Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC (POTREBAN SAVET, SLABA PRODAJA)

> snikor: > > LUCIFERCE: > > Za početak komercijalna prodaja je na ovom sajtu zabranjena! Podelite prosečnu platu u Srbiji od 40 000 na 30 dana. Koliki je Vaš dnevni limit? Uzmite u obzir da dobar deo stanovništva nema svoj krov nad glavom i u obavezi je da od svoje plate izdvoji prvenstvo za to. Šta ostaje prosečnom građaninu sa prosečnom platom na kraju meseca? Da li su ti ljudi koji rade u pekari, na kiosku i slično plaćenim poslovima ludi? Da li su glupi, smeće, za šta ih smatrate? Šta njima preostaje sa tim platama nego da prate garderobu od 150 dinara? Sramota je da neko ko se na +50 roštilja 8h i vraća kući sa opekotinama dobije toliku platu na kraju meseca. Ne zaboravite da na takvim pozicijama rade i ljudi sa doktoratima. To što je trenutna situacija u Srbiji takva kakva jeste, ne znači da su stanovnici iste smeće, jer se bore da prežive. > Za početak, o komercijalnoj prodaji nemojte govoriti vi - koji na profilu prodajete plemenite metale(za šta bi trebali da imate posebnu dozvolu), a za kraj, nemojte pričati o malom čoveku i kako vam je mnogo 150 dinara - dok prodajete polovne gumene čizme za 6000 dinara. Bljutavo je i licemerno. Ne nameravam da ulazim sa Vama u raspravu. U svakom trenutku možete pročitati šta je zabranjeno, a šta ne, na ovom sajtu. Da ste pažljivo pročitali i shvatili šta sam napisala, bilo bi Vam jasno da meni nije puno 150 dinara, kako ste Vi pogrešno zakljucili iz mog komentara, već da postoje ljudi kojima jeste i koji verovali ili ne nemaju ni 100 dinara u novčaniku. To što neko nema ni 150 dinara, ne znači da je smeće i duhovna sirotinja, kako ih već nazivate.
2021 09 09
Ja nisam prodala bukvalno jedan predmet celo leto, evo kako je pocelo hladnije vreme, prodam nesto tu i tamo🤣
2021 09 09
Ju ju, kako se to misli da su ljudi GRAMZIVI ako imaju u listi želja stvar od 150 din.?? pobogu gospodine, ko kaže da je to garancija da se čeka dodatno sniženje? ja stavim kada mi se nešto dopadne a nije mi trenutno potrebno pa kad mi zatreba kupim!
2021 09 09
> LUCIFERCE: postoje ljudi kojima jeste i koji verovali ili ne nemaju ni 100 dinara u novčaniku. To što neko nema ni 150 dinara, ne znači da je smeće i duhovna sirotinja, kako ih već nazivate. Zaista mi je odvratno, da moram da se branim od nečega što nikada nisam rekao. Ne samo da to nisam rekao - već mislim da bi takvo nešto moglo da izjavi samo ljudsko đubre.
2021 09 09
To sto je neko stavio predmet u omiljene uopste ne mora znaciti da planira kupovinu ili da ceka snizenje predmeta na 100 dinara. Predmet u omiljenim ne znaci automatsku zelju za kupovinom istog.
2021 09 10
> Esprit21: > To sto je neko stavio predmet u omiljene uopste ne mora znaciti da planira kupovinu ili da ceka snizenje predmeta na 100 dinara. Predmet u omiljenim ne znaci automatsku zelju za kupovinom istog. To je cudno, ali ste u pravu :) meni omiljeni predmeti ponekad sluze kao inspiracija sta zelim da kupim, sta mi treba za neku posebnu priliku i slicno, ponekad taj predmet nije tacno to sta sam zamislila ali me podseca da treba da istrazujem dalje :)
2021 09 10
Fora je - gospodin u novom odelu hoće da kaže - zbog nas bezobraznika alavih, koji ne bi ni za 100 dinara nego džabe da nam se da, mi koji stavljamo u omiljene predmete stvari za 100 dinara smo đubrad jer zbog nas ne može država da funkcioniše; ako bolje čitate to je napisao. Interesuje me šta misli o ljudima koji svoje stvari prodaju za 100-300 dinara? Odnosno, ne može da zaradi ništa na ovom sajtu, jer je njegov asortiman ovde nezanimljiv i malo je kivan na članice kojima se dopadaju više krpice od 150 dinara jer takve imaju više stila od njegove komercijale, što je uobičajen slučaj. :)
2021 09 10
I dalje, ne da ne može država da funkcioniše, ona ne funkcioniše odavno, živimo u haosu i ne rešavamo ništa, al čovek je došao da balavi nad krpicama od 150 dinara. Možda ima nekih većih problema u državi Srbiji, na koje bi se mogli osvrnuti, nego što se bakćemo po sajtovima; i vi ste došli da rešite problem robno - novčanog sistema, koji je vaša noćna mora.
2021 09 10
Meni se cini da on misli vise na Limundo jer se izrazio sa "pratioci predmeta" a tamo su predmeti na pracenju tj. posmatranju. Ja sam mu samo rekla da to sto je neko ubacio predmet od 150, 300 pa i vise dinara ne znaci da ceka snizenje predmeta kako on verovatno misli.
2021 09 10
Shvatila sam otprilike šta je poenta bila, ali tako ostrašćeno govoriti o nečemu što ne shvatate je bezvezno i traćenje vremena. Dodatno vređati članice koje po njegovom shvatanju hoće još jeftinije ili predmete za džabe. Ubacivati se po forumima i provocirati. Pričati kako zbog onih koji kupuju za 150 din.propada država. Ne znam ko je tražio nešto za džabe. Niko. Stvar je u tome da mnogo žena ovde klikće razne predmete u omiljene iz određenih razloga i to apsolutno ne znači da se čeka sniženje na 100 dinara, ne znam kako nekom može da padne na pamet takva suluda ideja, a ne znači ni da će neko predmet iz omiljenih kupiti, kao što je posvedočila gore jedna članica koja je izjavila da ih stavlja u omiljene zbog npr. podsetnika ili neke ideje šta joj treba i slično.. Gospodin ne razume žene. On je umislio da one koje su stavile predmete od 150 dinara koje je neko postavio jer je tako hteo i želi da ih proda za taj novac, traže sniženje na tu robu. To bi stvarno bio vrhunac ludila. Ali - glupost je neuništiva.
2021 09 10
Meni deluje da je gospodinu dosadno, tako da je bolje ne obracati paznju. pozdrav :)
2021 09 11
> Mar1ja: > Meni deluje da je gospodinu dosadno, tako da je bolje ne obracati paznju. pozdrav :) Ne znam da li primećujete, vi ste jedini "obratili pažnju" u zadnjih 24 časa.
2021 09 11
> stormingheaven: > Stvar je u tome da mnogo žena ovde klikće razne predmete u omiljene iz određenih razloga i to apsolutno ne znači da se čeka sniženje na 100 dinara, ne znam kako nekom može da padne na pamet takva suluda ideja... Ne znam za druge zene, ali vi čekate JEFTINIJE, citat sa vešeg originalnog profila: Шта се вас тиче шта ко прати и да ли неко прати ствари од 100 динара? Имате ли ви појма у којој земљи живите? или живите у неком великом благостању па Вам је могуће да пљујете особе који прате крпице и желе да нађу што јефтиније (sve ste rekli u zadnje četiri reči). Stojim iza svake reči koju sam napisao o vama i vama sličim. Prezirem gramzive osobe kao što ste vi.
2021 09 11
1 2 3 4 5