Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

DA LI JE ZAISTA NOVO S ETIKETOM?

Zanima me da li ste nailazile na oglase gde je stvar deklarisan novo sa etiketom, slika etikete sve uredno, a u opisu piše da je nošeno par puta ili jednom-dva puta.... Ja sam već an par takvih naišla, pa dolazim do zaključka da se etikete čuvaju i vraćajui prodaje se kao novo sa etiketom, neke pak napišu da je nošeno, a neke moguće da i ne....
2021 10 20
Da ali slika sa etiketom,u opisu piše da je novo,a kad pogledaš predmet vidi se da je bas nošeno,konkretno mislim na farmerice.Pa niko nije lud... Pre neki dan sam isto videla Zarinu haljinu sa etiketom,a slika izbliza prikazuje toliko tragove nošenja da se vidi ne da nije novo sa etiketom,nego da nije nošeno ni jednom,ni 2x,nego jedno 2godine. Ne znam šta je problem opisati stanje predmeta onako kako jeste...
2021 10 21
Ja sam skoro kupila Zara haljinu sa etiketom koja je bila zakacena kao i u radnjama, ali sam stekla utisak da je haljina bila nosena i nekako oprana a da se etiketa nije pokvasila. Pogledala sam usivnu deklaraciju i ona je bila skroz uzvijena a ne ravna kao kad je nesto novo (meni se te unutrasnje etikete uvek uviju POSLE pranja), a drugi pokazatelj mi je bilo to sto kada sam ja haljinu potopila u vodu nije otpustila ni trunku boje. Nosim pretezno crnu garderobu koja je vecinom iz Zare i one uvek pustaju crnu boju kod prvog pranja. 🤔
2021 10 21
> OljaRaletic: > Ja sam skoro kupila Zara haljinu sa etiketom koja je bila zakacena kao i u radnjama, ali sam stekla utisak da je haljina bila nosena i nekako oprana a da se etiketa nije pokvasila. > Pogledala sam usivnu deklaraciju i ona je bila skroz uzvijena a ne ravna kao kad je nesto novo (meni se te unutrasnje etikete uvek uviju POSLE pranja), a drugi pokazatelj mi je bilo to sto kada sam ja haljinu potopila u vodu nije otpustila ni trunku boje. > Nosim pretezno crnu garderobu koja je vecinom iz Zara i one uvek pustaju crnu boju kod prvog pranja. > 🤔 Sve je moguće 😳
2021 10 21
Evo još jednog primera ,meni ovo deluje potpuno nošeno a ne potpuno novo,e sad možda me oci varaju 😁 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cbd2e6f25fc13eee7df1f17bf5fb0227.jpg)
2021 10 21
> MarijaGojic: > Evo još jednog primera ,meni ovo deluje potpuno nošeno a ne potpuno novo,e sad možda me oci varaju 😁 > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cbd2e6f25fc13eee7df1f17bf5fb0227.jpg) Ovo je definitivno naknadno nakacena etiketa. Zara etikete su prikacene kanapcicem ne ovom plastikom.
2021 10 21
Postoji problem sa stvarima koje dugo stoje npr.Ja sam imala haljinu sa etiketom,oko dve godine mi je stajala u dzaku sa ostalim stvarima koje vise ne nosim...Skoro sam je izvadila i sada mi ne izgleda bas kao nova,ne umem da objasnim.Isti slucaj sa jednim pantalonama,na njima je etiketa samo zakacena pantljikom..nikada nosene i one mi vise ne izgledaju bas kao nove.Mozda se tripujem ali tako mi izgleda
2021 10 21
Haljina koju sam ja kupila je iz kolekcije summer 2020 tako da ne verujem da je od stajanja. Ali moguce je da ima raznih slucajeva.
2021 10 21
> OljaRaletic: > Haljina koju sam ja kupila je iz kolekcije summer 2020 tako da ne verujem da je od stajanja. Ali moguce je da ima raznih slucajeva. Kod mene su etikete ok.Ali kao sto napisah ne umem da objasnim,jednostavno to mi nesto ne izgleda vise kao novo.Inace oko Zare..ne bi me cudilo da je neka zena kupila haljinu nosila je za neku priliku,a onda oprala ispeglalai vratila kao npr neodgovarajuci broj ili sta god...
2021 10 21
Za mene je problem samo prikrivanje realnog stanja ,da bi nekom nešto "uvalilo"...a opet je toliko očigledno na slikama.
2021 10 21
Ja sam u samoj Zari vidjal i to ne jednom nego vise puta oparane stvari po savu,tj odsivene...Ne bi me iskreno cudilo da se i bucke naprave od isprobavanja.Ali je cinjenica da ovde ima dosta uvaljivaca kobojagi novih stvari
2021 10 21
https://mojekrpice.rs/items/zene/7897925/cizmice-potpuno-nove Potpuno nove, a oguljene i imaju blato 🤥
2021 10 26
Ne znam da li sam pogodila temu, ali u zadnje vreme sam imala par kupovina novih stvari, gde su mi stizale nosene stvari koje se prodaju kao nove. Stičem utisak da je ova pojava masovna u poslednje vreme, nije bilo ranije tako čini mi se. Kap koja je prelila čašu je dzemper koji mi je jutros stigao od članice koja ima sve pozitivne ocene, par stotina. Kupila sam dzemper nov bez etikete. N moja pitanja pre nego sam ga kupila da li je potpuno nov, dotična je tvrdila da jeste, da bi mi jutros stigao nošen dzemper (to se vidi po unutrašnjoj etiketi da je prat, po sitnim ruticama) i u dzepu sam pronašla korišćenu papirnu maramicu. AMAN! Koji bezobrazluk u doba pandemije poslati nekom stvar koja u dzepu ima korišćenu papirnu maramice. Život mis e smučio.
2021 10 28