Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc ili informacija :)

Zdravo svima. Kupila sam kupaci kostim od devojke ciji je profil Gordana Prica nestao nakon dva dana,a rekla je da danas stize. Imala je pozitivnih pa me zanima da nije neko kupovao od doticne. U pitanju je Victoria Secret kostim,samo ih je ona imala u ponudi. Vidim da su stavljani u omiljene od str clanica.Nije ni dve hiljade dinara koliko je potez mizeran. Nisam imala slicnih iskustava do sada,srecom.
2021 07 28
Ja sam saradjivala sa njom, najbolje da uklonite fb, mislim da je to zabranjeno, kao lični podaci i to, sada ću da Vam se javim ja
2021 07 28
> Danijela234: > Ja sam saradjivala sa njom, najbolje da uklonite fb, mislim da je to zabranjeno, kao lični podaci i to, sada ću da Vam se javim ja Hvala puno. 🙂❤
2021 07 28
Ja sam htela da porucim isti kupaci kod nje ali kada sam trazila slike uzivo nisam vise nikad dobila odgovor pritom za dve hiljade nov Victoria Secret kupaci tesko da se moze naci sto mi je bilo dodatno sumnjivo a ona ih nekoliko prodaje ali imala je pozitivnih ocena,sve u svemu nadam se da ce vam stici i da niste pare unapred uplatili 😕
2021 07 28
Devojka je prevarant. I nisam jedina. Nazalost. Ti kostimi kada su na snizenju tamo znaju biti smesne cene no ne bitno. Bolje sto vam nije pisala. Hvala na javljanju svakako. 🤗
2021 07 28
Da preko se moze naci ali ovde pogotovo na sajtu stavljaju cene boze sacuvaj ,za mist koji kosta najvise 10e one stave 2500 hiljade… sve vam je jasno … ne znam odakle joj pozitivne ocene ali jos jedan dokaz da ocene nisu merilo kvaliteta .steta, mada jos uvek ima nade da vam zaista stigne. Pozzz💜
2021 07 28
Ocene su bile da sam bukvalno pomislila da ne komuniciram sa istom osobom. Cak sam pomislila da joj nije neko uzeo nalog.🙃ali to je doticna 🙃 Cita ona ovo sve pod drugim imenom verovatno :)) Sale malo.U pravu ste za cene. 🙂 poozzz takodje 🤗💖❤💖
2021 07 29