Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

I KAKO SAD TI DA ZNAS ...

Zasto nove devojke koje imaju 0 ocena ...ne napisu nesto o sebi ..meni je to logicno ..pojave se niotkuda ...nadjem stvar koja mi se dopada ali iskreno zent me da narucim jer prosto ih mrzi da napisu nesto ...sta god ...tipa ...cao nova sam i bla bla
2021 08 23
Kakvu ti sigurnost uliva to sto je neko nesto napisao?
2021 08 23
Pa realno nikakvu ali ..sta znam
2021 08 23
Možeš da joj pošalješ kao Želim: više informacija o tebi anonimna osobo 😂😂 Šalim se, verovatno ako su nove ne znaju ili smatraju da nije bitno ili ne znaju šta bi...
2021 08 23
Ha haaa
2021 08 23
Ja nikad nisam napisala ništa o sebi niti o svojim 'očekivanjima', ni kad sam imala 0 utisaka a ni sad...ko bio rekao da to nekom nešto znači...
2021 08 23
> Chillnakit: > Možeš da joj pošalješ kao Želim: više informacija o tebi anonimna osobo 😂😂 > Šalim se, verovatno ako su nove ne znaju ili smatraju da nije bitno ili ne znaju šta bi... 😃😃😃😄😄
2021 08 23
Mislim da na ovom sajtu jedva citaju i opise predmeta a kamoli sta pise na profilu posto ja recimo dobijam pitanja za sve ono sto je vec napisano pored svakog predmeta x-)
2021 08 23
A, sta kažete na to kad imaju 0 utisaka i odgovore prostom rečenicom na pitanje o predmetu? Npr- U kakvom je stanju predmet? - U dobrom. Ili- Je li pravo zlato, ima li žig? - Pravo je.
2021 08 23
> bloodytears: > Mislim da na ovom sajtu jedva citaju i opise predmeta a kamoli sta pise na profilu posto ja recimo dobijam pitanja za sve ono sto je vec napisano pored svakog predmeta x-) Isti slučaj 😁 Sve piše i ništa ne vide 😁 Retko kod koga i pročitam opis profila, mada kod nekih je takav da odbija od saradnje, pa bolje da ga nisu ni pisale, al bar se vidi s kim imaš posla. 😁
2021 08 23
> DoliBlack: kod nekih je takav da odbija od saradnje, pa bolje da ga nisu ni pisale, al bar se vidi s kim imaš posla. 😁 Slazem se i mene nekad odbije x-)
2021 08 23
Logicno da su nove ako imaju 0 ocena 🤷‍♀️
2021 08 30