Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Poruka za admina

Poštovani,jel po novom nije dozvoljeno postavljati u oglas više garderobe- jel mora sve pojedinačno?Ja postavila oglas,odjedanput se izgubio,bez mog brisanja. Hvala
2021 08 25
Broj 1: morate slati privatnu poruku Adminu, ovde Vam nece odgovoriti Broj 2: mozete staviti oglas naglasen kao LOT, gde prodajete vise stvari po zajednickoj ceni ali mora svaki artikl da bude slikan zasebno. Dozvoljeno je i napomenuti zasebnu cenu za svaki artikl ukoliko i tako prodajete, ali je zabranjeno imati i pojedinacni i lot oglas, to se brise
2021 08 25
> SvetlanaRadic: > Broj 1: morate slati privatnu poruku Adminu, ovde Vam nece odgovoriti > Broj 2: mozete staviti oglas naglasen kao LOT, gde prodajete vise stvari po zajednickoj ceni ali mora svaki artikl da bude slikan zasebno. Dozvoljeno je i napomenuti zasebnu cenu za svaki artikl ukoliko i tako prodajete, ali je zabranjeno imati i pojedinacni i lot oglas, to se brise Hvala puno
2021 08 25
Poštovanje! Zašto su nam mom profilu tako smanjene slike? :|
2021 08 31
Nisu smanjene. Svima je tako. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/47199e561d60996d07106a177dd43746.jpg)
2021 09 01
Kad kliknete na određeni oglas, npr ove patike, otvori se ceo oglas i slike su veće. Sve lepo radi. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bf986c7e9697331d03efbd045b15cc0a.jpg) Ne znam šta Vas zbunjuje.
2021 09 01
Oooh odakle Vam crne pozadine? 🥰🥰🥰🥰
2021 09 02
Da li neko zna zasto mi je obrisano vise od pola oglasa?? sve sam uredno po pravilima ubacila, moje slike, cena u dinarima.. ne znam u cemu je problem...
2021 09 02
> DzoDzo: > Oooh odakle Vam crne pozadine? 🥰🥰🥰🥰 To je podešeno na mom tabletu, možda i vaš telefon ima tu "noćnu opciju" . 🙂 Nema veze sa sajtom.
2021 09 05
> Kacica23: > Da li neko zna zasto mi je obrisano vise od pola oglasa?? sve sam uredno po pravilima ubacila, moje slike, cena u dinarima.. ne znam u cemu je problem... Videvši Vaš profil, imate više modela satova, zabranili su sve što im liči na komercijalnu prodaju. Možda zato brišu.
2021 09 05
da li ste podnosili krivicne prijave protiv clanova mojih krpica za laznu prodaju?
2021 09 06
Na šta tačno mislite, kada kažete “lažna prodaja”? Da li na članice koje na svojim profilima drže predmete koji odaavno nisu dostupni, jer su prodati/poklonjeni, a kao takvi nisu označeni, niti uklonjeni sa profila? 🤷‍♀️ Ako se o tome radi, o ovoj “pojavi” je bilo reči ovde: https://mojekrpice.rs/forum/t/571603/o-clanicama-koje-nemaju-predmete-koji-su-postavljeni
2021 09 06
Najgore satove nisu obrisali ali zato jesu garderobu koju sam licno svoju uslikala i postavila :( znaci nisam uzela uzela tudju sliku > Plavizmaj: > > Kacica23: > > Da li neko zna zasto mi je obrisano vise od pola oglasa?? sve sam uredno po pravilima ubacila, moje slike, cena u dinarima.. ne znam u cemu je problem... > Videvši Vaš profil, imate više modela satova, zabranili su sve što im liči na komercijalnu prodaju. > Možda zato brišu.
2021 09 06
> Kacica23: > Da li neko zna zasto mi je obrisano vise od pola oglasa?? sve sam uredno po pravilima ubacila, moje slike, cena u dinarima.. ne znam u cemu je problem... Slike sa sajtova i sa tuđih instagram profila nisu Vaše slike...
2021 09 10
> AdminRS: > > Kacica23: > > Da li neko zna zasto mi je obrisano vise od pola oglasa?? sve sam uredno po pravilima ubacila, moje slike, cena u dinarima.. ne znam u cemu je problem... > Slike sa sajtova i sa tuđih instagram profila nisu Vaše slike... konkretno slika haljine na kojoj sam licno ja uslikana, i opis jasno stavljen, stanje predmeta isto,, sve sam ispostovala stavke i ona je opet obrisana, ne znam u cemu je problem?
2021 09 16