Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant....

https://mojekrpice.rs/maki-259174/feedback trazila je da joj spustim cenu spustila sam cekala sam je nedelju dana poslala joj paket po dogovoru Nije ga preuzela laze da je niko nije obavestio iz postexpresa i nije preuzela paket mi se vratio Na zalost ovo je prvi put da mi neko vrati paket koga interesuju podaci poslacu u inbox ili mogu javno da napisem? Devojka je iz Bora
2021 09 29
Nikada ne bih poslala pouzecem nekome ko nema ni jedan utisak . Zao mi je sto ste tako prosli i sad imate trosak duplog ptt-a
2021 09 29
Nemam racun zato saljem pouzecem Do sada sam imala puno saradnje i nikad nisam imala problem ovo je prvi put 😑
2021 09 29
> garderobica555: > https://mojekrpice.rs/maki-259174/feedback trazila je da joj spustim cenu spustila sam cekala sam je nedelju dana poslala joj paket po dogovoru Nije ga preuzela laze da je niko nije obavestio iz postexpresa i nije preuzela paket mi se vratio Na zalost ovo je prvi put da mi neko vrati paket koga interesuju podaci poslacu u inbox ili mogu javno da napisem? Devojka je iz Bora Ista ta devojka me je pre 10-tak dana zamolila da joj rezervisem cizme do 1. kada ce se javiti da ih kupi, juce sam poslala poruku i pitala da li sigurno kupuje ali nema odgovora od nje, ako se javi, prvo uplata pa slanje jer mi je to uslov kod clanova koji nemaju jos uvek utiske.
2021 09 29
Jos da dodam da uvek mozete izabrati opciju uplate post netom, ako nemate racun. Znaci uplate Vam u posti iznos na Vas br telefona, posta Vam javi i podignete. Svakako je sigurnija opcija nego placanje pouzecem, posebno ako se trguje sa devojkama bez utisaka.
2021 09 29
Skoro mi se isto tako javio profil sa 0 utisaka. Rekla sam da saljem predmet, cim dobijem poruku o uplati post netom. To je trajalo nekoliko dana, uplacuje danas, sutra i svakog dana se javljala kako ce uplatiti i od toga nista, ja sam sklonila rezervaciju sa predmeta. U medjuvremenu je dobila 3 negativna utiska o nepreuzimanju paketa. Tako da je po meni sigurna uplata post netom pre slanja clanicama sa 0 utisaka pogotovu.
2021 09 29
Kod mene je slucaj da se javila clanica za odredjen predmet,hoce da uplari unapred i da posaljem kao preporucenu posiljku....ja rekoh ok,moze,medjutim kad sam pitala da li zeli danas da posaljem jer sam vec isla do poste,kaze nije danas pri kompijuteru,sutra se javlja...poslalasam joj poruke na tel.pa mi je tako odgovorila jer ovde je nema od kako je rekla da ce da uplati unapred....i sad cekam sutra da vidim hoce li se javiti ili ne....mada ne verujem da ce se javiti.
2021 09 29
> garderobica555: > Nemam racun zato saljem pouzecem Do sada sam imala puno saradnje i nikad nisam imala problem ovo je prvi put 😑 Mozete primati uplate i PostNetom....nije presudno da imate racun....meni stalno uplacuju postnetom.
2021 09 29
Niste trebali pre uplate da saljete, ima dosta neozbiljnih, a kako ptt nije jeftin to vam je bacanje u vetar pa sigurno 500 dinara postarine. PostNet je i bolji od racuna, jer po racunu mogu da vam ceprkaju (verovali ili ne)
2021 09 29
> Esprit21: > PostNet je i bolji od racuna, jer po racunu mogu da vam ceprkaju (verovali ili ne) Ko ceprka, Posta Srbije? :')
2021 09 29
> Esprit21: > Niste trebali pre uplate da saljete, ima dosta neozbiljnih, a kako ptt nije jeftin to vam je bacanje u vetar pa sigurno 500 dinara postarine. > PostNet je i bolji od racuna, jer po racunu mogu da vam ceprkaju (verovali ili ne) A to obavezno...moraju malo da kradu...uvek trazim uplatu postnetom upravo iz tih razloga....moju babu hteli da zavrnu za 900,a njoj to veliko ko soliter....kao imate 5000,a baba moja kaze kojih 5000,gde je onih 900,a sluzbebica kaze ipak imate 5900...hocete sve?Baba moja kaze nego sta cu..daj sve....mislim sta reci...
2021 09 29
Dešava se, meni se za godinu i 9 meseci to dvaput desilo, ali morate da računate da je prodaja na taj način rizična pa ako možete da prihvatite rizik, prihvatite i saradnju...
2021 09 29
> SvetlanaRadic: > > Esprit21: > > PostNet je i bolji od racuna, jer po racunu mogu da vam ceprkaju (verovali ili ne) > Ko ceprka, Posta Srbije? :') Ne. Pre par godina na Limundu sam prodala jedan predmet. Kupac (musko) je trazio broj racuna i dala sam mamin jer ja nemam tekuci vec devizni na koji niko sem mene ne moze da uplacuje. I kad je javio da je uplatio, ja sam mu rekla da cu poslati cim uplata legne, a on je na to rekao da je uplata legla i krenuo covek da govori stanje na racunu i ostale podatke koje samo vlasnik i banka mogu da znaju! To znaci da neko njegov ili mozda i on sam radi u toj banci pa ima uvid. Ladno je lik ceprkao po racunu moje mame.
2021 09 29
Ja ne mogu da verujem. 😂 Garant on radi,pa zavirio malo 😂😂😂😂
2021 09 29
Ne znam kako se otvara nova tema, ali tiče se i teme ovog foruma PREVARE. Imam sledeću dilemu: Da li je po pravilniku sajta u nazivu oglasa ali i u opisu proizvoda prodavac dužan da naglasi da li je reč o origanalu ili kopiji, kako kupac ne bi bio doveden u zabludu?
2021 09 29
1 2 3 4 5