Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanica ne opisuje predmet adekvatno!

Pre nekog vremena sam trazila carapa cizme na forumu i jedna ljubazna clanica mi posalje link upravo tog modela. Odem da pogledam oglas, super-to su te, izgledaju ocuvano, ali u opisu naznaceno stanje "dobro". Hmmmmm.....kontaktiram clanicu, ona mi vrlo ljubazno kaze da su cizme nosene vise od 2 puta i da imaju tragove nosenja. Zamolim je da mi slika da vidim koliko su vidljivi, ona pristane. Posalje mi slike, ja gledam, uvecavam, obrcem, izostravam (salim se za ovo poslednje haha...) ali nista ne vidim. Cak su i djonovi cisti na slici. Odlucim ja da ih ipak narucim jer ih bas dugo trazim i da drzim palceve da nece da stignu u paketu sa moljcima. U ponedeljak stizu cizme na adresu moje mame koja me zove u egzaltiranom stanju, sva odusevljena. Da skratim dugu pricu: cizme su kao nove, cak je i gospoDZa mama mislila da sam porucila nove a ona je vrlo stroga po pitanju polovnog. Temu sam otvorila da bih pohvalila clanicu https://mojekrpice.rs/moderna11-201566 jer ocigledno da je u pitanju perfekcionista i ukoliko porucite nesto sa njenog profila sigjrna sam da cete se i same prijatno iznenaditi kao sto sam i ja. A naslov je namerno takav kakav je jer negativno uvek privuce vise paznje na forumu ;) U moru prevarantkinja i uvaljivacica na ovom sajtu lepo je naici na osobu koja vam razbije duboko usadjenu skepsu.
2021 10 19
Baš mi je drago; napokon nešto lepo u moru prevaranata. ☺️
2021 10 19
Napokon nesto lepo na sajtu
2021 10 19
Nasla si ih :) Jos samo onu haljinu..i onda "O Boze necu vise nisata da kupujem.... ove nedelje" :') :') Clanica je po meni i vise nego fer,naravno rizikovala je da maltene i ne proda cizme jer su "nosene"i imaju "tragove".Meni se to uklapa u moju teoriju o obuci..Da, jesu obuvene i vise nisu nove..Nazalost ovde je clanicama kao novo i kada je noseno tri sezone sve a cenom kao da su ih juce kupile u radnji. Super kupovina <3 Ako negde vidis 36.37,ovaj model..javljaj ;)
2021 10 19
Da, upravo to. Poucena svojim i tudjim iskustvima gde je clanicama obuca navodno kao nova, a zapravo im dusa izvadjena.odavno, bilo mi je rizicno. Ali zaista mi je drago da uglavnom nalecem na postene clanice, a ova clanica je posebno korektna. Javljam ako naletim negde na 36, 37 I da, jos samo da pronadjem onu zelenu haljinu od sljokica i mirna sam! :)
2021 10 19
Mnogo mi je drago kad procitam ovako nesto u moru prica o prevarama. U zdravlju da ih nosite. 🌼
2021 10 19
Jeeej, bravo loki care :D :")
2021 10 19
> lokibg: > Pre nekog vremena sam trazila carapa cizme na forumu i jedna ljubazna clanica mi posalje link upravo tog modela. > Odem da pogledam oglas, super-to su te, izgledaju ocuvano, ali u opisu naznaceno stanje "dobro". Hmmmmm.....kontaktiram clanicu, ona mi vrlo ljubazno kaze da su cizme nosene vise od 2 puta i da imaju tragove nosenja. Zamolim je da mi slika da vidim koliko su vidljivi, ona pristane. Posalje mi slike, ja gledam, uvecavam, obrcem, izostravam (salim se za ovo poslednje haha...) ali nista ne vidim. Cak su i djonovi cisti na slici. > Odlucim ja da ih ipak narucim jer ih bas dugo trazim i da drzim palceve da nece da stignu u paketu sa moljcima. > U ponedeljak stizu cizme na adresu moje mame koja me zove u egzaltiranom stanju, sva odusevljena. Da skratim dugu pricu: cizme su kao nove, cak je i gospoDZa mama mislila da sam porucila nove a ona je vrlo stroga po pitanju polovnog. > Temu sam otvorila da bih pohvalila clanicu https://mojekrpice.rs/moderna11-201566 jer ocigledno da je u pitanju perfekcionista i ukoliko porucite nesto sa njenog profila sigjrna sam da cete se i same prijatno iznenaditi kao sto sam i ja. A naslov je namerno takav kakav je jer negativno uvek privuce vise paznje na forumu ;) > U moru prevarantkinja i uvaljivacica na ovom sajtu lepo je naici na osobu koja vam razbije duboko usadjenu skepsu. Dodajte članicu u Belu listu, pa temu obrišite. Hvala
2021 10 20
Hvala na savetu, clanicu cu svakako staviti na belu listu. Ipak, ne vidim razlog da se tema brise. Vazno je skretati paznju na dobre stvari na ovom sajtu, odnosno clanicice koje posteno prodaju, kupuju ili razmenjuju. Ovaj podforum tome i sluzi ili Vi imate neko drugacije tumacenje?
2021 10 20