Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nova cena POSTARINE ZA POSTE EXPRES

OBAVESTENJE: Kopiram status devojke koja se dugo bavi online prodajom ,, Danas su mi preneli informaciju iz Postexpressa da od 1.11. minimalna cena postarine ce biti 400rsd umesto dosadasnjih 250rsd za pakete do 0,5kg i da se ukida dostava do 12h (bice samo do 19h). " Papreno!
2021 10 20
To je previše......🥺🥺🥺🥺
2021 10 20
To je verovatno za pakete sa pouzecem, posto je cena paketa do 0.5kg bez pouzeca 200din. Mnogo clanica ne zna da postoji opcija uplate pouzeca na racun umesto preko Post Neta, koja je jeftinija
2021 10 20
Jaoooo to će biti baš previše...
2021 10 20
Zdravo, kako označiti prilikom slanja paketa da želimo da nam novac od otkupa stigne na racun? > SvetlanaRadic: > To je verovatno za pakete sa pouzecem, posto je cena paketa do 0.5kg bez pouzeca 200din. > Mnogo clanica ne zna da postoji opcija uplate pouzeca na racun umesto preko Post Neta, koja je jeftinija
2021 10 20
> IvanaS__: > Zdravo, kako označiti prilikom slanja paketa da želimo da nam novac od otkupa stigne na racun? > SvetlanaRadic: > > To je verovatno za pakete sa pouzecem, posto je cena paketa do 0.5kg bez pouzeca 200din. > > Mnogo clanica ne zna da postoji opcija uplate pouzeca na racun umesto preko Post Neta, koja je jeftinija Kazete to prilikom slanja, trazice Vam broj tekuceg racuna i licnu kartu. Ali se i ta usluga dodatno naplacuje kupcu, pa je bolja opcija da kupac uplati direkt na Vas racun pre samog slanja.
2021 10 20
Auuu, katastrofa. Nije dovoljno vec ovo poskupljenje do sada nego ponovo. Ide mast u propast na svim poljima🙃
2021 10 20
Iskreno, ne verujem da je to tačna informacija, prevelika razlika je u pitanju. Nema zvaničnog obaveštenja na Poštinom sajtu...
2021 10 20
> Chillnakit: > Iskreno, ne verujem da je to tačna informacija, prevelika razlika je u pitanju. Nema zvaničnog obaveštenja na Poštinom sajtu... I ja isto mislim, po meni je to nemuguce da sa 250 din ode odjednom na 400 din
2021 10 20
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/55ba7288712c4d570218b05390cd48cd.jpg)
2021 10 20
Jeste suludo i iskreno se nadam da nece zaista biti tako, nego ova devojka posluje godinama sa odecom, pa ne verujem da bi tek tako rekla...saznacemo uskoro.
2021 10 20
to rekla kazala.....
2021 10 20
Jeftinija mi postarina kad narucim nesto iz Engleske, a putuje preko pola Evrope nego postarina u zemlji.
2021 10 20
> MarinaKnezevic: > OBAVESTENJE: Kopiram status devojke koja se dugo bavi online prodajom > ,, Danas su mi preneli informaciju iz Postexpressa da od 1.11. minimalna cena postarine ce biti 400rsd umesto dosadasnjih 250rsd za pakete do 0,5kg i da se ukida dostava do 12h (bice samo do 19h). " > Papreno! Bez panike, kako je i napisala @Svetlana Radic, cena od 250 dinara se odnosi samo i isključivo na cenu paketa težine do 500 g, i kada imaju vrednost, odnosno sa otkupom! Iz toga ide zaključak da će povećati cene usluga kada podrazumevaju plaćanje pouzećem. Ne verujem da će se podizati cena osnovne usluge jer i kod drugih kur. službi nije preko 250-300 dinara. Nigde se ne spominje povećanje cena usluge paketa bez otkupa tako da uvek ostaje opcija prethodne uplate ba tekući račun, što je iz ugla kupca još povoljnije pa i jednostavnije. 21. vek je, verujem da svako ako nema lično, ima nekog bliskog ko ima tekući račun i može putem bank. aplikacije da uplati tako da čak i ne mora da se izađe iz kuće, a najčešće je usluga besplatna, tj. uključena u troškove mesečnog održavanja računa ili uz minimalnu proviziju.
2021 10 21
> 21. vek je, verujem da svako ako nema lično, ima nekog bliskog ko ima tekući račun i može putem bank. aplikacije da uplati tako da čak i ne mora da se izađe iz kuće, a najčešće je usluga besplatna, tj. uključena u troškove mesečnog održavanja računa ili uz minimalnu proviziju. Ja nemam racun koji god vek bio kao nezaposlena ne isplati mi se da isti placam niti imam blizu banku koja bi mi dala racun kao nezaposlenoj takodje moji nemaju racun mama je jednom htela da izvadi isti i to je bilo mucno iskustvo tako da je na kraju rekla ne hvala nikad vise u zivotu tako da nemamo svi tu privilegiju 😂
2021 10 21
1 2