Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Šta raditi??

Porucila sam pre par dana predmet od clanice, svaki dan ocekujem postara ili poruku ali paketa nema. Clanica tvrdi da je poslala ali se pravi luda kad pitam za broj posiljke, kaze saljem vam posle i iskulira! .. cak sam joj i rekla da nema problema ako iz nekog razloga ne moze ili ne zeli da proda, al ona tvrdi da je poslala. Ja ne znam da li da cekam ili da trazim drugi slican predmet
2021 10 16
Pa to da li cete da cekate ili da nadjete drugi prrdmet je iskljucivo do vas. Nisam sigurna da tu moze bilo ko da vam pomogne..
2021 10 16
Besmislena tema.
2021 10 16
> Milica9933: > Besmislena tema. Mozda da pozovemo neku vracaru da odredi da li cekati ili kupiti :') :')
2021 10 16
Uveli su novo pravilo u posti ne znam kako salje ali ako posalje posle 17 h ne stize sutra vec sledeceg dana ...ja sam poslala 3 paketa pre dva dana i ne mogu da udjem u trag posiljkama a imam brojeve za pracenje ...sacekajte malo pa videcete u ponedeljak
2021 10 16
To je staro pravilo. Do 17 h ako se preda ide sa danasnjom postom. Posle tog vremena ide sa sutrasnjom. U manjim mestima nije no 17 h nego do 15 h.
2021 10 16
> Nensina: > To je staro pravilo. > Do 17 h ako se preda ide sa danasnjom postom. > Posle tog vremena ide sa sutrasnjom. > U manjim mestima nije no 17 h nego do 15 h. Za Beograd je to novina . Zavisi od mesta do mesta , Novo je
2021 10 16
Pre neki dan mi je sluzbenica u posti prstom pokazala novo pravilo KOD nas u posti ne znam kako je kod vas ali do skoro je funkcionisalo bilo da predas u 18h stize sutra bilo da predas u 12 stize sutra ...
2021 10 16
> lilali: > > Nensina: > > To je staro pravilo. > > Do 17 h ako se preda ide sa danasnjom postom. > > Posle tog vremena ide sa sutrasnjom. > > U manjim mestima nije no 17 h nego do 15 h. > Za Beograd je to novina . Zavisi od mesta do mesta , Novo je Ja sam bas to i rekla upravo malopre da je to kod nas novina
2021 10 16
Znam da je u Bg bilo do 20 h a u manjim mestima do 16:30.Sad su skratili.A poskupeli. 😂
2021 10 17
Sve zavisi koliko radnika i vozila imaju. Kod nas na 100000 stanovnika 3 kombija. Uvaljuju poštarima da nose a tek tamo manjak radne snage. Nije precizirano kad je pošiljka poslata i koliko hitno je članici da stigne. Mislim da smo malo i nestrpljivi jer ima jako puno prevara pa čim ne ide po zamišljenom počnemo da sumnjamo. Istovremeno kad neko ne dobije PX broj po meni jeste crvena zastavica. To je prvo što šaljem nakon paketa da kupac može da prati kretanje predmeta. Nadam se da nije prevara. Toga nikad više.
2021 10 17
I u Nisu je novina to pravilo
2021 10 17
U Zajecaru je do 16h ako se preda tog istog dana se otprema za dalje, posle 16h salje se posta sutra dan. I onda ispada da paket kasni 2 dana.
2021 10 17
Dvema članicama sam u poslednjih mesec dana prodala obuću, čizme su u pitanju, nakon 3 dana max obe članice su postavile oglas te obuce po trosuplim cenama? I sasvim drugacijim opisisima “kao nove”, moj opis je bio nosene, ali mogu jos da se nose, sto je i tacno! Jako cuvam stvari, ali nisu kao nove! Nosila sam ih dve sezone! Ne razumem sta treba da radim?
2021 10 17
Kad prodate stvar - to vise nije Vaše.
2021 10 17
1 2