Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC (POTREBAN SAVET, SLABA PRODAJA)

> SvetlanaRadic: > Slucajno sam upala u raspravu i napisala sam svoj komentar nevezano za to. Ne zanima me raspava, uopste se ne mesam u istu. > Ovim odgovorom ocigledno dokazujete da ste dosli ovde samo da se svadjate. Lako cemo to resiti sa Adminom, nije mu ni prvi ni poslednji put da blokira smarace poput Vas - bilo je takvih slucajeva i ranije, koji dolaze na forum samo da iskale bes i napadaju clanice bez preteranog razloga a to nije dozvoljeno ponasanje na forumu Nijednog clana/clanicu nisam poimence prozvao, niti ijedan moj komentar sadrži išta prosto i necivilizovano. Vidim i vi bi da potkazujete. Rekoh ja, društvo poltrona i potkazivača.
2021 09 09
Obavezno da me prijavite adminu.
2021 09 09
Ako je to jedini nacin da ne citamo Vase budalastine po forumu, rado
2021 09 09
Dok čekamo odgovor admina, mali savet - rečenice se završavaju tačkom.
2021 09 09
Na internetu sam neformalna, oprostite postovani gospodine. Srdacno, Dipl. filolog, ili FILOLOSKINJA, sta god Vam se vise dopada :')
2021 09 09
> petrakojic: > Zdravo, > Ja sam relativno nova na ovom sajtu kao prodavac i nemam mnogo uspeha sa prodajom. > Kako Vama ide? Da li prodajete stvari ovde ili ne? > Volela bih da rasprodam stvari kako bih napravila mesta u ormanu > Da li mozda imate nekis savet za mene? Da li je potrebno imati vise odece ili je dovoljno nekoliko stvari? > Hvala unapred na odgovorima :) Zdravo,u sustini svake godine bude zastoj na kraju leta,tj posle raspusta,odmora i sl. Ovde najbolje idu komadi sto se nose na instagramu,najnovija kolekcija zare itd ,clanovi koji nemaju mnogo pratilaca trebaju redovno obnavljati oglase,imati srednje cene koje je nekad tesko odrediti ali probate sa razlicitim,praviti pakete,kombinovati stvari i tako
2021 09 09
> Hajde da imamo smisla, zašto se vi mešate u moj odgovor osobi koja me proziva sa duplog profila? To je smisleno pitanje. Ovde svako ima pravo da iznese svoje misljenje i kao sto je Svetlana napisala ''ovo je pre svega sajt zenske odece, POLOVNE.'' prosto mi je nelogicno da ste vi ''GOSPODIN COVEK" dosli ovde na sajt da se prepirete sa zenama pa vi ste HIT. x-)
2021 09 09
Gospodin s kravatom u novom odelu proba dok prodaje extra garderobu (precious) da podučava o pravopisu. Izuzetno umeće, rekli bi. To je kalup o kom pričam. Pokušam da uvredim nekog na osnovu rečenice: inače, na kraju rečenice se piše tačka hahah Pa dal je moguće. Toliki stupanj inteligencije kod vas, po vašem mišljenju, a samo ste to uspeli da sročite? Otrcano. Ali, avaj. Em je gospodin finih manira, lepo se izražava, govori da smo debili jer kupujemo polovnu garderobu, a on je kao najveći hipokrit došao na tako jedan ružan sajt da prodaje i kupuje nove stvari, pri tom vređa članice koje kupuju za 150 dinara garderobu i da ne nabrajam, samo će se kasti :) :)
2021 09 09
> bloodytears: > > Hajde da imamo smisla, zašto se vi mešate u moj odgovor osobi koja me proziva sa duplog profila? To je smisleno pitanje. > Ovde svako ima pravo da iznese svoje misljenje i kao sto je Svetlana napisala ''ovo je pre svega sajt zenske odece, POLOVNE.'' prosto mi je nelogicno da ste vi ''GOSPODIN COVEK" dosli ovde na sajt da se prepirete sa zenama pa vi ste HIT. x-) Kao prvo, ne znam da li ste svesni, koliko su vam komentari pasivno-agresivni. Kao drugo, svako ima pravo da iznese svoje mišljenje, ali je nekulturno upadati u odgovor osobi koja me proziva sa duplog profila, pritom spamujući temu u kojoj piše. Vi i "SvetlanaRadic" ne samo da ste se uključile u tuđu prozivku, već ste ispale marionete maliciozne treće osobe.
2021 09 09
> stormingheaven: > Em je gospodin finih manira, lepo se izražava, govori da smo debili jer kupujemo polovnu garderobu, a on je kao najveći hipokrit došao na tako jedan ružan sajt da prodaje i kupuje nove stvari, pri tom vređa članice koje kupuju za 150 dinara garderobu i da ne nabrajam, samo će se kasti :) :) Da ne bih dalje pokazivao koliko ste prizemni i pokvareni, citirajte moj komentar gde VREĐAM ČLANICE KOJE KUPUJU ZA 150 DINARA GARDEROBU.
2021 09 09
pokušavate da manipulišete,ali vam ne prolazi. sad ste rekli upravo: prizemni i pokvareni. to je neki hvalospev ćlanicama? kažete da ne vređate, pa hajde da pročitamo sve vaše kom na forumu. U svakom komentaru ste nekog napali, a najsmešnije je što sve te današnje pokondirene tikve prepodobna gospoda dođu u tu čergu kako nazovu sajt i počnu pljuvanje po svima, a sami pripadaju istoj čergi Šta je s vama pa ste kivni? 8-)
2021 09 09
> stormingheaven: > pokušavate da manipulišete,ali vam ne prolazi. > sad ste rekli upravo: prizemni i pokvareni. > to je neki hvalospev ćlanicama? kažete da ne vređate, pa hajde da pročitamo sve vaše kom na forumu. > U svakom komentaru ste nekog napali, a najsmešnije je što sve te današnje pokondirene tikve prepodobna gospoda dođu u tu čergu kako nazovu sajt i počnu pljuvanje po svima, a sami pripadaju istoj čergi > Šta je s vama pa ste kivni? > 8-) Još uvek čekam da citirate moj komentar gde VREĐAM ČLANICE KOJE KUPUJU ZA 150 DINARA GARDEROBU.
2021 09 09
> snikor: > Još uvek čekam da citirate moj komentar gde VREĐAM ČLANICE KOJE KUPUJU ZA 150 DINARA GARDEROBU. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/947f2c56ee4f22c191cd49dde51e2101.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a2b32b8c9a6c375163cf6c11374b4e56.jpg)
2021 09 09
> SvetlanaRadic: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/947f2c56ee4f22c191cd49dde51e2101.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a2b32b8c9a6c375163cf6c11374b4e56.jpg) Gde ja ovde pominjem ljude koji KUPUJU ZA 150 DINARA GARDEROBU??? Što se tiče onih koji prate garderobu od 150 dinara(valjda očekujući da bude jeftinije), stojim iza svake napisane reči. To su gramzivi i ljudi bez ikakve empatije.
2021 09 09
Pa ti ljudi koji prate nesto, valjda ce blagovremeno i da KUPE :') :') :') ocekivala sam ovakav komentar hahahah, demagogija ko u naseg preśjednika
2021 09 09