Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Dugo cekanje na novac

Ljudi ja sam pre 10ak dana prodala neku torbicu nekoj jako finoj devojci i sve proslo super.. Kurir je dosao kod mene kuci po paket i zaokruzila sam onu opciju da mi donesu novac kuci.. Meni jos niko nije doneo novac a devojka je primila paket odmah dan nakon sto sam poslala... Jel to normalno da se ceka ovoliko na kurira? Ja nemam iskustva sa ovakvim slanjem bas pa mi cudno.. Ranije mi je stizalo PostNetom na telefon odmah sutradan i bilo sve top.. Jel se vama slicno desavalo tj da vam ne donesu novac ovako dugo? 😳
2021 09 30
Meni tek 4 dana nakon slanja ,doneo kurir novac .pozdrav
2021 09 30
Jao hvala Vam na odgovoru.. Meni vec proslo 10 vec mi frkica.. 😜
2021 09 30
mislim da treba da pozovete, da li je to Post expres?
2021 09 30
I ja bih proverila to, 10 dana je previse
2021 10 01
> jelenauu: > mislim da treba da pozovete, da li je to Post expres? Jeste jeste post expres...
2021 10 01
Novac ne donosi kurir, imate 3 opcije, post net, dobijete poruku i idete u poštu, druga je da uplate na račun čim se razduže, isti dan a treća je da poštar donese, onaj koji donosi račune i obična pisma,lokalni poštar...
2021 10 01
Meni ništa nisu doneli deset dana, na kraju odem u poštu i pitaju me "Gde ste do sada?" 🤷🏼‍♀️
2021 10 01
Kod PostExpresa nema opcija da se donese kuci...ili postnet ili racun...bar ja tako znam...kad saljem paket sa otkupom,uvek naglasim postnet Sto rekla gore clanica,novac donosi obican postar....i to ako ima sta u tvom reonu...
2021 10 02