Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Povećavanje cena

Sve češće vidjam članice koje menjaju cene svojih predmeta ,i to svaki dan druga cena...Raspitujem se za predmet,posle toga vidim podignuta cena,(konkretno predmet koji je koštao 1000din,sl dan je cena bila 1700) Stavim u omiljene ,i opet primetim cena kroz par dana nije ista,da li je to zato što misle da je veća potražnja za tim predmetom pa ce više zaraditi.. Mislim u redu je da svako radi sa svojim stvarima šta hoće,ali mene to odbija pri kupovini,i za svaku narednu kupovinu kod takvih članica..
2021 10 20
To Sam I ja primetila,Ali uglavnom kod novih clanova. Prvo cena 500 😂 kad sl Dan 1500 .
2021 10 20
Da ucestalo u poslednjih godinu dana.Ja se neckala oko nekih cizmi bile 5000,pa onda spustene na 4000,sada su podigli na 8000.Mislim da clanice gledaju cene istog predmeta koliko se krece na ovom sajtu i da shodno tome stavljaju cene.Tako da sam vise puta gledala neke patike kod raznih clanica sve sa istom cenom,mislim poprilicnom za isnosenu obucu.
2021 10 20
Ja sam npr imala vikend akciju gde sam svemu spustila cene i onda u ponedeljak vratila na staro. Mozda je i takva situacija - videla si za vreme neke rasprodaje i kasnije cene vracene na staro. Ili jednostavno ono - sto je veca potraznja, to je veca cena :D
2021 10 20