Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Stvarno ne razumem tu logiku!

Ok, brisu se oglasi sa slikom sa neta. Ok, brisu se parfemi iako su originalni i naveden batch kod. Ok, brisu se lotovi predmeta i jos milion i jedan nebozni razlog za brisanje.... Ali sta vam je pobogu smetala tema na forumu u kojoj smo kacile slike sa neta? Sta je to tako strasno i kako bi iko kacenjem tih slika mogao da nasteti sajtu ili clanicama? Evo ja prva sam juce posle toliko vremena konacno videla nesto medju tim stvarima sto bih volela da kupim. Ne znam kada cete da shvatite da clanice zaista dizu ruke od ovog sajta. Ne samo zbog fotki sa neta, politika sajta je trenutno potpuno takva da cemo ga svi napustiti....
2021 07 23
U katastrofalnom stanju je sajt sto se aktivnosti korisnika tice, tuzno
2021 07 23
Isto kao sto juce ujutru mnogo nas nije moglo da se uloguje, a na forumu je bila tema gde su se clanice zalile. Bas sam citala tu temu kako su nestali utisci, razgovori i teme i posle kad je proradilo te teme nigde nije bilo... pojeo je mrak 🤷‍♀️
2021 07 23
> lokibg: > Ok, brisu se oglasi sa slikom sa neta. Ok, brisu se parfemi iako su originalni i naveden batch kod. Ok, brisu se lotovi predmeta i jos milion i jedan nebozni razlog za brisanje.... > Ali sta vam je pobogu smetala tema na forumu u kojoj smo kacile slike sa neta? Sta je to tako strasno i kako bi iko kacenjem tih slika mogao da nasteti sajtu ili clanicama? Evo ja prva sam juce posle toliko vremena konacno videla nesto medju tim stvarima sto bih volela da kupim. > Ne znam kada cete da shvatite da clanice zaista dizu ruke od ovog sajta. Ne samo zbog fotki sa neta, politika sajta je trenutno potpuno takva da cemo ga svi napustiti.... https://mojekrpice.rs/help/14/zasto-ne-mogu-da-koristim-slike-sa-interneta
2021 07 24
> AdminRS: > > lokibg: > > Ok, brisu se oglasi sa slikom sa neta. Ok, brisu se parfemi iako su originalni i naveden batch kod. Ok, brisu se lotovi predmeta i jos milion i jedan nebozni razlog za brisanje.... > > Ali sta vam je pobogu smetala tema na forumu u kojoj smo kacile slike sa neta? Sta je to tako strasno i kako bi iko kacenjem tih slika mogao da nasteti sajtu ili clanicama? Evo ja prva sam juce posle toliko vremena konacno videla nesto medju tim stvarima sto bih volela da kupim. > > Ne znam kada cete da shvatite da clanice zaista dizu ruke od ovog sajta. Ne samo zbog fotki sa neta, politika sajta je trenutno potpuno takva da cemo ga svi napustiti.... > https://mojekrpice.rs/help/14/zasto-ne-mogu-da-koristim-slike-sa-interneta Prvo godina nema admina. 2 ipo godine haraju prevarantni, niko da blokira te profile, briše osvetničke negativne. Teme se zatrpavaju linkovima od filmova, milion profila koje prodaju od dobavljača... I onda dodjete i samo odete u drugu krajnost. Sabotirate totalno sajt i sve članove i kupce na njemu. Brišu se neke gluposti- ja stavila sliku na kojoj su dve iste majice. Igrom slučaja imam dve iste i obe su nove, ista velicina. To odmah ide brisanje! Stavim Frozen deciji parfem. U celofanu. Kupljen U APOTECI. Stavim barkod slika do kada važi, do 2023. Gde je oglas?? Nema ga. Ali zato zavesa za kupatilo se prodaje uveliko.
2021 07 24
Eto prosvetljenja! I za tolike godine koliko ovaj sajt postoji nikada to nije predstavljalo problem, ali eto sada odlucismo da ne krsimo zakone koji i na mogu da se primenjuju kod nas.... Ne znam da.li primecujete koliko je aktivnost na sajtu opala poslednjih meseci....
2021 07 24
Da li ce zbog zakona morati i fiskalni račun da se daje na ovom sajtu u budućnosti?
2021 07 24
Oglasi mi se brisu koji stoje vec mesec dana i svaki dan sve manje predmeta ima ne znam zasto ako nisu bili ok oglasi zasto nisu bili izbrisani tada nego sada posle mesec dana?
2021 07 24
Kad vec brisete apsolutno sve zivo,zasto ne blokirate profile koji se OCIGLEDNO bave komercijalnom prodajom????
2021 07 24