавице да нас сисају. :')
2021 07 14
Niti imam Zaru, niti kupujem. Mislim da sam ukupno 3 puta uzela nešto od njih.
2021 07 14
😂😂😂 > Madeleine: > ,,Ne dajte da vas sisaju !!!" > Срам их било! Мале пијавице да нас сисају. :')
2021 07 14
> AppleRed: > Niti imam Zaru, niti kupujem. Mislim da sam ukupno 3 puta uzela nešto od njih. Problem sa Zarom je sto sami prave rupetine na odeci zujalicama. Kupovala sam i u drugim radnjama koje stavljaju zujalice i roba ili nema rupe ili su jedva primetne. U Zarinom slucaju naprave kratere na nekim stvarima. Ko ne veruje mogu mu poslati sliku.
2021 07 14
> Esprit21: > > AppleRed: > > Niti imam Zaru, niti kupujem. Mislim da sam ukupno 3 puta uzela nešto od njih. > Problem sa Zarom je sto sami prave rupetine na odeci zujalicama. Kupovala sam i u drugim radnjama koje stavljaju zujalice i roba ili nema rupe ili su jedva primetne. U Zarinom slucaju naprave kratere na nekim stvarima. Ko ne veruje mogu mu poslati sliku. Slažem se za rupe, na nekim materijalima koji su osetljiviji mogu da budu baš uočljive…
2021 07 14
To sa zujalicom sam još davno primetila kod jednog pamučnog džempera doduše ne u Zari, taman presekla nit i rupa se samo širila. Čak nije ni bilo u Srbiji nego u Pragu.
2021 07 15
Da li Zara pravi odeću od recikliranog pamuka? Na belim pantalonama imam crvenu nit, pa ne mogu da nađem drugi razlog. Sad sam ih kupila na sniženju, baš se obradovala, došla kući i primetila greškicu... Poslednje su bile u mom broju, pa nije vredelo da se vraćam i menjam.
2021 07 15
> DoliBlack: > Da li Zara pravi odeću od recikliranog pamuka? Na belim pantalonama imam crvenu nit, pa ne mogu da nađem drugi razlog. Sad sam ih kupila na sniženju, baš se obradovala, došla kući i primetila greškicu... Poslednje su bile u mom broju, pa nije vredelo da se vraćam i menjam. Вазда ти имаш неке замерке; ко да си купила нове. :') :') :') провери можда је нит од свиле. :P
2021 07 15
Ja sam se danima smejala razgledajuci ovde na sajtu. Kupila sam u Zari na rasprodaji onu kariranu kaput/natkosulju za 1.290din kad eto nje ovde na sajtu za 4.500!!!! Dalje, uzela sam roze midi haljinu na snizenju za 3.290din, ali eto nje opet ovde-devojka prodaje za 7.500din!!!! I sto je najgore posle dva dana vidim oznaku PRODATO. Ali ipak mi je pobedila jedna devojka sa IG koja je uspesno prodala belu lanenu midi haljinu iz Zare za 8.000din a ja je kupila u radnji po punoj ceni 3.990din!!! Dakle, ovce i jesu za shishanje i iskreno, ako te toliko mrzelo da proveris cene na sajtu onda i treba da te oshishaju x-)
2021 07 15
> Madeleine: > > DoliBlack: > > Da li Zara pravi odeću od recikliranog pamuka? Na belim pantalonama imam crvenu nit, pa ne mogu da nađem drugi razlog. Sad sam ih kupila na sniženju, baš se obradovala, došla kući i primetila greškicu... Poslednje su bile u mom broju, pa nije vredelo da se vraćam i menjam. > Вазда ти имаш неке замерке; ко да си купила нове. :') :') :') > провери можда је нит од свиле. :P Pa nove sam i uzela. 😀
2021 07 15
Ja kada sam ovde pitala za haljinu zasto je 4.000 a na snizenju 2.000 ( cak joj ni puna cena nije 4.000 ) clanica mi je napisala : Ne gori mi da je prodam hahahaha
2021 07 15
1 2