Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, posao, karijera /

Posao, online od kuće

Devojke da li ste imale iskustva sa ovim trenutno izuzetno reklamiranim poslovima od kuće online i tome slično. Da li bi neka devojka bila ljubazna da mi detaljnije ispriča kako to funkcioniše , šta je tačno u pitanju, kakav je i koji vid zarade i koliko vremena je potrebbno kako bi se zaista nešto i zaradilo i na kraju krajeva šta se tačno i radi :) Hvala <3
2021 10 18
Uglavnom, skidanje pred kamerom za pare.
2021 10 19
Radim ja od kuće, poslednja 2 meseca i mogu ti reći da je prednost ali i mana 🙄 Ja trenutno radim korisničku podršku za Sitel firmu, uslovi su dobri i za sada sam zadovoljna. Radi se 5 dana u nedelji, nedelja je uvek slobodna plus još jedan dan. Što se plate tiče, zaista korektna za rad od kuće ali se 8 sati radi na engleskom pa zaista iscrpljuje. Imaš 2 pauze, jedna je za ručak od pola sata i bude otprilike na pola smene a druga je 15 minuta i koristiš kada želiš... Ako te još nešto zanima, piši mi slobodno 😊
2021 10 22
> snikor: > Uglavnom, skidanje pred kamerom za pare. Ako već nemate iskustva u radu od kuće, ne znam čemu ovakav komentar. A ako i imate, i bavite se ovim što ste gore napisali, bilo bi super da podelite sa nama svoje iskustvo onda?
2021 10 22
> BojanaMatijevic: > > snikor: > > Uglavnom, skidanje pred kamerom za pare. > Ako već nemate iskustva u radu od kuće, ne znam čemu ovakav komentar. A ako i imate, i bavite se ovim što ste gore napisali, bilo bi super da podelite sa nama svoje iskustvo onda? Pitanje nije bilo šta ti radiš od kuće - već šta su ovi izuzetno reklamirani poslovi od kuće. Uostalom devojka može da se informiše, pa će joj se reći samo.
2021 10 22