Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

OPREZ! Još jedan prevarant

Drage devojke, ovo mi se prvi put desilo. Ali, da i Vi budete upućene kakvih sve članica ima. Naime, članica je poručila haljinu, stigla joj je u petak popodne, htela je da je vrati, jer je navodno haljina “stara”, “šnala nekako promenila boju, nije kao na slici”, gde sam ja rekla “Okej, kad mi legne novac na račun, uplatiću Vam i možete je vratiti nazad”. (To mi je bilo jako čudno, jer znam da je haljina baš kao nova, nošena pre mesec dana na par sati. Pa sam devojku potražila na instagramu). Tada sam videla je ona to isto veče haljinu NOSILA. Poslala sam joj slike sa njenog instagram profila, gde se slikala u haljini koju je poručila. Prvo je tvrdila da NIJE ONA NA FOTOGRAFIJI, već ko zna ko. Kada sam joj poslala njenu sliku sa vibera, koju takođe ima na instagram profilu, tada je tvrdila da haljinu koju je nosila nije moja. Pošto je napisala da haljinu koju je nosila nije moja, rekla sam da slika onda te dve iste haljine koje ima, naravno, to se nije desilo. Priče za malu decu, zaista katastrofa. Ne znam kako je nije sramota da zahteva da joj vratim novac, za haljinu koju je nosila. Pritom me još vređala, napadala da sam lažovičina, da sam psihopata, da uhodim ljude po društvenim mrežama, da će da me tuži i još mnogo toga… U prilogu možete videti koliko je haljina bila “stara”. (Na fotografiji je devojka o kojoj sam pisala). Takođe, prethodni profil joj je admin već blokirao. Tako da, PAZITE SE, poručuje stvari, NOSI, pa hoće da ih VRATI NAZAD. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ee9554028a4491473b884926596f5355.jpg)
2021 10 13
Koji prethodni profili?
2021 10 13
Sramota ,kakvih sve članica ima ..
2021 10 13
Pa ovo je hit 😄 Svaka čast što ste provalili
2021 10 13
👏🏼 > Chillnakit: > Pa ovo je hit 😄 Svaka čast što ste provalili
2021 10 13
Ne bi ni meni palo na pamet da trazim, ali svaka cast 😅
2021 10 13
Kakva telenovela coovece 😂 Svaka cast na strpljenju i istrajnosti 👍
2021 10 13
Pa prvo, bilo mi je sumnjivo jer je baš poručila i izričito naglasila da joj pošaljem u sredu-četvrtak. A drugo, znam kakva je haljina, mislim vidi se i na njenoj fotografiji. Takođe mi se skoro javila jedna devojka koja je poručila haljinu, stigla joj haljina. Uredno mi se javila da je oduševljena haljinom, ali “Da li bih mogla da je vratim za 10 dana, jer sam u procesu mršavljenja?” 😂 > ubavkam: > Ne bi ni meni palo na pamet da trazim, ali svaka cast 😅
2021 10 13
Strašno na šta su pojedine devojke spremne, zgrožena sam!
2021 10 13
Pitam se šta je još 'pozajmila' za taj autfit?
2021 10 13
Pa ne mo gu 😂😂😂😂
2021 10 13
Po slici mi se cini da je to devojka koja je stvari prodavala kao nove, a uredno stavljala slike iz grada gde je u tim stvarima😏
2021 10 13
Napisite koji je profil clanice,bez toga ovo sve nema smisla..
2021 10 13
Ovo je profil https://mojekrpice.rs/princessa-41402
2021 10 13
Da, to je ta devojka. Baš sam primetila da su joj sve slike artikala sa etiketama, a na instagram profilu sve već nosila😂 > bokismoki: > Po slici mi se cini da je to devojka koja je stvari prodavala kao nove, a uredno stavljala slike iz grada gde je u tim stvarima😏
2021 10 13
1 2