Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Aplikacija

Mislim da bi verzija aplikacije sajta Moje krpice donela mnogo vise i kupaca i prodavaca 🌸
2021 09 16
Da,bilo bi odicno da se napravi aplikacija.
2021 09 16
Bilo bi sigurno mnogo lakše i ne bi bagovalo svaki dan. 🤷🏼‍♀️ A meni se čini već da je ovo prepoznat sajt i da svako može da se nakači, ne znam...
2021 09 16
Mislim da bi to bilo super!
2021 09 16
Apsolutno!
2021 09 16
> VanaNaNaNa: > i ne bi bagovalo svaki dan. 🤷🏼‍♀️ I have bad news... 😂 Čim je sajt ovako loš, aplikacija neće biti nešto bolja. Potreban je potpuni rebuild sistema a za to verovatno nemaju para...
2021 09 16
Joj kako bi ja volela da sve ide lakše majke mi.. E sad kako se prave sajtovi i aplikacije ne znam, dal je to toliko teško i nedostižno majko moja... > meowangel: > > VanaNaNaNa: > > i ne bi bagovalo svaki dan. 🤷🏼‍♀️ > I have bad news... 😂 > Čim je sajt ovako loš, aplikacija neće biti nešto bolja. Potreban je potpuni rebuild sistema a za to verovatno nemaju para...
2021 09 16
> VanaNaNaNa: > E sad kako se prave sajtovi i aplikacije ne znam, dal je to toliko teško i nedostižno majko moja... Nije nedostizno nego koliko para toliko muzike. Nece niko da uradi savrsen sajt za male pare, zato je ovaj sajt toliko nestabilan.
2021 09 16
Sajt mojekrpice ima neverovatan potencijal, ali toliko je naporan , bar meni za koriscenje, da od 10 puta, koliko mi padne na pamet da se ulogujem, 9 puta odustanem. Nazaaalost...
2021 09 17
Slažem se. Ovaj sajt je postao vrlo popularan (kvalitet i cena ok) tako da treba da postpji app.
2021 10 12
Ko uopste vodi ovaj sajt? Predlozila bih da svako donira neki minimalan iznos da se napravi app. Toliko nas ima, da kad se svi skupimo to moze de bude i vise nego dovoljno za sajt
2022 12 09