Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Masno tkivo

Da li ima neko isprobano rešenje za masno tkivo a da nije operacija? Manjih je dimenzija masni tkivo nalazi se na leđima.
pre 26 dana, 22:53
> laurenmarie: > > MmakicaMakule: > > Da li ima neko isprobano rešenje za masno tkivo a da nije operacija? Manjih je dimenzija masni tkivo nalazi se na leđima. > Nestane posle nekog vremena imala sam na kapku nestalo samo... Oh to bi bilo sjajno. Ali to masno tkivo stoji vec 2 godine i blago se povecalo 🤷🏻‍♀️
pre 20 dana, 21:28
Ne znam koliko mogu da ti budem od pomoci..Moj brat je imao na kapku,nije nestalo samo od sebe,godinama se povecavalo..Nije smeo na operaciju.otac je lovac,pa smo imali mast od zeca kuci..namazao je dva puta i ono je puklo..vec godinu dana se ne pojavljuje..ako nemas gde da nadjes javi mi se😁
pre 16 dana, 13:07
> jana16: > Ne znam koliko mogu da ti budem od pomoci..Moj brat je imao na kapku,nije nestalo samo od sebe,godinama se povecavalo..Nije smeo na operaciju.otac je lovac,pa smo imali mast od zeca kuci..namazao je dva puta i ono je puklo..vec godinu dana se ne pojavljuje..ako nemas gde da nadjes javi mi se😁 Koliko je zdravo da to pukne? Ja imam kao kuglice od masnog tkiva ispod pazuha..
pre 7 dana, 20:01