Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nova cena POSTARINE ZA POSTE EXPRES

Ja sam trenutno nezaposlana, otvorila sam račun u Poštanskoj štedionici, nisu me ni pitali, rekla sam da prodajem sitnice i da mi treba,održavanje je 200 din.mesečno, poruku da vam je nešto leglo 5 dinara i to je sve.... kupci pri uplati u pošti nemaju proviziju, mislim da je to odlično, samo ako imate banku poštansku štedionicu u blizini da otvorite.... i više vam ne trebaju ako imate poštu blizu
2021 10 21
Imam postansku blizu a posta mi je iza ulaza bukvalno tako da to bi mi bilo super ako moze tako, hm razmislicu o tome jer bas me svi uvek pitaju za racun sinoc je zena dosla licno jer nemam racun, ali kad sam uplacivala clanici bas se zalila na postansku stedionicu nije joj stizala uplata 10 dana rekla je da bas ima problema sa tim racunom, svakako eto solucije pa cu pogledati
2021 10 21
Pa ne isplati mi se kad ima mesec kad ne prodas nista ili prodas par stvari koje su ukupno 1000 dinara dok isplacas sve sto banka trazi odrzavanje, uplate sta ti ostane? xD naplacuju dizanje sa bankomata ako nije ista banka, naplacuju odrzavanje racuna, naplacuju poruke za pristizanje novca ma idi bre ja ovako svakome ko uplacuje PostNetom smanjim cenu zbog provizije medjutim ljudi su lenji mrzi ih da odu do poste o tome se radi a ne o ceni PostNet-a ja svakako placam 50 dinara proviziju za uplatu na racun kad nekom uplacujem pre slanja tako da meni je to sve isto ali 100 ljudi 100 cudi
2021 10 21
U Komercijalnoj banci se može otvoriti žiro račun.Nema veze da li ste zaposleni ili ne .Nema provizije.Ja imam svoj tekući račun u Intezi a žiro račun u Komercijalnoj.Potrebna je samo važeća lična karta
2021 10 21
> gigabyte: > U Komercijalnoj banci se može otvoriti žiro račun.Nema veze da li ste zaposleni ili ne .Nema provizije.Ja imam svoj tekući račun u Intezi a žiro račun u Komercijalnoj.Potrebna je samo važeća lična karta U komercijalnoj ne moze imam njihovu viza karticu pitali su me da li sam zaposlena da izvadim i ovu normalnu rekla sam da nisam na sta su mi odgovorili ok nista onda Besplatan je za one do 27 godina ja imam 37 :D Kombank Start tekući račun je posebno kreiran u skladu sa potrebama mladih, starosti od 18 do 27 godina. Korisnicima Kombank Start tekućeg računa omogućeno je da uživaju u proizvodima i uslugama Komercijalne banke bez troškova mesečnog održavanja.
2021 10 21
Svako vrši kupoprodaju kako želi. Nekome odgovara račun, nekome postnet, nekome unapred nekome sa pouzećem. Svako ima svoj razlog ali ne bih rekla nikad da je neko lenj da ode do pošte da uplati. Ima tu žena koje rade i do 5 popodne i uopšte im nije usput pošta niti žele da čekaju na šalteru. Kad uslovi odgovaraju i prodavcu i kupcu realizovaće se kupoprodaja.
2021 10 22
I sad je cena postarine sa otkipom 350 din,bez otkupa 200.
2021 10 22
Tacno je 400 dinara, rekao mi postar..
2021 10 22
> Radmilaniki: > Tacno je 400 dinara, rekao mi postar.. 400 dinara do 0,5 kg do 19h, bez otkupa? Previse :(
2021 10 22
> gigabyte: > U Komercijalnoj banci se može otvoriti žiro račun.Nema veze da li ste zaposleni ili ne .Nema provizije.Ja imam svoj tekući račun u Intezi a žiro račun u Komercijalnoj.Potrebna je samo važeća lična karta Od oktobra su u Komercijalnoj takođe uveli trošak održavanja računa i za taj koji se ranije ništa nije plaćao.
2021 10 22
Propašće prodaja skroz. To se uopšte ne isplati kupcu, pogotovo ako se češće naručuje i ako su stvari manje vrednosti. Ne mogu da verujem kakve cene... I ovako je nekima mnogo, a tek 400 din... Katastrofa...
2021 10 22
Danas su mi službenicie u pošti nazalost potvrdile da će biti poskupljenja ,uzasne novine..Istina je i za iznos 250 što je sad biće 450 din..
2021 10 22
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1dd5a3005258d5331a5f4c500ce3ab6e.jpg)
2021 10 25
1 2