Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta uraditi u ovakvoj sitaciji?

KutakAleks Negativna ocena je ovde sasvim u redu, razlog je jasan. Pritom, ne možemo naglasiti da je nešto novo pa i da smo ga takvog dobili na poklon(kako kaže članica) ukoliko vidimo fizička oštećenja, što se i vidi na slikama. Ne može nešto da bude novo ukoliko nošeno, svakako svaki vid oštećenja treba navesti, bez obzira na sve. Uostalom cena je poprilično visoka za štikle koje ste dobili, po meni vrede mnogo manje. Više puta sam se susrela sa tim da članice sa kojima sam sarađivala budu prijatno iznenađenje, čak i oduševljene saradnjom i predmetom koje kupi kod mene. Ne znam da li je ovde nenormalno da dobijete ono što i piše na samom oglasu? Zaista mi je žao što Vam se to desilo, nadam se da ćete uspeti da sredite sve
2021 08 17
> Neda122: > Sta uraditiiii vise za prevare na sajtu..... Drugi put mi se ovo desava.... Dobijem macku u dzaku tj. Nista... Oprostite, ne razumem.
2021 08 17
> Esperansa: > Negativna naravno! U oglasu koji ste postavili pise novo sa etiketom? Tu onda nema dileme a ni da pitate dalje. To sto neke clanice navode da ni Vi niste bili korektni prema drugima nije deo ove teme. Takodje mi je zao jer Vam je trebalo za sopstveno vencanje. I da, bas na ovom sajtu sam nalazila potpuno novu obucu nikada nosenu, los argument i opravdanje da ne mozete naci, osim ako ne naletite na prevaranta. P.S. Novac da Vam vrati, vidim da se ponudila sto je za pohvalu ali i da plati otkup. Cak ni u to ne bih verovala vec da Vam prvo uplati novac pa joj vratite ovaj krs. Nije tema da je članica koja je otvorila temu na sličan način tri puta prevarila kupce,slažem se.Ali nije na odmet pomenuti da je i ona očigledno prevarant tj.uvaljuje,kao što je i njoj uvaljeno.Ako se već borimo na ovom sajtu protiv prevara...
2021 08 17
Vidim da i Vi saljete kupcima stvari koje nisu kvaliteta i stanja kakvog navedete, a sad se brinete da ne dobijete jos neku negativnu od clanice koja Vas je def.obmanula, umesto da brinete da zbog nedobijanja vase ocene prevari ponovo nekog.. ne znam sta bih rekla za ovu situaciju
2021 08 17
Kad malo detaljnije sagledam situaciju, pa ta clanica nema ni utiske i tek tako ste kupili od nje bez da trazite dodatni snimak ili slike. Uostalom ove kineske sandale ste mogli da kupite nove za 1000 i nesto. A i na slikama se nazalost bas vidi da su nosene...
2021 08 17
> AppleRed: > > Neda122: > > Sta uraditiiii vise za prevare na sajtu..... Drugi put mi se ovo desava.... Dobijem macku u dzaku tj. Nista... > Oprostite, ne razumem. Pretpostavljam da je clanica razocarana jer se i njoj ista obmana desila vise puta.. moje vidjenje njenog komentara, ne znaci da sam u pravu:)
2021 08 17
Da li je to članica obrisala stvari sa svog profila, 🤔ne mogu da nadjem profil? 🧐
2021 08 17
Ccc, obrisala je profil. Ja isto ne mogu da je nadjem a malopre sam gledala i videh njen profil. Uzas cime se ljudi bave
2021 08 17
Znači prevarant koji verovatno ima više profila, ako ne sutra otvara nov. Čuvajte njene podatke zbog budućih prevara. Na žalost ne mogu se objaviti podaci ali možda samo ime i prezime, takvih objava ima na crnoj listi.
2021 08 17
Cesta pojava na ovom sajtu da se predmet u naslovu naglasi kao nov, taguje i oznaci kao novo sa etiketom, a u opisu stoji da je "NOVO, noseno jednom, dva, tri puta" ili kao u ovom slucaju lazan opis gde nigde nije naznaceno da su nosene, pa ni jednom, svuda stoji novo, novo sa etiketom, nove, dobijene na poklon. Prevara je u pitanju i za ovo ide najveca moguca negativna. Ostavite detaljan opis i slike u oceni. Ne znam koji je djavo ljudima da nesto sto je noseno oznacavaju kao NOVO sa sve velikom slovima. Noseno moze da bude samo kao novo, nikako novo. NOVO je ono sto je probano ili ni toliko. Kao novo je ono sto je noseno jednom pa se utvrdi da ipak ne odgovara, ne stoji lepo, steze, zulja, kratko, dugacko, veliko, siroko...
2021 08 17
Kakva smelost i bezobrazluk🤮Negativna+vracanje novca, katastrofa …
2021 08 17
Ne može ostaviti ocenu kad ne postoji profil više, neko obrisao.
2021 08 17
Poštovanje, nemam ni želju ni nameru da se pravdam. Preko 200 ocena i vrlo zadovoljnih i kupaca i prodavaca govori o meni i mojoj saradnji ovde. Slobodno pronađite komentare od mojih negativnih i možete videti da se radi o osobama sa kojima nije bio moguć dogovor. I ako sam želela da rešim, kao što uvek rešim ukoliko postoji neki problem. Nisam prevarant, ali neke osobe ovde na sajtu leče neke svoje lične frustracije i koriste ovo kao neke izduvne ventile za svoja nezadovoljstva. Dve članice koje su mi dale negativne sam j sudski tužila, toliko ću reći samo, jer su klevetale, vređale i pretile što se za mene vodi pod "neuračunljivom" osobu sa kojom nikakv vid dalje konverzacije nije bio moguć. Eto, samo toliko da ne bude da ne odgovorim na ovo. Ovo nije prvi put, prevarena sam sigurno preko 10 puta na ovom sajtu, ali nekao desi se da "kap prelije čašu" iz tog razloga sam napisala ovo na forumu. Ja sebe smtaram dobrim čovekom i pravičnik i prodavcem i kupcem, jer u današnje vreme na preko 200 ocena imati 3 negativne za mene je velika stvar, jer svakakvi ljudi postoje, gnevni, frustirani...i neminovno je da neki ljudi nekad ni krivni ni dužni postanu njihove žrtve. Eto, toliko od mene❤️ Hvala svim devojakama koje me razumeju. > Mashnicanja: > Vidim da i Vi saljete kupcima stvari koje nisu kvaliteta i stanja kakvog navedete, a sad se brinete da ne dobijete jos neku negativnu od clanice koja Vas je def.obmanula, umesto da brinete da zbog nedobijanja vase ocene prevari ponovo nekog.. > ne znam sta bih rekla za ovu situaciju
2021 08 18
Poštovanje, niti sam prevarant niti uvaljujem. Pročitajte moju prethodnu objavu. Nemojte suditi o nečemu o čemu nemate pouzdane informacije, moj malo savet koga se ja pridržavam ☺️❤️ Etiketiranje ljudi a da ne znate priču kompletnu nije lepo i samo unosi zlobu. Pozdrav > Ivanamand: > > Esperansa: > > Negativna naravno! U oglasu koji ste postavili pise novo sa etiketom? Tu onda nema dileme a ni da pitate dalje. To sto neke clanice navode da ni Vi niste bili korektni prema drugima nije deo ove teme. Takodje mi je zao jer Vam je trebalo za sopstveno vencanje. I da, bas na ovom sajtu sam nalazila potpuno novu obucu nikada nosenu, los argument i opravdanje da ne mozete naci, osim ako ne naletite na prevaranta. P.S. Novac da Vam vrati, vidim da se ponudila sto je za pohvalu ali i da plati otkup. Cak ni u to ne bih verovala vec da Vam prvo uplati novac pa joj vratite ovaj krs. > Nije tema da je članica koja je otvorila temu na sličan način tri puta prevarila kupce,slažem se.Ali nije na odmet pomenuti da je i ona očigledno prevarant tj.uvaljuje,kao što je i njoj uvaljeno.Ako se već borimo na ovom sajtu protiv prevara...
2021 08 18
Ja bih htela da podelim svoje iskustvo sa dobijanjem dve negativne ocene od admina,jer sam se i suprostavila njenim potezom.Naime ja sam za jedne sandale i kupaci ponovila oglas ali sam stavila originalne slike ,ne moje licne,ali sam naglasila u tekstu da se ode na moj profil i da se pogleda oglas za iste stvari ali sa mojim licnim originalnim slikama.Znam da sam pogresila,ali da li je to za Negativnu ocenu?? Jer onda ispada da prodajem nepostojece stvari?! Takodje sam cula od drugih korisnica da su im obrisani isti takvi oglasi ali bez negativne ocene. Na ovom profilu sam od 2018 god i nijednu nisam imala nezadpvoljnog kupca.
2021 08 19