Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jako iritantno...

Postavite jasnu cenu artikla. Neka bude npr. 8000 za firmirane patike. Jave se i napisu- JA IMAM 50e kupila bih taj predmet😳 Ja stvarno ne znam gde su to naučile ali ovo je 2.put za nedelju dana za dva razlicita predmeta, neki novi trend😁 U redu je pitati za korekciju cene i skoro svaka od nas i koriguje. Ima dosta divnih i kulturnih članica ovde zaista. Ali taj pristup i način su mi strasno iritantni. Fazon- ja kupujem od tebe, obracacu ti se kako zelim za svoj novac i po meni cemo se upravljati koliko ja imam😁 I onda kad odgovorite da ne košta 50e vec da je druga cena, sledi poruka Ovo nije trzni centar. ( e neka si mi rekla, 1:0 za tebe😅) Ok, nije, u trznom centru je nesto manje od 300e😊 Ljudi, cemu zelja neka cudna za svadjom,raspravom, cemu nekultura, pita se lepo Da li moze korekcija cene za XX din. Pa skoro svako ce spustiti koliko god je realno..
2021 08 28
Slazem se. Ja pitam za korekciju, dozvoljavam korekciju, a to OVO NIJE TRZNI CENTAR, pa, cerko, otkrila si Amerike, idi u trzni pa kupi.
2021 08 28
Pojedine članice na sajtu dobiju neku čudnu hrabrost i poprime ružno ponašanje koje možda u stvarnom životu ne ispoljavaju. Ovde je nekultura mnogo izraženija jer komunikacija nije uživo. Meni je strašno da neko nešto pita bez da krene sa dobar dan, zdravo, ćao, ali hajde i to zanemari. Mene je članica neki dan pitala za predmet i lično preuzimanje, dogovorile se za dan kad sam joj se i javila da bi ona rekla da ne može. Ja kažem u redu, dogovorimo se za drugi dan i vreme kad sam se ja opet javila jer sam bila u prolazu da bi ona meni napisala IMAM PREČEG POSLA OD KUPOVINE TOGA I TOGA. Ja shvatam da se namesti da ne možete ispoštovati dogovor u datom momentu, ali valjda je normalno da se kulturno napiše "ja se izvinjavam, neću biti u mogućnosti da kupim predmet, hvala i pozdrav". Iskreno želim da verujem da su te osobe samo nekulturne na sajtu polovne garderobe.
2021 08 28
To su upravo isfolirane osobe, sve na note glume neki nivo - a koje na ovakvim sajtovima pokazuju svoje pravo lice, nekulturu koju ne mogu sakriti iza skupih krpica jer ovde niko nikoga ne vidi kako izgleda. Meni vise na to lici, posto sam imala takvu situaciju pri licnom preuzimanju. Srecom, bilo je samo jednom (naravno bila je u pitanju markirana krpica) i nadam se da necu vise imati dodirnih tacaka sa takvim osobama Sasvim je u redu da se kulturno pita za mogucu korekciju, ali ovih primera koji su navedeni je sve vise. Nepostovanje tudjeg vremena i ponude
2021 08 28
Spustim i kad ne pitaju ali to si u pravu stize mi poruka predmet kosta 850 dinara covek mi kaze "uzecu za 500 dinara i moja postarina" i ostavio mi podatke da posaljem, ahaha a jok jos cu i postarinu da mu platim naravno da takvima necu spustiti a ni prodati
2021 08 28
> Krpica66666: > Postavite jasnu cenu artikla. Neka bude npr. 8000 za firmirane patike. Jave se i napisu- JA IMAM 50e kupila bih taj predmet😳 Ja stvarno ne znam gde su to naučile ali ovo je 2.put za nedelju dana za dva razlicita predmeta, neki novi trend😁 > U redu je pitati za korekciju cene i skoro svaka od nas i koriguje. Ima dosta divnih i kulturnih članica ovde zaista. > Ali taj pristup i način su mi strasno iritantni. Fazon- ja kupujem od tebe, obracacu ti se kako zelim za svoj novac i po meni cemo se upravljati koliko ja imam😁 I onda kad odgovorite da ne košta 50e vec da je druga cena, sledi poruka Ovo nije trzni centar. ( e neka si mi rekla, 1:0 za tebe😅) > Ok, nije, u trznom centru je nesto manje od 300e😊 > > Ljudi, cemu zelja neka cudna za svadjom,raspravom, cemu nekultura, pita se lepo Da li moze korekcija cene za XX din. Pa skoro svako ce spustiti koliko god je realno.. Baš tako.. Ne spuštam cene, jel su iste više nego pristupačne.. Ja čak bezobraznim članicama i neću da prodajem robu ni po punoj ceni..
2021 08 28
Imala sam slično iskustvo…Pre dva meseca sam postavila markirane patike na prodaju, koje su bile obuvene svega dva puta, bukvalno su bile nove… Zvala me je neka žena, jako nekulturna da me ubeđuje kako za nju te patike vrede 50€ i da će ona otići u radnju da kupi slične patike pošto je trenutno bilo neko sniženje. Toliko me je iznervirala da nemam reči, ljudi su postali mnogo bezobrazni…
2021 08 29
Kada je neko vec u najavi problematican,neprijatan,izbegnem saradnju i prekinem razgovor. Sto se ponuda tice,nemam problem sa tim,pa cak i one koje dosta odstupaju od postavljene cene.Ponude su mi na ovom sajtu normalna stvar.
2021 08 29
što se iritantnosti i nekulture tiče, imam ja 2 osobe koje mi se, na mesečnom nivou, javljaju isključivo sa: - zadnja cena? - popust? odgovorila u dva navrata, onda ignorisala, ne odustaju. nažalost, kao i u realnom životu, ni ovde nemamo block opciju.
2021 08 29
> Andjela2107: > Imala sam slično iskustvo…Pre dva meseca sam postavila markirane patike na prodaju, koje su bile obuvene svega dva puta, bukvalno su bile nove… Zvala me je neka žena, jako nekulturna da me ubeđuje kako za nju te patike vrede 50€ i da će ona otići u radnju da kupi slične patike pošto je trenutno bilo neko sniženje. Toliko me je iznervirala da nemam reči, ljudi su postali mnogo bezobrazni… Klasičan primer individualizma. Sad ti kao sediš na ušima samo njoj da prodaš, pa je njeno mišljenje tebi bitno. Bože kakvih idiota postoji, Vo Imja Oca ✝️😂😂😂
2021 08 29
Nemam problem sa tim da neko kulturno ponudi koliko moze da da, ali sa nekulturom imam. Jednom je clanica insistirala da se nadjemo bas tamo gde njoj odgovara, objasnila sam joj da njoj treba predmet, a ne meni. Bila je u soku 3 dana i poslala 30 poruka, kako ja treba nju da ispostujem jer je ona kupac. Odbila sam saradnju i iskreno rekla da ne zelim da joj prodam predmet.
2021 08 29
Sto se tice same saradnje, presudna mi je komunikacija. Ako je loša ili mi jednostavno nešto tu ne prija, istog momenta odustajem. Što se tiče ponuda, to je sasvim ok, ali u slučaju da su ponude realne. Ja lično nikada ne bih mogla ponuditi nekome 3000 dinara, za predmet od 8000. Iskreno to za mene nije realno. Čak sam i na profilu to napisala, jer sam dobijala, tako po meni nerealne ponude da jednostavno budes u fazonu, ok da li me zaj.....š? Ok je korigovati cenu, predložiti, tražiti popust, ma sve, samo treba imati granicu. Za predmet od 3500, ponuditi 500 je za mene isto kao da ste mi tražili na poklon.
2021 08 29
Meni je to ok, kaže mogu toliko i toliko da dam uzmi ili ostavi, ovo je sajt polovne odeće. Naravno ako nekome piše nema popusta na profilu nikad ne pitam.
2021 08 29
I meni je jako iritantno. Da hocu da prodam stvar za 5000 napisala bih cenu 5000 a ne 8000. A to "ja toliko imam", evo sad cu se rasplakati od muke, pa ako toliko imas nadji stvar koja ti se uklapa u budzet... A ne ajde da nadjem najskuplju stvar i ponudim 2 dinara jer zaboga, ovo je sajt polovne garderobe, imam pravo da to uradim... Nikad takvima nisam spustala cene niti bih, po meni nevaspitano i vrlo odbojno.
2021 08 29
Nije problem ni što ljudi ovde ne čitaju opis, a tamo zbog gomile ovakvih neprijatnosti sve piše, ali totalno me izbaci iz takta poruka, bez dobar dan, bez ćao, zdravo, samo napiše 2000? A parfem recimo 4000. Onda, sa DOBAR DAN kulturno "molim da ne zamerite, ali..." A onda sam rešila da na takve poruke ne odgovaram. Jer ja UVEK čitam opis profila , tu bi trebalo jasno da piše da li osoba radi razmene, da li je moguća korekcija cene... I zaista mislim da održim reč da neću odgovarati na ta pitanja pa makar zbog toga popila negativnu. ČITAJ OPIS PROFILA i nema onda nejasnoća. Ja lično nikad nisam pitala ni za dinar manje, prosto me je sramota, to je cena prodavca i kontam to je to.
2021 08 29
1 2 3 4 5