Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Masno tkivo

Da li ima neko isprobano rešenje za masno tkivo a da nije operacija? Manjih je dimenzija masni tkivo nalazi se na leđima.
2021 08 25
> laurenmarie: > > MmakicaMakule: > > Da li ima neko isprobano rešenje za masno tkivo a da nije operacija? Manjih je dimenzija masni tkivo nalazi se na leđima. > Nestane posle nekog vremena imala sam na kapku nestalo samo... Oh to bi bilo sjajno. Ali to masno tkivo stoji vec 2 godine i blago se povecalo 🤷🏻‍♀️
2021 08 31
Ne znam koliko mogu da ti budem od pomoci..Moj brat je imao na kapku,nije nestalo samo od sebe,godinama se povecavalo..Nije smeo na operaciju.otac je lovac,pa smo imali mast od zeca kuci..namazao je dva puta i ono je puklo..vec godinu dana se ne pojavljuje..ako nemas gde da nadjes javi mi se😁
2021 09 05
> jana16: > Ne znam koliko mogu da ti budem od pomoci..Moj brat je imao na kapku,nije nestalo samo od sebe,godinama se povecavalo..Nije smeo na operaciju.otac je lovac,pa smo imali mast od zeca kuci..namazao je dva puta i ono je puklo..vec godinu dana se ne pojavljuje..ako nemas gde da nadjes javi mi se😁 Koliko je zdravo da to pukne? Ja imam kao kuglice od masnog tkiva ispod pazuha..
2021 09 14
> jana16: > Ne znam koliko mogu da ti budem od pomoci..Moj brat je imao na kapku,nije nestalo samo od sebe,godinama se povecavalo..Nije smeo na operaciju.otac je lovac,pa smo imali mast od zeca kuci..namazao je dva puta i ono je puklo..vec godinu dana se ne pojavljuje..ako nemas gde da nadjes javi mi se😁 Woooow ,odliičnoo 😍😍😍 Može naravno, probala bih to definitivno !
2021 10 06
> MajaB96: > > jana16: > > Ne znam koliko mogu da ti budem od pomoci..Moj brat je imao na kapku,nije nestalo samo od sebe,godinama se povecavalo..Nije smeo na operaciju.otac je lovac,pa smo imali mast od zeca kuci..namazao je dva puta i ono je puklo..vec godinu dana se ne pojavljuje..ako nemas gde da nadjes javi mi se😁 > Koliko je zdravo da to pukne? Ja imam kao kuglice od masnog tkiva ispod pazuha.. Ne mora da znači da su to kuglice od masnog tkiva. Kuglica ispod pazuha može biti uzrok od mnogo faktora .
2021 10 06
Jeate, masno tkivo, hirurg mi je rekao
2021 10 08
Imala sam ja i samo je nestalo. Jedino cega se secam je da sam u tom periodu izbegavala masnu hranu iz drugih razloga. Ne znam da li je povezano. Mogu samo da ti kazem gledaj da se hranis zdravo i unosis dosta vode i nadam se da ce se tvoj problem resiti.
2021 10 29
Obavezno uraditi ultrazvuk da bi znala dali je stvarno to i koliko je duboko. Onda se moze razmatrati operacija, masti ili jednostavno da se ne dira i da se zivi s time.
2021 11 12
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d671450ce789db7e78811b0e2bee12d8.jpg) Sto pre kod lekara moje je bilo kao kliker i za 6 meseci doseglo ovu velicinu
2021 11 15
Pokušajte sa flogocidom, i preko gaza, par dana. Provereno radi, samo treba strpljenja. Flogocid može to da izvuče, ako je u pitanju manja ili neka srednja veličina masnog tkiva
2021 11 24
> kristinaZr1: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d671450ce789db7e78811b0e2bee12d8.jpg) > Sto pre kod lekara moje je bilo kao kliker i za 6 meseci doseglo ovu velicinu Jako mi je žao što ovo vidim i čujem . Želim jako brzo da se reši problem !
2021 12 07
> AleksandraEdi: > Pokušajte sa flogocidom, i preko gaza, par dana. Provereno radi, samo treba strpljenja. Flogocid može to da izvuče, ako je u pitanju manja ili neka srednja veličina masnog tkiva Hvala puno ! 🙏🏻
2021 12 07