Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko preuzimanja, prevara?

Zdravo svima, imam nedoumicu,narucila sam juce mantil i cena mu je bila 1700 din, prodavac mi je spustio na 1500 ostavila sam podatke i poslao je, danas mi stize poruka da je paket prispeo medjutim ukupna cena je 1567.dakle platio je prodavac postarinu (to nije bio deo dogovora) kurir je dosao sa malim paketom, kao da je kosulja unutra, naravno nisam smela da otvorim, ali kroz post exp kesu se oseti da nije mantil, nisam htela da preuzmem, da li moze da se pise zahtev u posti da se paket otvori(nije bila kupovina na ovom sajtu) mogu da okacim sliku mantila pa da procenite
2021 08 17
Hvala na savetu, gotovo sam 98% sigurna da je nesto sasvim 10-to spakovano, a u onih 2% razmisljam da nije mozda toliko tanak da je velicine kosulje u paketu 😁mada non stop gledam sliku i ne deluje mi tako malo, mantil mi se svidja zato sam ga narucila, ne bih da placam nesto bzv, a sa druge strane ako gresim dusu ne zelim ni prodavca da zeznem, ova situacija mi se nikad nije desila a Kupijem preko neta dugo
2021 08 17
Okačite sliku, ovako teško proceniti.
2021 08 17
Mnoge stranice za prodaju koriste internet fotografije, a negde se šiju stvari slične onim sa fotografijama. Moguće da je mantil šivem po fotografiji, ali da je neki tanak i jeftin materijal.
2021 08 17
Slikan u stanu nije sa neta, evo kacim sliku
2021 08 17
Meni ovo na prvi pogled deluje tanano, kao ogrtac. Sudeci po debljini rukava i nabiranju u donjem delu.
2021 08 17
Mantil je svakako tanak komad odece za jesen i prolece, moj mantil ima bukvalno 3 grama samo sto je malo kraci, do ispod dupeta Ne mislim da je ogrtac, zato sto ima kragnu ali moze biti lagan jer je takav materijal
2021 08 17
Deluje on tanko, ali deluje kruceg materijala, kada sam malo provukla kesu kroz ruke unutra kao da je majica, nema ni 200 g bukvalno, ma bukvalno paketic, i cudno mi je sto je placena postarina, a nismo se ni dogovarali za to, sve mi je nekako bas cudno, jos nisam prodavca kontaktirala, ali svakako cu mu reci da imam nedoumicu, inace osoba ima 0 ocena, clan je od juna 2021
2021 08 17
Pa jel to znaci da ste preuzeli paket ili ne? Ako niste, trazite zahtev za otvaranje na licu mesta i resite se nedoumica
2021 08 17
Moguce je da je dodatnih 67 din. zapravo naknada za otkupninu ako je bio paket sa otkupom 😕
2021 08 17
E pa to sam i pitala, vratila sam paket kada je kurir dosao i rekla da ostavi u posti da razmislim sta cu, znaci moze da se zatrazi zahtev za otvaranje?
2021 08 17
Može zahtev.
2021 08 17
Meni ovo deluje svilenkasto i bas tanko, tako da je vrlo moguce da je to u kesi nego ste se Vi nadali necemu drugom.. trebalo je da pitate prodavca za materijal
2021 08 17
I ja mislim da je ovo tipa kao svileni materijal tanak i bez postave. Kontaktirajte clanicu i resite nedoumice, mozda ste Vi pogresili u proceni.
2021 08 17
Sutra podizem u posti,mozda je i moja greska,samo me je zbunilo pakovanje, hvala svima na savetima, nadam se da je to to ipak sto sam narucila ❤️
2021 08 17
1 2 3