Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta uraditi u ovakvoj sitaciji?

> kileee: > Poštovanje, niti sam prevarant niti uvaljujem. > Pročitajte moju prethodnu objavu. > Nemojte suditi o nečemu o čemu nemate pouzdane informacije, moj malo savet koga se ja pridržavam ☺️❤️ > Etiketiranje ljudi a da ne znate priču kompletnu nije lepo i samo unosi zlobu. > Pozdrav > > Ivanamand: > > > Esperansa: > > > Negativna naravno! U oglasu koji ste postavili pise novo sa etiketom? Tu onda nema dileme a ni da pitate dalje. To sto neke clanice navode da ni Vi niste bili korektni prema drugima nije deo ove teme. Takodje mi je zao jer Vam je trebalo za sopstveno vencanje. I da, bas na ovom sajtu sam nalazila potpuno novu obucu nikada nosenu, los argument i opravdanje da ne mozete naci, osim ako ne naletite na prevaranta. P.S. Novac da Vam vrati, vidim da se ponudila sto je za pohvalu ali i da plati otkup. Cak ni u to ne bih verovala vec da Vam prvo uplati novac pa joj vratite ovaj krs. > > Nije tema da je članica koja je otvorila temu na sličan način tri puta prevarila kupce,slažem se.Ali nije na odmet pomenuti da je i ona očigledno prevarant tj.uvaljuje,kao što je i njoj uvaljeno.Ako se već borimo na ovom sajtu protiv prevara... Naravno,u pravu ste.Tri nezadovoljna kupca sa sličnim argumentima,mora da je slučajnost.Svako dobro!
2021 08 19
Prevara su i slike sa interneta i lazni tagovi. Takodje svako dobro 🍀 > Ivanamand: > > kileee: > > Poštovanje, niti sam prevarant niti uvaljujem. > > Pročitajte moju prethodnu objavu. > > Nemojte suditi o nečemu o čemu nemate pouzdane informacije, moj malo savet koga se ja pridržavam ☺️❤️ > > Etiketiranje ljudi a da ne znate priču kompletnu nije lepo i samo unosi zlobu. > > Pozdrav > > > Ivanamand: > > > > Esperansa: > > > > Negativna naravno! U oglasu koji ste postavili pise novo sa etiketom? Tu onda nema dileme a ni da pitate dalje. To sto neke clanice navode da ni Vi niste bili korektni prema drugima nije deo ove teme. Takodje mi je zao jer Vam je trebalo za sopstveno vencanje. I da, bas na ovom sajtu sam nalazila potpuno novu obucu nikada nosenu, los argument i opravdanje da ne mozete naci, osim ako ne naletite na prevaranta. P.S. Novac da Vam vrati, vidim da se ponudila sto je za pohvalu ali i da plati otkup. Cak ni u to ne bih verovala vec da Vam prvo uplati novac pa joj vratite ovaj krs. > > > Nije tema da je članica koja je otvorila temu na sličan način tri puta prevarila kupce,slažem se.Ali nije na odmet pomenuti da je i ona očigledno prevarant tj.uvaljuje,kao što je i njoj uvaljeno.Ako se već borimo na ovom sajtu protiv prevara... > Naravno,u pravu ste.Tri nezadovoljna kupca sa sličnim argumentima,mora da je slučajnost.Svako dobro!
2021 08 19
Admin zna sta radi, zato i jeste admin 🤗
2021 08 19
Ima ova priča neki epilog?
2021 08 20
> kileee: > Admin zna sta radi, zato i jeste admin 🤗 Tako je, zahvaljujući sjajnim adminima,vi ćete uvaljivati škartove još dugi niz godina bez ikakvih problema,a ja neću stavljati slike sa interneta,ravnoteža je uspostavljena.
2021 08 20
1 2 3