Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Muške stvari na sajtu

Devojke, zamolila bih vas da iznesete vaše mišljenje i iskustva u vezi sa prodajom muške odeće na sajtu. Da li ste prodavale mušku odeću i kako ste prošle? Da li se odeća prodaje? :-) Naime, htela bih da na svom profilu prodajem potpuno nove muške košulje po povoljnim cenama, pa me interesuje da li je to isplativo. Hvala vam unapred! :*
2021 09 16
Desi se nekad da neko naleti i kupi, ali slabije idu ovde muške stvari.
2021 09 16
Mozda je bolje da ih stavis na Kupujem Prodajem ja nosim muske majice i kupovala sam ih ovde nosim ih ko haljine ali ne znam koliko bi se kosulje prodavale a KP ti je vise muski nego zenski sajt mada svakako mozes da stavis i ovde i tamo ne gubis nista xD
2021 09 16
Definitivno se muške stvari jako slabo prodaju tako da ih slabo i kačim. Prodala sam za sve ovo vreme dve muške košulje i to je sve. Mislim da muške stvari najbolje idu na KP.
2021 09 16
Hvala vam, devojke. Kako funkcioniše pravljenje naloga i prodaja, da li se kao na Limundu uzima neka provizija ili? Probaću svakako i ovde da okačim, pa se nadam da ću imati sreće :)
2021 09 16
> TeodoraB9: > Hvala vam, devojke. Kako funkcioniše pravljenje naloga i prodaja, da li se kao na Limundu uzima neka provizija ili? Probaću svakako i ovde da okačim, pa se nadam da ću imati sreće :) Nema provizije samo oglasi isticu za 30 dana pa ih trebas obnavljati
2021 09 16