Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zensak posla....

Lezim u krevetu sva zpusena sa temp i saznah da mi muz poslovno ide u Zagreb sl nedelje..Tako sva "jadna"pohabana,krenem da snjuram po Krpicama Hr,da vidim sta bi eventualno mogao da mi pokupi..Krecem da mu nabrajam sta bi sve trebalo da mi uzme i sa kim da se nadje ,:)Vec sam stigla i da ugovorim jedno licno ahahahh ..posle deset minuta mog peglanja ,kaze"Mislim,ne znam koliko ti je jasno da ja idem poslom ,a ne na dvodnevni izlet"U sustini hoce ali ne zna ni da li ce stici...Naravno ja sam to precula i danas nastavljam da ugovaram licna ,:) I evo sada lezim krkljam i razmisljem se da li sam normalna uopste :')
2021 10 16
Ugovaras mu lično preuzimanje sa ženama. Verujem da većina žena to ne tražila mužu, koliko god da su zaludjene krpama 😄
2021 10 16
Ahahahahhhaha.A pritom crnjak samo mi je jedna odgovorila na upit,ostale me iskulirale,vrv misle da sam neki ludak ,:) Ono pocinje"Dpbar dan,znate moj muz ide u Hr pa ako moze da kupi od vas bla bla...."Malo pre ga pitam " A da li ti je usput Rijeka?",..znas kako me je pogledao :') :')
2021 10 16
Sad razmisljam kako bi moj muz reagovao na to....jedno vreme je zaista hteo da ide na licna preuzimanja po Beogradu, ali sam ga toliko smorila sa tim da.bi mi u ovom slucaju verovatno jednim pogledom objasnio da je odgovor NE! Hahahahahaha.....
2021 10 16
,:) I moj je par puta isao ahaha. I da skuplja i da nosi.. Jbg kad mu je vec usput ahahaha. A to "usput" je normalno iz mog ugla. Inace nasla sam stvarno podosta krpicq na hr za sitnu ili realnu lovu. Takodje ima i sarenije ponude
2021 10 16
Moj bi išao samo da proda 😄
2021 10 16
> jelena2606: > Ahahahahhhaha.A pritom crnjak samo mi je jedna odgovorila na upit,ostale me iskulirale,vrv misle da sam neki ludak ,:) Ono pocinje"Dpbar dan,znate moj muz ide u Hr pa ako moze da kupi od vas bla bla...."Malo pre ga pitam " A da li ti je usput Rijeka?",..znas kako me je pogledao :') :') Sve mu je to tu, iskreno gore dole oko 170 km ima između Zag i Rijeke.. 😎 Ajde molim te, po meni si skromna.. Šta bi bilo da si tražila i sladoled iz Fažane? 😎🙄🤣
2021 10 16
Moj je letos vozio Zagreb, Opatija, Pula, Fažana, .. Još gospodin digao nos što je morao da se vraća čitavih pedesetak km do Bonjola.. Pa čoveče ostala mi je presa za kosu na terasi.. 😎 Sam je kriv, samo me je požurivao.. A i na putu smo, obilazimo Hr, odmor.. Čemu žurba.. 🙄😎😂 To ti kažem to ti je čitava tri ćoška, gore dole oko 170 km..
2021 10 16
> MiciZara: > Moj je letos vozio Zagreb, Opatija, Pula, Fažana, .. > Još gospodin digao nos što je morao da se vraća čitavih pedesetak km do Bonjola.. Pa čoveče ostala mi je presa za kosu na terasi.. 😎 > Sam je kriv, samo me je požurivao.. > A i na putu smo, obilazimo Hr, odmor.. Čemu žurba.. 🙄😎😂 > To ti kažem to ti je čitava tri ćoška, gore dole oko 170 km.. Pa normalno :') :') Nije mi jasno kako su tako bezosecajni za nase zenske "potrebe" ,:) ,:) Umesto da se obraduje sto moze da ucini ahahahah
2021 10 17
> MiciZara: > Moj je letos vozio Zagreb, Opatija, Pula, Fažana, .. > Još gospodin digao nos što je morao da se vraća čitavih pedesetak km do Bonjola.. Pa čoveče ostala mi je presa za kosu na terasi.. 😎 > Sam je kriv, samo me je požurivao.. > A i na putu smo, obilazimo Hr, odmor.. Čemu žurba.. 🙄😎😂 > To ti kažem to ti je čitava tri ćoška, gore dole oko 170 km.. Banjole, ne Bonjole :) Baš ste se lepo prošvrćkali <3
2021 10 17
Svojevremeno sam članici iz, čini mi se, Splita, kupovala fejk Moncler od cige iz Niša, našla ga splićanka preko našeg KP, a pisala ovde, ja se odazvala. Uplatila mi preko WU. Još joj kažem, ovo je fejk sestro slatka, ona kaže nema veze :') Digla lovu, našla se sa cigom pod temperaturom ispred pošte (obećala, dogovor, amin), šalji sestri PE za Bg, a sestra slala busom za Split sa BAS-a, vozač tražio pare pa gunđao jer mu dala samo 10 evra. Dobila sam i pozitivnu ocenu i drago mi je jer sam se potrudila a više ne bih, no way. I častila me cura iako joj to nisam tražila. Tako da, maltretiraj ga ali za Zg i negde blizu smeštaja. Uzimala sam i ja odande, baš lepe komade pa mi ih šalje sestrična ili drugarica pa me ispadne skuplja dara nego mera ali ne mari, lepo kaže tema, ženska posla :)
2021 10 17
Srebrna Upravo.Ja sam jednom htela da kupim nesto sa Hr krpica,medjutim bas to sto si rekla, na kraju bi mi ispalo skuplje..Medjutim kada je neko u prolazu,eto kao moj muz,plus minus koja stotina kilometara ,:) isplati se :') Salim se,da Rijeka je otpala,Po pogledu sam nekako procenila da je odrican odgovor, uz primese rezanja :') uz koji ujed ahahah Inace mnogo je sarenija ponuda na njihovim Krpicama,vise brendova,vise modela,cini mi se nije toliko jednolicna kao kod nas,gde su uglavnom zastupljeni odredjeni vec poznati brendovi i modeli.
2021 10 17
> srebrna: > > MiciZara: > > Moj je letos vozio Zagreb, Opatija, Pula, Fažana, .. > > Još gospodin digao nos što je morao da se vraća čitavih pedesetak km do Bonjola.. Pa čoveče ostala mi je presa za kosu na terasi.. 😎 > > Sam je kriv, samo me je požurivao.. > > A i na putu smo, obilazimo Hr, odmor.. Čemu žurba.. 🙄😎😂 > > To ti kažem to ti je čitava tri ćoška, gore dole oko 170 km.. > Banjole, ne Bonjole :) > Baš ste se lepo prošvrćkali <3 Da tako je, to ti je tri ćoška od Pule.. A jedan ćošak od Medulina.. I čovek počeo da pravi problem.. 😎 Kaže da samo izvoljevam.. Ma sram ih bre bilo, da im nije nas ko bi im izvoljevao i drobio..🙄😂
2021 10 17
> jelena2606: > > MiciZara: > > Moj je letos vozio Zagreb, Opatija, Pula, Fažana, .. > > Još gospodin digao nos što je morao da se vraća čitavih pedesetak km do Bonjola.. Pa čoveče ostala mi je presa za kosu na terasi.. 😎 > > Sam je kriv, samo me je požurivao.. > > A i na putu smo, obilazimo Hr, odmor.. Čemu žurba.. 🙄😎😂 > > To ti kažem to ti je čitava tri ćoška, gore dole oko 170 km.. > Pa normalno :') :') Nije mi jasno kako su tako bezosecajni za nase zenske "potrebe" ,:) ,:) Umesto da se obraduje sto moze da ucini ahahahah 🤣🤣🤣
2021 10 17
Jelena, legendo :') :') :')
2021 10 21
1 2