Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nedozvoljeni predmeti?

Ovaj sajt nije vise sto je bio. Ja od kad sam dobila minus od admina jer sam stavila pored svojih slika i slike sa sajta vise mi se i ne kace oglasi. Usla sam i u raspravu sa adminom i na kraju mi je receno ako se ne slazem sa uslovima da ce da mi obrisu profil. Toliko o tome kad gledas da sa svima saradjijes kako treba na kraju dobijes ovakav odgovor i opomenu.
2021 10 25
> Plišana: > Upravo sam dobila negativnu od admina jer sam obnovila oglas, tačnije obrisala i postavila novi. > Nisam uopšte upućena od kad važi ovo pravilo jer su do juče većina članica obnavljale oglase bez ikakvih posledica > Najsmešnije je što sam juče dobila opomenu ali nisam pažljivo pročitala već sam automatski obrisala oglas misleći da sam slučajno navela duple tagove > Pa eto da informišem ostale članice slične meni 😂 Ovako , smeju da se obnove samo oglasi pred istekom (svi oglasi stariji od godinu ipo) ukoliko je oglasen predmet jos uvek u dobrom stanju Odgovor od strane admina
2021 10 25
ova članica obnavlja svoje oglase na sat vremena, bahato i bezobzirno, ovo joj je već koji profil po redu: https://mojekrpice.rs/stojanov234-257109?page=1& dobije negativne, bude blokirana, otvori novi, pa ukrug. budibogsnama. dajte nam blok opiju za članove i oglase koje ne želimo da nam se pojavljuju u pretrazi!
2021 10 26
Toga ni ja jednom drugom sajtu nema, postoji interval u kojem se može ponovo postavljati. A zanima me gde to piše crno na belo!?
2021 10 26
> AppleRed: > Toga ni ja jednom drugom sajtu nema, postoji interval u kojem se može ponovo postavljati. A zanima me gde to piše crno na belo!? Nadjoh u spisku nedozvoljenih predmeta da ipak pise. Ali zaista ne znam cemu to pravilo, ako se prethodni oglas obrise. Svi znamo da ponekad kad se obnove oglasi proda se dosta stvari. Dozvoljena komercijalna prodaja koja zagusuje sajt a ovo nije.
2021 10 27
> bokismoki: > > AppleRed: > > Toga ni ja jednom drugom sajtu nema, postoji interval u kojem se može ponovo postavljati. A zanima me gde to piše crno na belo!? > Nadjoh u spisku nedozvoljenih predmeta da ipak pise. > Ali zaista ne znam cemu to pravilo, ako se prethodni oglas obrise. Svi znamo da ponekad kad se obnove oglasi proda se dosta stvari. > Dozvoljena komercijalna prodaja koja zagusuje sajt a ovo nije. Pa većina sajta je komercijala, valjda im cilj da plaćamo promocije. Ja odustajem, tu sam da ćaskam ali realno, kupoprodaja nula. Cilj mi je bio da sevl otarasim ličnih krpica koje su mi višak ili ne odgovaraju i da od tog novca kupim nešto. Teško sa svim 'pravililma' i teškim prevarama.
2021 10 27
> AppleRed: > > bokismoki: > > > AppleRed: > > > Toga ni ja jednom drugom sajtu nema, postoji interval u kojem se može ponovo postavljati. A zanima me gde to piše crno na belo!? > > Nadjoh u spisku nedozvoljenih predmeta da ipak pise. > > Ali zaista ne znam cemu to pravilo, ako se prethodni oglas obrise. Svi znamo da ponekad kad se obnove oglasi proda se dosta stvari. > > Dozvoljena komercijalna prodaja koja zagusuje sajt a ovo nije. > Pa većina sajta je komercijala, valjda im cilj da plaćamo promocije. Ja odustajem, tu sam da ćaskam ali realno, kupoprodaja nula. Cilj mi je bio da sevl otarasim ličnih krpica koje su mi višak ili ne odgovaraju i da od tog novca kupim nešto. Teško sa svim 'pravililma' i teškim prevarama. Nažalost tako je, prodaja nula i bez ovih pravila koja nas sputavaju. Sta treba godinu dana da cuci predmet na 565 strani. A Kupovina mi super ide😂
2021 10 27
> AppleRed: > Toga ni ja jednom drugom sajtu nema, postoji interval u kojem se može ponovo postavljati. A zanima me gde to piše crno na belo!? I admin mi je odgovorio da pravilo nije novina. 🙄
2021 11 03
1 2 3