Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

SUMANUTO ali nekima nije...

Sve vise na sajtu vidim negativne ocene zato sto prodavac nije hteo da vrati pare kupcu i to za artikal koji mu se ne svidja kako stoji ili mu je mali/veliki iako je prodavac poslao tacne mere. Udjem da proverim clanice sa kojima bih imala potencijalnu saradnju,vidim imaju negativnu ili dve,smor mi je da vrtim sve utiske jer nisu podeljeni pozitivni i negativni i odustanem. Juce nabasam na dve clanice kojima je taj negativni bio na prvoj strani,oba iz gore navedenog razloga.Naravno,negativna se uzvraca drugoj strani, Frapantni su mi utisci tipa: I u radnji mogu da vratim ako mi se ne svidja.a devojka (prodavac) je jedna najobicnija bednica kojoj je stalo do 1200 din.Najedi se,za te pare jadnice. Razumem vratiti novac ukoliko predmet ne odgovara opisu,ostecen i slicno.Ali ovo mi je sumanuto.A jos sumanutije sto admin ne brise istog momenta takve ocene.Plus vredjanje. Slazem se da mozda postoje clanice koje bi izasle u susret,zamenile za nesto drugo ili vraratile novac.Ja iskreno ne bih. Zao mi je samo ako nisam saradjivala sa nekom clanicom,zbog negativnog utiska dobijenog za ovakvu stvar,jer me mrzelo da trazim zasto je data negativna.. Iskreno,na pamet mi nije palo da je neko u stanju za ovo da daje negativni utisak za saradnju
2021 10 03
Treba uvek citati negativne.Naabasala sam na jednu clanicu sa 7 negativnih i doslovce su sve bile osvetnicke negativne.Ona kao kupac je dobila tih 7 negativnih.Ocigledno iz komentara zena ako se kaze da je novo ocekuje novo a ne kao novo.Vecina to proguta ako je nesto ipak kao novo a vidimo da je noseno.Medjutim ima i onih koji ocekuju apsolutno ono sto pise u opisu i spremne su da daju negativnu,sto je i ok. Na Limundu sam saradjivala sa clanom sa 14 negativnih,razalogje bio da licitira ali ne kupi predmet.Ispostavilo se da covek zivi u nekom selu i licitira za komsije koje odustanu i on dobije negativnu.Inace cula sam se sa njim kada je kupio stvar od mene,neverovatno ljubazan i fin covek..Treba citati negativne,one su reper
2021 10 03
Iskreno,ja nemam bas zivaca da trazim i da listam sve utiske.Bezveze je sto negativne nisu izdvojene. Ali svakako mi je sumanuto da se daje negativna jer ti se ne svidja kako ti stoji kupljeno ili jer ti je veliko ili malo.I da tu ocenu admin ne brise.
2021 10 03
> Nensina: > Iskreno,ja nemam bas zivaca da trazim i da listam sve utiske.Bezveze je sto negativne nisu izdvojene. > Ali svakako mi je sumanuto da se daje negativna jer ti se ne svidja kako ti stoji kupljeno ili jer ti je veliko ili malo.I da tu ocenu admin ne brise. Pa davale su i utiske,negativne, ako neko ne odgovara na poruke,ako nisu zadovoljne komunikacijom,ako neko odustene od kupovine..itd
2021 10 03
Ma sve i to da azumem ali kupim nesto,clanica ok,posalje mi mere,dodatne slike, ja kupim predmet, odgovara opisu,probam,ne svidja mi se kako mi stoji ili mi je malo,veliko.... Prodavac nece da mi vrati novac jer nije njegova greska i ja mu dam negativnu i jos ga izvredjam. Meni ti mozgovi nisu jasni ili sam ja na drvetu rasla.
2021 10 03
> Nensina: > Ma sve i to da azumem ali kupim nesto,clanica ok,posalje mi mere,dodatne slike, ja kupim predmet, odgovara opisu,probam,ne svidja mi se kako mi stoji ili mi je malo,veliko.... Prodavac nece da mi vrati novac jer nije njegova greska i ja mu dam negativnu i jos ga izvredjam. > Meni ti mozgovi nisu jasni ili sam ja na drvetu rasla. Ovo nisam doživela, ali jesam da mi predmet ne odgovara zbog veličine. Ostavim pozitivan utisak, osoba se... uvredi što sam ja pogrešila i ne ostavi meni utisak?! :') :') :')
2021 10 04
Iz tog razloga sam ja pocela da citam zasto su te negativne date kada mi se nesto bas, bas svidi,ne mrzi me da prelistam par stranica i nadjem te negativne
2021 10 04
Ja imam baš takvu negativnu!Slikano,mereno,tačno opisano.Onda,ne sviđa mi se,vrati mi novac.Uzvratila sam.Bila sam revoltirana tonom i ne baš lepim rečima.Posle par meseci mi je članica poslala poruku da želi da kupi predmet sa profila.Kad sam joj skrenula pažnju na saradnju koju smo imale,dobila sam odgovor:"Oprosti mi,ako možeš!".Ta druga saradnja je bila ok.Ja sam izbrisala negativnu koju sam joj uzvratila i oprostila.Moja negativna stoji i dalje .Nema veze.
2021 10 04
Ja koliko znam ovde se negativne daju za predmet koji nije odgovarajućeg opisa i za sve vtste prevara . Svaki drugi razlog ocenjivanja nije dozvoljen.. To piše negde i u pravilima.. A sad što kupac nije manekenka ili je isfrustrirana pa nema pojma šta hoće.. To već nije problem prodavca.. Nikad neću razumeti pitanje za npr haljinu, kako haljina stoji? Ili da li se vidi celulit kad se obuče? Takvima obično i neću da prodam predmet..
2021 10 04
I ja sam u dilemi zbog tog ocenjivanja pa da cujem neko misljenje. U zadnje vreme mi se cesto desava da me clanice muce da im sve izmerim posaljem dodatne fotke itd. Onda pitaju za broj racuna i vise se nejavljaju. Delim moj broj racuna ovde kao bombone. Sta je najgore odbijem druge clanice, mislijuci da sam dala moje podatke i da ce uplata da sledi. Ali onda se niko vise nejavlja. Dali je to razlog za losu ocenu?
2021 10 06
U sirem kontekstu je to za mene vrsta prevare. Obaces nekome da ces da kupis a onda se nejavljas vise
2021 10 06
Ne mozete da date ocenu jer nije doslo do saradnje.Takva su pravila sajta,
2021 10 06
Ok hvala to nisam znala.
2021 10 06
Prema zakonu o zastiti potrosaca imate zakonsku obavezu da vratite novac samo iz razloga kupovine na daljinu i sto se kupcu ne svidja, hocete da budete prodavci, zakon kaze da kupac cak ima 14 dana da razmisli i da vam u tom roku trazi da mu vratite novac. Nema naravno prava da stvar upotrebljava, a posto je u pitanju kupovina na daljinu gde stvar ne mozes videti, ovakva prava kupaca propisana zakonom su i razumljiva. Ljudi ovde zakone ne poznaju, ali da cas kupac tuzi jer necete da mu vratite novac, em biste morali vratiti novac, em bi morali platiti ogromne sudske triskove
2021 10 09
@Marija...Da je zakon takav za kupoprodajne sajtove polovne odece,onda bi postojao na recimo Limundu i drugim.Limundo tim bi onda napisao da je takvo pravilo obavezno..
2021 10 09
1 2