Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ko ima iphone, moze pomoc?

Kako slikate robu, a da vam slike budu dobre i ne izgube bas toliko na rezoluciji? Ja nemam opciju da biram velicini slike na telefonu ili ne znam!???
2021 10 08
Zavisi koji fon imas, ja imam 6S i uglavnom najvise se trudim da slikam na prirodnom svetlu, nisam nesto mnogo cackala podesavanja, mislim da su mi slike solidne za taj fon 🤷🏻‍♀️
2021 10 08
Imam XR i slike su ocajne kad se ubace, kao da su slikane prvim telefonom s kamerom ikad, uzas. I ne znam kako to da namestim
2021 10 08
Slike se automatski smanje kad ih ubaciš.
2021 10 08
U mom slucaju se smanje tako da nikako ne izgledaju, u tome je problem. Skroz izgube na rezoluciji i nista se ne vidi.
2021 10 08
Isto problem,isti model Iphona...htela sam da uslikam neki poklon medjutim kada se slika stavi na sajt, što ti kažeš kao digitronom da slikam i odustala sam. I u privatnim porukama na sajtu kad šaljem slike uglavnom budu loše. > Fokica: > Imam XR i slike su ocajne kad se ubace, kao da su slikane prvim telefonom s kamerom ikad, uzas. I ne znam kako to da namestim
2021 10 08
Koliko ja znam ne moze za fotografije da se menja velicina ili rezolucija na iPhone-u, samo za video i slow-mo. Ali uvek mozes da promenis rezoluciju u nekom programu za obradu fotografija. Imas GIMP, on je jedostavan za koriscenje. (ali moras na kompu da instaliras).
2021 10 09
To mi je previse cimanje oko ovog sajta :) hvala na savetu u svakom slucaju.
2021 10 09
Ja nema Iphone, ali sam cula da ne moze rezolucija da se smanjuje.Ne znam sto,nemoj mi verovati,sestra moja ima taj fon i kaze ne moze. Dok ja na mom Samsungu mogu da menjam
2021 10 09